Sadece bana mı denk geliyor?

Ben de şaşırdım. Dedim ona da niye ısırıyorsun kızı, ne kadar saçma bir insansın diye birkaç gün soğuk davrandık dikkat edeceğini söyledi ama sanmıyorum. 32 yaşında. Küçük değil aslında.
Bide benim yanimda boyle sacmalicak haspama bak sen hele!!! onu itin bilmem neresine sokarim bidaha kndine gelemez civik herif😡

Bence bu işler çekim ve aşk meselesi. Karşı taraf yoğun çekim hissediyorsa peşinde pervane oluyor değilse kafasına estiği gibi davranıyor hatta tüm travmalarını üstünüze yükleyip gidiyor. Karakter olarak anormal biri bile çekim hissettiyse dünyanın en kibar insanına dönüşüyor tabii zamanla gerçek yüzünü gösteriyor orası ayrı. O yüzden ısmarlama buluşmaları, sosyal medya tanışmalarını hiç sevemedim. Arkadaş ortamında doğal ve kendiliğinden başlayan ilişkiler daha sağlıklı ilerliyor bence.

Bence bu işler çekim ve aşk meselesi. Karşı taraf yoğun çekim hissediyorsa peşinde pervane oluyor değilse kafasına estiği gibi davranıyor hatta tüm travmalarını üstünüze yükleyip gidiyor. Karakter olarak anormal biri bile çekim hissettiyse dünyanın en kibar insanına dönüşüyor tabii zamanla gerçek yüzünü gösteriyor orası ayrı. O yüzden ısmarlama buluşmaları, sosyal medya tanışmalarını hiç sevemedim. Arkadaş ortamında doğal ve kendiliğinden başlayan ilişkiler daha sağlıklı ilerliyor bence.
Ah ahh nerde oyle sosyal ortamlarda tanismak is güçten sosyallesemiyorz bile bnde sevmiyorum internet olaylarini ama mecbur kaliyo insan bi yerde:KK43:

"Evlendigimizde üstüme işeyebilirsin" diyen birine denk gelmiştim ben de bekârken. Etraf garip insanlarla dolu cidden, ancak bir o kadar da düzgün insan var. Bunu da yollayın tuhaf birisi belli ki. Samimiyet dozu ayarlayamayanı hiç sevmem, bu bambaşka bir boyutmuş.

S.çarım bile nasıl istersen bebeyem deseydin vallahi ne acaip insanlar var :KK51:

Size katılıyorum. Sosyal medya ve arkadaş ortamında tanışarak ilerlettiğim ilişkilerim oldu. Fakat Arkadaş ortamında biten ilişki daha çok uğraştırıyor :KK70:

Herkesin dilinde ''Takılırız'' kelimesi.. Yiyelim içelim gezelim tozalım derdindeler maalesef. Bir arkadaşım böyle diyen birisiyle evli şu an. Zamanla bir yola giriyor kasma demişti bana . Aslında bu biraz da korkudan sorumluluk alamamaktan kaynaklanıyor sanırım. Ama ben de cesaret edemiyorum yol veriyorum takılalım diyene
Biz bi önceki ilişkimde aynen böyle başladık. İkimiz de takılırız hatta hayatımıza başka biri girecek gibi olursa birbirimize söyler bitiririz uzun mesafe ilişkisi sıkıntı diye konuşmuştuk; yani tamamen can sıkıntısı ile boş vakitte konuşuruz arada buluşuruz diye başlamıştı. Sonra garip bir şekilde çok iyi anlaştık, hatta ciddi ciddi evlilik konuşmaya başladık, sonra farklı bir sebepten bitirdim ama bitirmesem evlenirdik %90, yani ne olacağı hiç belli olmaz ama kaybedecek vaktim yok diyorsanız da 3-4 sene sürüp sonuçlanmayadabilir tabi.

Biz bi önceki ilişkimde aynen böyle başladık. İkimiz de takılırız hatta hayatımıza başka biri girecek gibi olursa birbirimize söyler bitiririz uzun mesafe ilişkisi sıkıntı diye konuşmuştuk; yani tamamen can sıkıntısı ile boş vakitte konuşuruz arada buluşuruz diye başlamıştı. Sonra garip bir şekilde çok iyi anlaştık, hatta ciddi ciddi evlilik konuşmaya başladık, sonra farklı bir sebepten bitirdim ama bitirmesem evlenirdik %90, yani ne olacağı hiç belli olmaz ama kaybedecek vaktim yok diyorsanız da 3-4 sene sürüp sonuçlanmayadabilir tabi.
belki birkaç yıl önce deneyebilirdim bu tarz bi ilişki. Ama hedefimden şaşmak istemiyorum :)

Şu kendinden taviz vermeme noktasında ben de öyleyim ve bir arkadaşım erkeklerin egosunu küçümsüyorsun onların hoşuna gitmez demişti o aklıma geldi. Ben de ne isteyip ne istemediğimi biraz açık söylüyorum sert mi duruyor nedir bilmiyorum . Şu iyiler kapıldı meselesine de katılmak üzereyim nerdeyse . Takılmalık deyince benim de şöyle bir sorunum var hani tam tersi olduğu ve itici olduğu için bahsetmek istiyorum. Sanırım tesettürlü olduğum için tanışmak isteyenler direkt evlenmek niyetiyle tanışıyorlar ve bu öyle itici ki . Bi de çevremde işinde, gücünde sessiz sakin biri olarak bilindiğimden ideal gelin modeli olarak durmamdan nefret ediyorum . Ah şöyle beni ben olduğum için seven biri çıksa gerçekten . Evlenme delisi değil de benimle evlenmek isteyen birisi. Bana aşırı ilgi gösteren biri vardı mesela senle sevgili olmayı düşünemiyorum ya evleniriz ya da olmaz gibi bir şey dedi ve bir şekilde olmadı yani. Daha sonra altı ay içinde biriyle tanışıp düğün yapmış yani ilgisi de yalanmış dedirtti ve değersiz hissettirdi açıkçası :KK43: araya kendi derdimi de soktum ama 😄 İnşallah bizlerin de gönlünden geçen biri olur . Evlilik zor bir kurum bence sevdiğin değer verdiğim biriyle olmalı yoksa olmasının bir anlamı yok .

X