SADECE OKUYUN

Lereenim

Onur Üyesi
Pro Üye
17 Ağustos 2006
4.367
1.807
Her sabah bir arslan uyanır Afrika'da.Kafasında yalnızca bir düşünce vardır, en hızlı koşan ceylandan daha hızlı koşabilmek.Bunu başaramazsa, bilirki açlıktan ölecektir.

Her sabah bir ceylan uyanır Afrika'da.Kafasında yalnızca bir düşünce vardır.En hızlı koşan arslandan daha hızlı koşabilmek.Bunu başaramazsa bilirki arslana yem olacaktır.

Arslan yaşıyorsa bir önceki gün ceylan yakaladığı içindir.
Ceylan yaşıyorsa bir önceki gün arslandan daha hızlı koştuğu içindir.

İster arslan olun, ister ceylan hiç önemi yok.Yeterki gün doğduğunda koşuyor olun.Hemde bir önceki günden daha hızlı koşuyor olmanız gerektiğini bilerek koşun.Hayat uzun bir maraton koşusudur, bu koşuda insan yalnız olduğunu bilmelidir.

Ya Tozu Dumana Katacaksın; Ya Tozu Dumanı Yutacaksın

Bir anı bir şarkı kıvılcımlandırabilir. > Bir hayali bir çiçek uyandırabilir. > Bir ağaç ormanı başlatabilir. > Bir kuş ilkbaharı müjdeleyebilir. > Bir gülümseme bir arkadaşlığı başlatabilir. > Bir tokalaşma bir ruhu canlandırabilir. > Bir kelime bir amacı belirleyebilir. > Bir oy bir ulusun yaşamını değiştirebilir. > Bir gülüş sıkıntıyı alt edebilir. > Bir adım her yolculuğu başlatabilir. > Bir umut ruhlarımızı aydınlatabilir. > Bir dokunuş şefkati anlatabilir. > Bir kalp neyin doğru olduğunu bilebilir. > Bir tek insan farkı yaratabilir. > O yüzden "ben olsam ne olur, olmasam ne olur" demeyin. > Siz çok şeyi ifade ediyorsunuz... >

güzel bi yazı ama ben artık koşmaktan yoruldum
koş koş koş nereye kadar ne için kimin için amaç ne hep aynı şeyler hep aynı şeyler nefesim yetmiyo artık yoruldum........
bıraktım koşmayı yavaş yavaş yürüyorum ömrümün yettiği yere kadar :)

Ya Tozu Dumana Katacaksın; Ya Tozu Dumanı Yutacaksın

bu cümleden çok etkilendim çok güzel bir yazıydı varol lereenim..

Lereenim çok güzel bir yazıydı, paylaşımın için teşekkürler. Yıllar önce hayatım bu yazıdaki gibiydi. Ama şimdi koşmayı, hatta yürümeyi bile bıraktım. Yazınında sonundaki gibi "Ben olsam ne olur, olmasam ne olur." diyorum. Hayattan hiç bir beklentim yok.

gerçekten çok doğru bir yazı :1yes2: yaşayabilmek için herkezin bir hedefi var ve bu hedefe ulaşmak için hayat maratonuna devam etmeliyiz teşekürler lereeninim...

GÜZEL Bİ YAZI TEŞEKKÜRLER....YORUCU Bİ MARATON GİBİ HAYAT ZATEN GENEDE UMUTLA SONUNA KADAR KOŞMAKTAN BAŞKA ÇAREMİZ YOK Kİ..SEVGİYLE KALIN ARKADAŞLAR:1yes2:

Evet bu zorlu hayat maratonunda koşmaktan başka çaremiz yok

Ve ellerine sağlık arkadaşım gerçekten çok hoş bir paylaşım.

Lereenim canim cok guzel bir paylasim, mucadele, yasamak ve daha bir suru sey biranda gecti aklimdan hos guzeldi yuregine saglik canim

anlamlı ve gzel bir yazı emeginize saglık ...teşekkkür ederim''ya tozu dumana katacaksın ya tozu dumanı yutacaksın'' ben boguldum toz duman yutmaktan hep fedakar olmakdan...

Bir anı bir şarkı kıvılcımlandırabilir. > Bir hayali bir çiçek uyandırabilir. > Bir ağaç ormanı başlatabilir. > Bir kuş ilkbaharı müjdeleyebilir. > Bir gülümseme bir arkadaşlığı başlatabilir. > Bir tokalaşma bir ruhu canlandırabilir. > Bir kelime bir amacı belirleyebilir. > Bir oy bir ulusun yaşamını değiştirebilir. > Bir gülüş sıkıntıyı alt edebilir. > Bir adım her yolculuğu başlatabilir. > Bir umut ruhlarımızı aydınlatabilir. > Bir dokunuş şefkati anlatabilir. > Bir kalp neyin doğru olduğunu bilebilir. > Bir tek insan farkı yaratabilir. > O yüzden "ben olsam ne olur, olmasam ne olur" demeyin. > Siz çok şeyi ifade ediyorsunuz... >

ne kadar dogru lerenim çok güzel bi yazıydı sağol paylaşmın içi:1hug:

O yüzden "ben olsam ne olur, olmasam ne olur" demeyin. > Siz çok şeyi ifade ediyorsunuz... >

Çok güzel bir yazı lereenim,özellikle sonundaki özet,hepimizin bu dünyaya gelmemizin bir sebebi olduğunu düşünüyorum yalnız bazılar sebebini geç çözüyor.

Hayatin güzelligini bir tarafindan yakalamak icin büyük ugraslar verilmesi gerektigine inananlardanim.Ideallerimize kavusmak yenilmemek icin kosalim...paylasimin icin tesekkürler Lereenim...

Lereenim çok güzel bir yazıydı, paylaşımın için teşekkürler. Yıllar önce hayatım bu yazıdaki gibiydi. Ama şimdi koşmayı, hatta yürümeyi bile bıraktım. Yazınında sonundaki gibi "Ben olsam ne olur, olmasam ne olur." diyorum. Hayattan hiç bir beklentim yok.

bende sana katılıyorum hayat başka nasıl anlatılabilki daha güzel ve anlamlısenağlama

Çok güzel çok anlamlı bir yazı ve altın çümleler.
Ne yazıkki - bir kıvılcım da bir ormanı yok edebilir.
Umarım hepimizin hayatındaki kıvılcımlar tüketmek için değil-
güzelliklerin alevlenmesine sebep olmak için varolsun.
Teşekkürler lereenimcim.
a.s.

[

> Bir oy bir ulusun yaşamını değiştirebilir. >

paylaşım çok güzel.bütün cümleler bişi ifade ediyo ama içinde en çok bu hoşuma gitti.

X