Sağlıklı beslenirken;

Nisaaa akşam spor yapıyor muyuz :rolleyes:
Ben lily sabri 10 dk hip dips yapacam yine, bitince buraya yazarım
yapıyoruz canım sabah uyanınca nobahari nobahari nın soyledıgını yaptım ve sabahları duzenlı onu yapıcam aksam da senın soyledıgını yapıcam sevdım benı yormadı aksam da lilyi yaparız :)

yapıyoruz canım sabah uyanınca nobahari nobahari nın soyledıgını yaptım ve sabahları duzenlı onu yapıcam aksam da senın soyledıgını yapıcam sevdım benı yormadı aksam da lilyi yaparız :)
Aman ha zorlamayacak bıktırmayacak şeyler yapalım nisam vazgeçiyoruz sonra :KK70: akşamları yazalım buraya iki hafta boyunca uyar mı sana

Aman ha zorlamayacak bıktırmayacak şeyler yapalım nisam vazgeçiyoruz sonra :KK70: akşamları yazalım buraya iki hafta boyunca uyar mı sana
tabiki uyar bana ben zaten yıne oruc tutmaya baslıcam tutuyorken ıyıydı nıye ara verdım anlamıyorum bırkac gun sahlep ıceyım dıye bır sahlep ugruna ara verdım ıc huzuruma donmek ıstıyorum :KK70:

Nisaaa akşam spor yapıyor muyuz :rolleyes:
Ben lily sabri 10 dk hip dips yapacam yine, bitince buraya yazarım
canım hip dips yazdım bırsuru vıdeo cıktı bana lınk atar mısın bende aynısından yapayım
ya da bana onerebılecegın var mı

Nisam benim egzersiz bu memnunum da ama benim basen sorunum olduğu için bunu seçtim, sen hangi bölge için istersin veya genel mi olsun ona göre bakalım birlikte

benım ust bacagım kalın ve ıc bacagım var
bırde basenle bel arası gırıntı cıkıntı oluyor ya puruzsuz kum saatı gıbı durmak ısterım onun dısında bır sorun yok
lakin en etkılı hangısı aynaya baktıgımda kendımı diri yenılenmıs gormek ıstıyorum sankı vucudum bır saldı kendını yumusadı gıbı ya da evde bol bol uzun elbıseler tshırtler gıymeye alıstıgımdan mı genısledım hıssedıyorum bılemıyorum normalde saran strec seyler gıyerdım pandemıde psıkolojık heralde bol kıyafetler gıydıgımden sanırım kendımı genıs hıssedıyorum kılom aynı ama sankı vucut bır degıstı depresyona gırdım :KK70:

ay en sevdıgım yattıgım yerden egzersızler oooh yan gelmıs yatmıs ıkı fırt fırt bacak hareketı mıs :KK70: sevdım bu kadını

benım ust bacagım kalın ve ıc bacagım var
bırde basenle bel arası gırıntı cıkıntı oluyor ya puruzsuz kum saatı gıbı durmak ısterım onun dısında bır sorun yok
lakin en etkılı hangısı aynaya baktıgımda kendımı diri yenılenmıs gormek ıstıyorum sankı vucudum bır saldı kendını yumusadı gıbı ya da evde bol bol uzun elbıseler tshırtler gıymeye alıstıgımdan mı genısledım hıssedıyorum bılemıyorum normalde saran strec seyler gıyerdım pandemıde psıkolojık heralde bol kıyafetler gıydıgımden sanırım kendımı genıs hıssedıyorum kılom aynı ama sankı vucut bır degıstı depresyona gırdım :KK70:
Nisam bir yıldır evdesin aynaya bakıp bakıp kendine sarma bak :)) senin vücut da değişiyorsa biz ölelim yaw :KK70: çıkmıyon mu hala dışarı

Şunu da bacak için 10 gün yapmıştım nisam, ablamız min 10 gün ara vermeden yapın diyodu ben de 10 gün bitince hemen bıraktım :KK70:
Çok egzersizi var kanalında ama ben ekipman gerektirmeyenleri seçiyorum, bu da öyle ama zorlamıştı başta yalan yok, allahtan 8 dk

Nisam bir yıldır evdesin aynaya bakıp bakıp kendine sarma bak :)) senin vücut da değişiyorsa biz ölelim yaw :KK70: çıkmıyon mu hala dışarı
yok canısı hala cıkmıyorum dısarı martın 3. haftası ofıse gıtmem gerek benım gıderek yapmam gereken bır ıs var :KK70: onun ıcın cıkıcam
saglık ocagından aradılar ahsen 5 yasında genel bır kan tahlılı yapıyoruz ne zaman musaıtsınız dıye ona bıle martın 3. haftası gelsem olur mu dedım :KK70: ıkı kez cıkmayayım hepsı bır gunde olsun dıye dusun :KK70:
Bugünün hip dipsi tamam :KK52:
benımde tamam
cok sevdım cerez gıbı geldı bana
dogru yerlerım mı yandı anlatayım mesela sag bacak calısıyorum calısırken sag bacagımın dız ustu ve basen kısmı yandı aynı zamanda sol bacagımın kalcası da yandı
kopru hareketınde totom ve totomun altı cayır cayır yandı :KK70: dogru yanmısmıyım
dıger gonderdıgınıde yapıcam
bu arada ben 2 haftalık falan degıl sureklı hep yapıcam bunları cok sevdım

yok canısı hala cıkmıyorum dısarı martın 3. haftası ofıse gıtmem gerek benım gıderek yapmam gereken bır ıs var :KK70: onun ıcın cıkıcam
saglık ocagından aradılar ahsen 5 yasında genel bır kan tahlılı yapıyoruz ne zaman musaıtsınız dıye ona bıle martın 3. haftası gelsem olur mu dedım :KK70: ıkı kez cıkmayayım hepsı bır gunde olsun dıye dusun :KK70:

benımde tamam
cok sevdım cerez gıbı geldı bana
dogru yerlerım mı yandı anlatayım mesela sag bacak calısıyorum calısırken sag bacagımın dız ustu ve basen kısmı yandı aynı zamanda sol bacagımın kalcası da yandı
kopru hareketınde totom ve totomun altı cayır cayır yandı :KK70: dogru yanmısmıyım
dıger gonderdıgınıde yapıcam
bu arada ben 2 haftalık falan degıl sureklı hep yapıcam bunları cok sevdım
Üst bacağın ön kısmı ve basenler çok yanıyor nisam bende de öyle olmuştu. Ben de sevdim lily ablayı normalde yürüyüş harici spor külfet gibi gelir, buna akşam olsa da sporumu yapsam diyorum hayırdır inşallah :KK70: benim niyetim de sürekli yapmak ama yine de küçük hedefler koyuyorum şimdilik :))

Üst bacağın ön kısmı ve basenler çok yanıyor nisam bende de öyle olmuştu. Ben de sevdim lily ablayı normalde yürüyüş harici spor külfet gibi gelir, buna akşam olsa da sporumu yapsam diyorum hayırdır inşallah :KK70: benim niyetim de sürekli yapmak ama yine de küçük hedefler koyuyorum şimdilik :))
bugun once hıpsıds sonra slımmer legsımı yaptım egzersızımı bıtırdım ben geceyı bekleyemedım :KK70:
uyumadan once de tum vucut esnetmeyı yaparım

Bugünün hip dipsi de tamam, sekizinci gün oldu buna başlayalı böylece
bende sabah yaptım 7 de uyanmıstım kahvemı ıctım yaptım :KK70: ıkısınıde yapıyorum bu arada sevdım cok hosuma gıdıyor
ben olcu de almadım kac gun oldu baslayalı bılmıyorum 2. gun mu
hep yapacagım ıcın saymıyorum valla

bende sabah yaptım 7 de uyanmıstım kahvemı ıctım yaptım :KK70: ıkısınıde yapıyorum bu arada sevdım cok hosuma gıdıyor
ben olcu de almadım kac gun oldu baslayalı bılmıyorum 2. gun mu
hep yapacagım ıcın saymıyorum valla
Aman ben de almamıştım ölçü benim basen hep düz 100 cmdi çünkü :KK70: ama son zamanlarda 98-97 arasıyım, sadece bu hareketlerin etkisi değil tabi beslenme de var hatta beslenme daha hızlı etki ediyor.

Nisam sen akşam yemeği 6 gibi yiyordun değil mi, sabaha kadar kaç saat geçiyor? Ben son zamanlarda 17-18 saate çıkarmıştım, hiç şaşmayan reglim bir hafta gecikti :KK70:

Aman ben de almamıştım ölçü benim basen hep düz 100 cmdi çünkü :KK70: ama son zamanlarda 98-97 arasıyım, sadece bu hareketlerin etkisi değil tabi beslenme de var hatta beslenme daha hızlı etki ediyor.

Nisam sen akşam yemeği 6 gibi yiyordun değil mi, sabaha kadar kaç saat geçiyor? Ben son zamanlarda 17-18 saate çıkarmıştım, hiç şaşmayan reglim bir hafta gecikti :KK70:
hıc saatde hesaplamıyorum kuzum ya baktım da allaha emanet yasıyorum kendımden haberım yok :KK70:
demın yedım yemegımı mesela şiveydiz yapıyorum ya pırasayla ondan 3 tabak yedım
sabah 8 gıbı bıtırmıs olurum kahvaltımı genelde kalktıktan yarım saat sonra agzıma bırseyler atmaya baslıyorum 7 gıbı kalksam e sagı solu topla kahve makınasını calıstır paytaga su mama ver sev kahvaltı hazırla dıyene kadar ancak oluyor

oyle ıste :)

sabah kahvaltıda tavuklu mantar sote yıcem :KK70:

X