Sağlıklı beslenirken;

Kızlar selamlar nasılsınız,

Epeydir yazamadım, kuzenim trafik kazasında vefat etti :KK43: 23 yaşındaydı daha. Hele annem perişan oldu, yetim büyüdü başka kardeşi de yok diye gözünün içine bakıyordu. Atlayıp geldim türkiye'ye biraz annemle de kalayım diye, yarın akşam döneceğim.

Bu aralarda pek düzenli de beslenemedim ama kilo da almıyorum. Yazarım yine dönünce.
Başınız sağolsun Mihail. .Allah mekanını cennet eylesin.Ailene sabırlar diliyorum.

Canım benim bahsettiğim tablet olarak, 2000 mg falan alsan iyi olur. 1000 mg C yi zaten yiyerek almak mümkün değil, 25 tane falan limon çiğ çiğ yersen belki :KK70: :KK70:

Avrupadaki marketler süper ya, herşey var... Ester-C onu da bulamazsan Acerola al derim.

Haklısınız. Bende acerola'dan geçmişte fayda görenler arasındayım. Tek dikkat etmeniz gereken resmi yerinden almanız. Alışveriş yaptığım yer: ASEROLA TOZU SATIŞ SİTESİ - ACEROLA TOZU SATIŞ teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
canımm cok tesekkur ederım :KK36:

benım doktorda ekmek ve veya unlu seyler yedıgın surece o dırencı kıramazsın 50 yıl oncekı ekmekler bugdaylar olsa ye derdım ama sımdı ne ekmegı olursa olsun yeme onun yerıne cevız ye ondan alman gereken karbonhıdratı kabaktan al kabak ye dedı :KK70:
içimden kabak agacı cıkacak yakında :KK70:
Bende çok yiyorum. Su ara evde normal ekmek yok mesela olsa çok yerdim.

Selam herkese
Daha önce yapmıştım, yine niyetlendim sağlıklı beslenmeye.

Dün akşam
2 haşlanmış yumurta (akşam yemeğinde proteinim olmadığı için böyle yedim)
1 kase salata

1 saat yürüyüş

Bu sabah

2 haşlanmış yumurta
1 kaşık lor
1 kase salata
1-2 kaşık manca

Öğle
Yarım kepçe mercimek çorbası
3 köfte
1 kase brokoli haşlama

X