Sağlık anksiyetesi ya da kanser

angeldeath12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
26
5
26
Tam dört yıldır geçmeyen sol kol ağrısı sol kulunç ağrısı sol sırt ağrısı Ve sol meme ucunda ağrı sol meme de ağırlık hissiyatı var dört yıldır bu ağrılarım geçmiyor. ayrıca dışarı çıktığımda bayılacakmış gibi his sürekli olmamakla beraber adet olacağım zaman bu ağrılar iki kat artıyor Şu anda mesela başım dönüyor sol kürek kemiğini biri sıkıyor gözlerimin üstüne biri oturmuş gibi evde olmama rağmen bile bazen tetikliyor. artık bıktım hayatımdan zevk alamıyorum dışarı çıkmak istemiyorum evde başıma ne gelecek bilmiyorum sürekli kalp krizi geçireceğim korkusu ile ayakta duruyorum Memede fibrokist boyunda Fıtık midem de de bakteri varmış ama bana göre bir yerimde kanser var ve ağrısı sırtıma vuruyor Sizce anksiyete miyim yoksa görünmez bir hastalığım var kimler benim gibi bunu artık dur demek istiyorum hayatın normale dönsün istiyorum ama insanlar gibi ağrısız gün geçirmek istiyorum

Mrba, vucunda agrin varsa kesin bi baktirt.. Anksietede olabilir bendede var.. ama agrim yok kalbimde kolumda sirtimda.. yasin kac?

X