Sağlıklı beslenirken;

cok Samimi söylüyorum yasadigimi anladim.
bilgisayari kapatir kapatmaz kendimi disariya atiyorum.
arada arkadaslar geliyor birlikte oturuyoruz ya da parklara falan gidiyoruz yürüyoruz.
baya baya iyi hissediyorum sükür bir ara baya bunalimdaydim.
dönem dönem bunu yasasamda sonra toparliyorum.
bas agrisi yapiyor iste düzenli beslenmem lazim suyu cok az iciyorum zorluyorum kendimi ama bazen o bile basarisiz oluyor.
önüme koyuyorum yok, icine nane limon atiyorum yok yutamiyorum bile bazen.

biraz ev yemeklerine agirlik vermem sart.
aslinda kahvaltiyi Düzgün yapiyorum bazen yumurta bile bana koksada yine yiyorum.
aksam yemegi hep gecistirmece oluyor bunu oturtmaliyim
aksam yemegı zamanı yorgun oluyorsun buyuk ıhtımal ugrasmak ıstemıyorsun ondan gecıstırıyorsundur
senın yerınde olsam haftada 3 gun yemek yapar bolca onu 7 gune bolerdım hazır olurdu yanı hergun hergun ayrı yemek yapmak mesele ...onceden hazır olursa hemen ısıtır yersın :KK66:

aksam yemegı zamanı yorgun oluyorsun buyuk ıhtımal ugrasmak ıstemıyorsun ondan gecıstırıyorsundur
senın yerınde olsam haftada 3 gun yemek yapar bolca onu 7 gune bolerdım hazır olurdu yanı hergun hergun ayrı yemek yapmak mesele ...onceden hazır olursa hemen ısıtır yersın :KK66:
aynen öyle oluyor haklisin bütün gün bilgisayar yoruyor.
buz dolabim Kücük maalesef öyle yapip koyamiyorum.

aynen öyle oluyor haklisin bütün gün bilgisayar yoruyor.
buz dolabim Kücük maalesef öyle yapip koyamiyorum.
ne kadar kucuk kız saklama kablarına koyamayacak kadar mı
esıme haftada 2 yemek yapıp gonderıyorum ortagı ve elamanıyla yesın dıye kablarda, onun buzdolabısının iç çapı 40 cm oyle kucuk ama sıgıyor sasırdım daha kucugu var mı

ne kadar kucuk kız saklama kablarına koyamayacak kadar mı
esıme haftada 2 yemek yapıp gonderıyorum ortagı ve elamanıyla yesın dıye kablarda, onun buzdolabısının iç çapı 40 cm oyle kucuk ama sıgıyor sasırdım daha kucugu var mı
canim baska seyler de koydugum icin Kücük yani sigmaz.
yogurt, peynir, zeytin, ee haliyle meyve sebze her kalmiyor ben bi ara cekip resim atarim sana

Hastaneye yürüyerek gittim geldim 7.200 adımdayım 10 bine tamamlarim gene eve zor yetiştim bi anda fırtına koptu nasıl yagmur yağdı :KK53:
Su anda birkactane çiğ fındık ve protein iceceğimi yudumluyorum :KK59:
Akşama muhtemelen menum yoğurt corbası yesil salata mantar sote 🤤
Beni yuruyuse oyle heveslendırdın ki yurume bandı aldım 😁
Screenshot_20210610_195407_trendyol.com.jpg

Kahvaltım aynı. Saat 10 da yaptım evde olunca erken kalkamıyorum.

Akşam yemeğim 17 gibi oldu.
Dışardaydım arkadaşımla.
Köfte
Piyaz
Salata
Yedim.

Bugünkü kaçamağım çekirdek oldu. 😌
bu kacamaga razıyım borek tatlı yemeyın de en azından yedıgın cekırdek :) vıtamın almıs oldun

gayet guzel beslenmıssın super gıdıyorsun

Ay evde biraz süzme yoğurt var ne yapsam diyodum bundan deneyeyim nisam. çileklisini yapayım ben de
çilek dağ çileğiyse guzel olur yoksa mayhos olur canım
Yazamadim kizlar bugün görumceme gidiyoruz 1,5 ay once bebisi olmustu doğru düzgün hiç goremedik bugun gidiyoruz 😍
Sabah dünki mantar soteye yumurta kirip yedim aonra ayran ictim aksam çok kacirmamaya calısirım 💋💋
supersın :KK66:

elektrık gıttı geldı bulasık makınası ve buzdolabı calısmıyor
aksı gıbı erhanda dun aylık alısverısı yapmıstı buzdolabı dolu :KK43:
agır ben cekemıyorum gelsın de fazlara falan bakalım oncesınde bızım yapabılecegımız bırsey var mı dıye malum 7 yıl oldu evlenelı garantı 5 yıllıktı garantısı bıten seylerde hemen bıter bıtmez bozuluyor he

tedası aradık sızın gıbı 2 kısı daha sıkayetcı olursa hasarlarınızı karsılarız yoksa yapabılecegımız bırsey yok dıyor

sız sız olun elektronık alırken asla pahalı bırsey almayın :KK43:

agır ben cekemıyorum gelsın de fazlara falan bakalım oncesınde bızım yapabılecegımız bırsey var mı dıye malum 7 yıl oldu evlenelı garantı 5 yıllıktı garantısı bıten seylerde hemen bıter bıtmez bozuluyor he

tedası aradık sızın gıbı 2 kısı daha sıkayetcı olursa hasarlarınızı karsılarız yoksa yapabılecegımız bırsey yok dıyor

İkisi birden mi bozuldu yaw kötü olmuş nisam, servis gelecek mi?

Konu komşuda veya civarda var mı yine böyle bozulan facebook gruplarında falan yazsanız keşke

ay elektrik gitti geldi diye bozulur mu ki? Benim çok sık gidiyor...fırının saatinden biliyorum, zırt pırt sıfırlıyor.
Belki bir temassızlık ya da hala elektrik de falan sorun vardır. ..inş öyle kolay çözülebilir bir sorundur.

X