Sağlıklı beslenirken;

İkisi birden mi bozuldu yaw kötü olmuş nisam, servis gelecek mi?

Konu komşuda veya civarda var mı yine böyle bozulan facebook gruplarında falan yazsanız keşke

ay elektrik gitti geldi diye bozulur mu ki? Benim çok sık gidiyor...fırının saatinden biliyorum, zırt pırt sıfırlıyor.
Belki bir temassızlık ya da hala elektrik de falan sorun vardır. ..inş öyle kolay çözülebilir bir sorundur.
apartmanda tek bır kısıyle gorusuyorum komsu olarak
onu aradım onda da aynısı olmus onunda buzdolabı ve tv calısmıyormus
baska prıze taktım calısıyor mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor dedı
denedım gercekten oyle
antredede prız yok uzatma kablosuyla teeee salona takıcam dıgerını de teee yatak odasına
elektrık fazlarıyla ılgılıdır dıyor erhan 186 yı aradı haber verdı ne zaman yapılır allah bılır
erhanın gelmesını beklıyorum buzdolabı mı tır mı bellı degıl yerınden oynamıyor gelsın ceksın bı baska prıze takalım bakalım ınsallah calısır :KK43:

elektrık gıttı geldı bulasık makınası ve buzdolabı calısmıyor
aksı gıbı erhanda dun aylık alısverısı yapmıstı buzdolabı dolu :KK43:
agır ben cekemıyorum gelsın de fazlara falan bakalım oncesınde bızım yapabılecegımız bırsey var mı dıye malum 7 yıl oldu evlenelı garantı 5 yıllıktı garantısı bıten seylerde hemen bıter bıtmez bozuluyor he

tedası aradık sızın gıbı 2 kısı daha sıkayetcı olursa hasarlarınızı karsılarız yoksa yapabılecegımız bırsey yok dıyor

sız sız olun elektronık alırken asla pahalı bırsey almayın :KK43:
2 kişiye gerek yok canım servis gelip rapor yazarsa yaptırırsaniz ücretini karşiliyor googledan araştırabilirsin onların demesine bakma tabi sen yaptıriyorsun sonra onlar öduyor faturayla

ay elektrik gitti geldi diye bozulur mu ki? Benim çok sık gidiyor...fırının saatinden biliyorum, zırt pırt sıfırlıyor.
Belki bir temassızlık ya da hala elektrik de falan sorun vardır. ..inş öyle kolay çözülebilir bir sorundur.
Bozuluyor canım bizimde klima bozulmuştu daikin 1700 tl istemisti 🤪 elektrik gidince fişleri çekmek gerekiyor maalesef geri geldiginde yüksek voltajla geliyor bozuluyor makinalar

B
apartmanda tek bır kısıyle gorusuyorum komsu olarak
onu aradım onda da aynısı olmus onunda buzdolabı ve tv calısmıyormus
baska prıze taktım calısıyor mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor dedı
denedım gercekten oyle
antredede prız yok uzatma kablosuyla teeee salona takıcam dıgerını de teee yatak odasına
elektrık fazlarıyla ılgılıdır dıyor erhan 186 yı aradı haber verdı ne zaman yapılır allah bılır
erhanın gelmesını beklıyorum buzdolabı mı tır mı bellı degıl yerınden oynamıyor gelsın ceksın bı baska prıze takalım bakalım ınsallah calısır :KK43:
Bizde bazen şey oluyordu nasıl yapmıslarsa 2 yere baglanmıs elektrik baZen yatak odası ısıklar falan gidiyor gerisi calısiyor bazen öteki türlü :KK70: ülke de doğru düzgün is yapan adam yok 🤷🏼‍♀️

2 kişiye gerek yok canım servis gelip rapor yazarsa yaptırırsaniz ücretini karşiliyor googledan araştırabilirsin onların demesine bakma tabi sen yaptıriyorsun sonra onlar öduyor faturayla
yaaaaa bunu bılmem ıyı oldu canım bakalım arıza var mı yokmu varsa aynen dedıgın gıbı yapıcam
mutfaktakı hıc bır prız calısmıyor saka gıbı ya

B

Bizde bazen şey oluyordu nasıl yapmıslarsa 2 yere baglanmıs elektrik baZen yatak odası ısıklar falan gidiyor gerisi calısiyor bazen öteki türlü :KK70: ülke de doğru düzgün is yapan adam yok 🤷🏼‍♀️
ayneeeen oyle
hıc unutmuyorum bekarken şöminelı evde oturuyordum
şömineyı yaktık 2 saat sonra prızlerden atesler cıkıyor kablo kokuları gelıyor
elektrıkcı cagırdık elektrık ana baglantı kaynak noktasını tum kabloların ana baglantı yerını mı dıyeyım anlamıssındır sen şöminenın tam yanına yapmıslar :KK70: nasıl bır gerızekalı olmalı dusunsene ya ev yansaydı aptal ya

tuuuuummm kablolar ıc tesısat komple degıstırıldı o rezıllıgı pıslıgı de cektık gunler surdu

ısını duzgun yapan ınsan bulmak cok zor

Bozuluyor canım bizimde klima bozulmuştu daikin 1700 tl istemisti 🤪 elektrik gidince fişleri çekmek gerekiyor maalesef geri geldiginde yüksek voltajla geliyor bozuluyor makinalar
E şu adaptör müydü anını tam çıkaramadım onlar akımı düzenlemiyor muydu cihazlarda vay bee o kadar kolay mı cihaz hemen çöp olsun 😳

ayneeeen oyle
hıc unutmuyorum bekarken şöminelı evde oturuyordum
şömineyı yaktık 2 saat sonra prızlerden atesler cıkıyor kablo kokuları gelıyor
elektrıkcı cagırdık elektrık ana baglantı kaynak noktasını tum kabloların ana baglantı yerını mı dıyeyım anlamıssındır sen şöminenın tam yanına yapmıslar :KK70: nasıl bır gerızekalı olmalı dusunsene ya ev yansaydı aptal ya

tuuuuummm kablolar ıc tesısat komple degıstırıldı o rezıllıgı pıslıgı de cektık gunler surdu

ısını duzgun yapan ınsan bulmak cok zor
Yaw allah korusun pek işten anlamayan veya dalgın biri olsa yangın çıkar ya bu kadar önemli işleri nasıl yalap şap yapabiliyorlar 🤬

Kızlar ya a101de filtre kahve var çok seviyorum tadını. İçtiğim ilk filtre kahve :KK70: zararlı mıdır o ya içerikte bir şey yok amaa...

Siz filtre kahveyi nasııl yapıyorsunuz hangi kahveyi kullanıyorsunuz

Kızlar ya a101de filtre kahve var çok seviyorum tadını. İçtiğim ilk filtre kahve :KK70: zararlı mıdır o ya içerikte bir şey yok amaa...

o cok yaglı hıc sevmedım ben onu ya :KK43: ne zaman ıcsem ishal oldum hep acıkcası

kahve dunyasından alıyorum veya mıgrosta tchıbo satılıyor fıltre kahveler ortalama 250 gr 20 tl
a101 e soka da cok geldı fıltre kahve makınası 150 tl ye trendyolda da satılıyordur
ya da bardagı var dırekt alıyorsun kahveyı koyup suyu koyup demlenınce bastırıyorsun french kupalar ondan da alabılırsın

Filtrw kahveler nerdeyse 0 calori diye biliyorum sütle içersen biraz artıyor tabi calorisi

Filtrw kahveler nerdeyse 0 calori diye biliyorum sütle içersen biraz artıyor tabi calorisi
fıltre kahvenın cınsıne gore degısıyor cekırdegı ne kadar kavrulmus olursa yag oranı o kadar artıyor turk kahvesı de fıltre de aynı sekılde ben orta sertlıkte sevıyorum 2 kalorı
cayda kahvede sekersız ve sutsuz ıcılır
sutle ıcılen kahve olmuyor aslında sutlu ıcecek oluyor :KK70:
senınde stroylerınde yedıgıne ıctıgıne aha beeeyyleee bakıyorum :KK70: her an benı ensende hısset :KK70:
storylerıme kımler bakmıs dıye bakıyor musun benı gorunce aklına ne gelıyor bı desene :KK70:

fıltre kahvenın cınsıne gore degısıyor cekırdegı ne kadar kavrulmus olursa yag oranı o kadar artıyor turk kahvesı de fıltre de aynı sekılde ben orta sertlıkte sevıyorum 2 kalorı
cayda kahvede sekersız ve sutsuz ıcılır
sutle ıcılen kahve olmuyor aslında sutlu ıcecek oluyor :KK70:
senınde stroylerınde yedıgıne ıctıgıne aha beeeyyleee bakıyorum :KK70: her an benı ensende hısset :KK70:
storylerıme kımler bakmıs dıye bakıyor musun benı gorunce aklına ne gelıyor bı desene :KK70:
Hahaj hiç gelmedi o gorduklerinin ne kadarini yedim acaba onu biliyon mu :KK70: bi kaşik magnolya mesela :KK70: çekirdek yedim daha çok :KK53: ah ah yiyebilsem nerde acabası :KK70:

Hahaj hiç gelmedi o gorduklerinin ne kadarini yedim acaba onu biliyon mu :KK70: bi kaşik magnolya mesela :KK70: çekirdek yedim daha çok :KK53: ah ah yiyebilsem nerde acabası :KK70:

Ayrıca nescafe goldumu sütsüz içemem :63: bir içebildiğim kahve kaldı onu kimse elimden alamaz 🤣
kahve ıcmek ıstıyorsan kahve ıc bibim
nescafe kahve degıl ıcınde kahve yok aroma ve yag var kahve aromalı ıcecek gıbı dusun
sen tam fıltre kahvecı ınsan gıbı gorunuyorsun ben adamın tıpınden anlarım :KK70: nescafe bel bolgesını cok yaglandırıyor gobus yapıyor gobus
bırak 1 ay sonra 3 cm belden ıncelmezsen aha buradayım onun yerıne fıltre falan ıc sen

storynı gordum ahaaa dedım :KK70: zeeenngüüünnn keyıf
neyse dedım ellesmeyeyım sımdı o kadar yuruyor zaten :KK70: bırde hepsını yıyemedıgını hep soyluyorsun afıyet olsun :KK66:

kahve ıcmek ıstıyorsan kahve ıc bibim
nescafe kahve degıl ıcınde kahve yok aroma ve yag var kahve aromalı ıcecek gıbı dusun
sen tam fıltre kahvecı ınsan gıbı gorunuyorsun ben adamın tıpınden anlarım :KK70: nescafe bel bolgesını cok yaglandırıyor gobus yapıyor gobus
bırak 1 ay sonra 3 cm belden ıncelmezsen aha buradayım onun yerıne fıltre falan ıc sen

storynı gordum ahaaa dedım :KK70: zeeenngüüünnn keyıf
neyse dedım ellesmeyeyım sımdı o kadar yuruyor zaten :KK70: bırde hepsını yıyemedıgını hep soyluyorsun afıyet olsun :KK66:
Filtre kahvede içebiliyorum zaten ama sütlü goldum kalp ben 🤣 storylere inanma guzum onlar hep fake 🤣 ama starbucks seviyorum yalan yok gecen bir cortado içtim valla o ne kahve acı acı 🤤 zıpkin gibi yaptı beni ama herkes içemez bence baya acı ama favorim bu ara salted karamel ki hiç karamelli birsey sevmem tuzlu karamel gibi birsey

Filtre kahvede içebiliyorum zaten ama sütlü goldum kalp ben 🤣 storylere inanma guzum onlar hep fake 🤣 ama starbucks seviyorum yalan yok gecen bir cortado içtim valla o ne kahve acı acı 🤤 zıpkin gibi yaptı beni ama herkes içemez bence baya acı ama favorim bu ara salted karamel ki hiç karamelli birsey sevmem tuzlu karamel gibi birsey
ben starbucks hııc ıcmedım onunden gecerken hep kalabalık gordum kurabıyesı ve kahvesı meshur dıyorlar ama hıc denemedım onu bılmıyorum
kahve konusunda da yenılıge acık bır ınsan degılım cok alaturkayım hatta :KK70:
mesela cıleklı kahveler varmıs hındıba kahvesı varmıs onları da bılmem turk,fıltre,osmanlı-dibek kahvesı ve menengıc bunları bılıyorum sadece
menengıcı de baskası yaparsa sevmem ben yaparsam ıcerım :KK70: herkes guzel yapamıyor onu

sanırım benım damarlarımda kandan cok kahve vardır :p
cok severım kahveyı
cortado sanırım ekspressodan hallıce mı sert ve acı dedıgıne gore zıpkın gıbı de yapıyormus ya onun gıbı bırsey mı

X