Sadece bana mı denk geliyor?

piramittekisaskinsair

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2022
161
257
31
Merhaba arkadaşlar
Biraz dert yanmaya biraz da akıl almaya geldim sizlerden...
32 yaşında işinde gücünde bir kadınım. Yaklaşık 4 senedir düzenli bir ilişkim olmadı.
Kendimde de sıkıntılar vardır belki o yüzden her şeyi karşı tarafa yüklememek gerekir.
Ama artık bazen yorulduğumu hissediyorum.
Evlilik delisi değilim ancak en azından düzenli bir ilişkim olmalı ciddi anlamda artık yol kat etmem gerektiğini diye düşünüyorum.
Sürekli tuhaf tuhaf olaylarla karşılaşıyorum.
4 senedir uğraştığım beyefendilere gelirsek;
.....ona Araba almak için kredi çekmemi istedi.
.....kılık kıyafetimi düzeltirsem(!) nişanlanabileceğini söyledi ki bu şekilde bir talebim olmadığı halde
.....2. kez görüşmüştük maddi anlamda sıkıntılı olduğunu ve Aramızda 3 ün 5 in lafı olmayacağı için(?)para istedi
.....hiçbir şekilde evlilik düşünmediğini ama gezip tozabileceğimizi söyledi(Baştan pazarlık yapıyormuş daha sonrasında başının ağrımaması için)
.....bana bakınca eski sevgilisi geliyormuş aklına hiç istememiş aslında ayrılmayı derdini dinledim ve bir daha alakadar olmadım.
.....uzak mesafe ilişkisini yürütemeyeceğini düşündü. Daha önceki kız arkadaşı onu aldatmış. Güven sorunu yaşıyormuş.
.....kadının çalışmasını pek uygun bulmuyormuş.
.....kendisiyle muhatap olmadım bitişinde çünkü 1.5 senelik ilişkisi varmış. Reklam arası gibi aralarına girdim sanırım haberim yoktu. Hanımefendi aydınlattı sağ olsun. Engellerken hala ilişkisi olmadığını iddia ediyordu.
.....Kafeden çıkarken bana öncelik tanıdığını düşünmüştüm çıktım gelmesini bekledim neden gelmediğini sorduğumda kapıda duran köpeği kovalamamı istedi korkuyormuş. Çok itici geldi.
Birkaç kez görüştüm. En fazla 1-2 aylık görüşmelerdi. Öyle geçti gitti. Kısaca bir özet geçmek istedim.
.....Şimdi görüştüğüm kişide sanki biraz sıkıntılı gibi
Yakın kız arkadaşlarına bana göre samimi olan kelimelerle sesleniyor. Şakalaşıyorlar birbirlerini ısırıyorlar. Bu durum beni rahatsız ediyor.
Bazen denk geliyor sosyal medyada çok farklı fotoğrafları beğeniyor. Anlam veremiyorum gerçekten.
Sohbet edebiliyoruz konu konuyu açıyor bazen mutlu olduğumu hissediyorum ama bir şeyler eksik gibi aramasa aramam mesela..
Diğer görüşmelerime göre değerlendirdiğimde
-Para istemedi
-Kıyafetlerime karışmıyor
-Geçmişe dönük birisine saplantılı gibi görünmüyor.
hani derler ya kadınlar hisseder diye ben hiç bir şeyi hissetmiyorum.
Bir insanı neye göre değerlendiriyorsunuz?
Ben hiç kimseye bu kişi doğru insan diyemiyorum.
Kendimden taviz vermek istemiyorum yapıma ters geliyor
Etrafımdakiler bazen çok dik başlı olduğumu söylüyorlar.
Anlattığımda herkesin sorunu oluyor ama alttan alınınca bazı şeyleri ilişkinin rayına oturduğundan bahsediyorlar.
Flört olaylarını beceremiyorum sanırım ben.

.Şimdi görüştüğüm kişide sanki biraz sıkıntılı gibi
Yakın kız arkadaşlarına bana göre samimi olan kelimelerle sesleniyor. Şakalaşıyorlar birbirlerini ısırıyorlar.
Sakalasirken kız arkadaşlarını ısıran birine ilk kez şahit oldum.
Samimi olan kelimeler haydi bir nebze de kız arkadaşlarını ısırmak nedir yahu..
Yasi kaç adamın..
Yahut cinsi nedir ?

Son düzenleme:
Sakalasirken kız arkadaşlarını ısıran birine ilk kez şahit oldum.
Samimi olan kelimeler haydi bir nebze de kız arkadaşlarını ısırmak nedir yahu..
Yasi kaç adamın..
Yahut cinsi nedir ?
Ben de şaşırdım. Dedim ona da niye ısırıyorsun kızı, ne kadar saçma bir insansın diye birkaç gün soğuk davrandık dikkat edeceğini söyledi ama sanmıyorum. 32 yaşında. Küçük değil aslında.

Ben de şaşırdım. Dedim ona da niye ısırıyorsun kızı, ne kadar saçma bir insansın diye birkaç gün soğuk davrandık dikkat edeceğini söyledi ama sanmıyorum. 32 yaşında. Küçük değil aslında.

Bunu da sittir edin bence hiç beğenmedim

Merhaba arkadaşlar
Biraz dert yanmaya biraz da akıl almaya geldim sizlerden...
32 yaşında işinde gücünde bir kadınım. Yaklaşık 4 senedir düzenli bir ilişkim olmadı.
Kendimde de sıkıntılar vardır belki o yüzden her şeyi karşı tarafa yüklememek gerekir.
Ama artık bazen yorulduğumu hissediyorum.
Evlilik delisi değilim ancak en azından düzenli bir ilişkim olmalı ciddi anlamda artık yol kat etmem gerektiğini diye düşünüyorum.
Sürekli tuhaf tuhaf olaylarla karşılaşıyorum.
4 senedir uğraştığım beyefendilere gelirsek;
.....ona Araba almak için kredi çekmemi istedi.
.....kılık kıyafetimi düzeltirsem(!) nişanlanabileceğini söyledi ki bu şekilde bir talebim olmadığı halde
.....2. kez görüşmüştük maddi anlamda sıkıntılı olduğunu ve Aramızda 3 ün 5 in lafı olmayacağı için(?)para istedi
.....hiçbir şekilde evlilik düşünmediğini ama gezip tozabileceğimizi söyledi(Baştan pazarlık yapıyormuş daha sonrasında başının ağrımaması için)
.....bana bakınca eski sevgilisi geliyormuş aklına hiç istememiş aslında ayrılmayı derdini dinledim ve bir daha alakadar olmadım.
.....uzak mesafe ilişkisini yürütemeyeceğini düşündü. Daha önceki kız arkadaşı onu aldatmış. Güven sorunu yaşıyormuş.
.....kadının çalışmasını pek uygun bulmuyormuş.
.....kendisiyle muhatap olmadım bitişinde çünkü 1.5 senelik ilişkisi varmış. Reklam arası gibi aralarına girdim sanırım haberim yoktu. Hanımefendi aydınlattı sağ olsun. Engellerken hala ilişkisi olmadığını iddia ediyordu.
.....Kafeden çıkarken bana öncelik tanıdığını düşünmüştüm çıktım gelmesini bekledim neden gelmediğini sorduğumda kapıda duran köpeği kovalamamı istedi korkuyormuş. Çok itici geldi.
Birkaç kez görüştüm. En fazla 1-2 aylık görüşmelerdi. Öyle geçti gitti. Kısaca bir özet geçmek istedim.
.....Şimdi görüştüğüm kişide sanki biraz sıkıntılı gibi
Yakın kız arkadaşlarına bana göre samimi olan kelimelerle sesleniyor. Şakalaşıyorlar birbirlerini ısırıyorlar. Bu durum beni rahatsız ediyor.
Bazen denk geliyor sosyal medyada çok farklı fotoğrafları beğeniyor. Anlam veremiyorum gerçekten.
Sohbet edebiliyoruz konu konuyu açıyor bazen mutlu olduğumu hissediyorum ama bir şeyler eksik gibi aramasa aramam mesela..
Diğer görüşmelerime göre değerlendirdiğimde
-Para istemedi
-Kıyafetlerime karışmıyor
-Geçmişe dönük birisine saplantılı gibi görünmüyor.
hani derler ya kadınlar hisseder diye ben hiç bir şeyi hissetmiyorum.
Bir insanı neye göre değerlendiriyorsunuz?
Ben hiç kimseye bu kişi doğru insan diyemiyorum.
Kendimden taviz vermek istemiyorum yapıma ters geliyor
Etrafımdakiler bazen çok dik başlı olduğumu söylüyorlar.
Anlattığımda herkesin sorunu oluyor ama alttan alınınca bazı şeyleri ilişkinin rayına oturduğundan bahsediyorlar.
Flört olaylarını beceremiyorum sanırım ben.
Önemli olan karşınıza kimin çıktığı gerçekten bişey hissederseniz bazı şeyleri size itici gelmiyor.Tek sorun bu bence karşınıza sizi etkileyen biri çıkmamış bu nedenle her şeyleri batmış.Ya tiplerini begenmezdiniz ya da huylarını.

İnsanların kusurları olabiliyor tabii. arkadaş ortamı biraz seviyesiz mi acaba ya da cıvık deriz ya hani oyle bir ortam mi çünkü 32 yaşında insanlarin birbirlerini ısırması garip 🤦 siz ne kadar suredir görüşüyorsunuz biraz da farkli ortamlarda gozlemleseniz belki o günlük biraz simarmislardir ya da o arkadasiyla asiri yakindir baska zamanlarda daha makul bir insan olabilir.

Yani yani sizde bir acaiplik yok, memleketteki erkekler artık bu böyle acaip cinslerden

Bana da bir tanesi dek geldi peşimden koştu koştu, sonra aradı dedi ki ben ciddi ilişki istemiyorum istersen gelirsin takılırız. Ben de tekmeyi attım🤐🤐
Herkesin dilinde ''Takılırız'' kelimesi.. Yiyelim içelim gezelim tozalım derdindeler maalesef. Bir arkadaşım böyle diyen birisiyle evli şu an. Zamanla bir yola giriyor kasma demişti bana . Aslında bu biraz da korkudan sorumluluk alamamaktan kaynaklanıyor sanırım. Ama ben de cesaret edemiyorum yol veriyorum takılalım diyene

Önemli olan karşınıza kimin çıktığı gerçekten bişey hissederseniz bazı şeyleri size itici gelmiyor.Tek sorun bu bence karşınıza sizi etkileyen biri çıkmamış bu nedenle her şeyleri batmış.Ya tiplerini begenmezdiniz ya da huylarını.
Öyle bıktım ki artık. Her görüşmeye gittiğimde acaba ne çıkacak diye tedirgin oluyorum.

İnsanların kusurları olabiliyor tabii. arkadaş ortamı biraz seviyesiz mi acaba ya da cıvık deriz ya hani oyle bir ortam mi çünkü 32 yaşında insanlarin birbirlerini ısırması garip 🤦 siz ne kadar suredir görüşüyorsunuz biraz da farkli ortamlarda gozlemleseniz belki o günlük biraz simarmislardir ya da o arkadasiyla asiri yakindir baska zamanlarda daha makul bir insan olabilir.
Bana göre hepsi cıvık. Kaç yaşında insanlarız. Yaklaşık 1.5 ay oldu. Aile yapısı da farklı benim aileme göre. Biz bana göre normal bir aileyiz. Mesela annesine şaka yaptığını düşünüyor. Kadın mutfakta uğraşırken iç çamaşır askısını çekip bırakıyor filan. Bizim evde böyle bir şaka (!) yapılmaz. Acaba diyorum bende mi sıkıntı çok mu ciddi yaşıyoruz. Yoksa beyefendi gelişimini mi tamamlayamadı...
Düşünemiyorum bile erkek kardeşim anneme böyle yapsa şok oluruz herhalde:KK70:

Bazı insanlar "buddy" leri ile böyle olabiliyorlar sağdan soldan duyduğum kadarıyla 🥶

X