Sağlık için 21 gün şekersiz

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Niyet ettim şok diyetlerle içine ettiğim metabolizmamı düzeltmeye:))) bugün ilk şekersiz günüm bana kilo yapan şey tamamen tatlı bağmlılğm. Bunun farkına vardm ve önce metabolizmamı hzlandrp daha sonra ise tamamen kesmek değil ama ayda yılda bir çok az yiyebilmeyi amaçlyorum.Ve ya tadmlk olabilir mesleğim pastaclk olduğu için tamamen brakamam. Ama önce metabolizmamı düzeltmem gerek.Bu yüzden 21gn ağzıma sürmemeliyim.Bal çok az olabilir belki.

Kolay gelsin. İnşallah yapabilirsiniz ben yapamıyorum ya hele diyet deyince tamam dışarıdan marketten öyle kek çikolata değilde meyvelerde abartıyorum bu defa 🙈

Kolay gelsin. İnşallah yapabilirsiniz ben yapamıyorum ya hele diyet deyince tamam dışarıdan marketten öyle kek çikolata değilde meyvelerde abartıyorum bu defa 🙈
Sağolun 🌸 ben şunu fark ettim şekerli yiyecekler için önemli olan kalorisi değil kesinlikle. Önemli olan miktarı. Ben düsük kalorili diye çok sekerli seylerden yediğimde de kilo aldm.Meyve gibi.Ya da gün boyu çikolata yiyip diğer yiyeceklerin kalorisini azalttğmda da yağlanma oldu.Yani kaloriyle alakalı değil... Gramaj önemli bırakamazsanz bile bunun farkında olun

Sağolun 🌸 ben şunu fark ettim şekerli yiyecekler için önemli olan kalorisi değil kesinlikle. Önemli olan miktarı. Ben düsük kalorili diye çok sekerli seylerden yediğimde de kilo aldm.Meyve gibi.Ya da gün boyu çikolata yiyip diğer yiyeceklerin kalorisini azalttğmda da yağlanma oldu.Yani kaloriyle alakalı değil... Gramaj önemli bırakamazsanz bile bunun farkında olun
Haklısınız. Teşekkür ediyorum

X