Sağlıklı gebelik mi

asiriozlem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
17
3
30
Merhaba. Konum biraz hassas ve araştırmaktan beynim yandı. Yalvarırım konuyla alakalı bilgisi olan insanlar yazsın sadece.
16 kasımda regl oldum. 22 sinde bitti.
23 kasım, 25 kasım, 8 aralık korunmasız ilişkiye girdik eşimle. 11 aralıkta erken gebelik testi aldım çift çizgi çıktı.
18 Aralıkta Bhcg 26.60
20 Aralıkta Bhcg 58.80 (kanama başladı)
22 Aralıkta Bhcg 90.6
24 Aralıkta Bhcg 164.10
26 Aralıkta Bhcg 211.5 (Kanama bitti)
28 Aralıkta Bhcg 337.58

Kanama dediğim ilk 3 gün gaayet yoğun bir şekilde kırmızı, sonra koyu kahve ve az şekilde geldi. Regl oldum bildiğiniz.
Kanama başladığında progrestan a başlamıştım. Doktor bugün bu artışın sağlıksız olduğunu. Muhtemelen kimyasal gebelik olduğunu. Progestanı bırakmam gerektiğini, kanama sökmezse rahim içinin temizlenmesi gerektiğini, eğer bhcg düşmezse de iğne ile düşürüleceğini söyledi. Bu arada 28 Aralıkta dış gebelik olabilir mi diye baktı tüpler temizdi...Nolur biri olumlu bir şey söylesin ağlamaktan ciğerlerimi elime alıcam. Hiç mi ümit yok ya? Hic mi sağlıklı gebeliğe dönme ihtimali yok? Bu süreci yaşayan oldu mu? Sanki değerlerim çok da düşük değil ya? Yardım edin :’(

Bana göre de cok güzel artmış değerin kanaman cok mu oldu leke leke miydi? Moral bozmaya bayılıyorlar. Bekle biraz daha başka doktora git

Bana göre de cok güzel artmış değerin kanaman cok mu oldu leke leke miydi? Moral bozmaya bayılıyorlar. Bekle biraz daha başka doktora git
Kanamam çok fazlaydı. Her tuvalete oturduğumda geliyordu sadece ama şarıl şarıl. Yine de değerim arttı. 3 doktor gezdim bu arada. İlk ikisini kanamam ilk başladığında gördüm. Mal mal Yüzüme baktılar bilgi bile vermediler. Bu doktora da tavsiye üzerine gittim. hiç mi ümit yok dedi eşim doktora bugün. Adam dedi ki, “sağlıklı gebeliğe dönüşmesi imkansız, mucize olur eğer olursa” dedi. Mahvolmuş durumdayım. Muayene odasindan çıktım. Yan odada başka bir bebeğin kalp atışları duyuluyordu. O kadar kötü oldum ki. Ben de bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum. :’’(

Seni cok iyi anlıyorum kuzum ben de 22 haftalık bebegımı kaybettim erken doğum oldu yan odada bebek aglama sesleri gelıyordu sabah taburcu olurken teyzenin birini bebek şekeri dağıtıyordu. O bebişin kalp atış seslerini duyup da kötü olman cok normal. Ama ben mücizelere inanıyorum. Kaderci bir insanım eğer o bebeğin dünyada yiyecek ekmeği varsa doğar. Bak şu an hamileyim ama her an bu gebeliğimde sonlanabilir ne kadar dikkat edersen et Allah ol derse oluyor işte bizim yapacak bir şeyimiz yok onun kudreti Karşısında. Bol bol dua et. Bir de moral cok önemli şu an kanaman yoksa sakin ol. 3. Doktorunmuş gittiğin onun dediği gün gidin belki de Allah nasip ederse keseyi görürsün. Dualarım seninle.

Allah sabırlar versin riskli mi gebeliğin niye sonlanabilirbende 4 buçuk aylık nelek kızımı kaybettim suyum bitri simdi tekrar İstiyoruz ama bi yanim cok korkuyor

Allah sabırlar versin riskli mi gebeliğin niye sonlanabilirbende 4 buçuk aylık nelek kızımı kaybettim suyum bitri simdi tekrar İstiyoruz ama bi yanim cok korkuyor
Benimde oğlumdu kanda enfeksiyon cıktı doktor Enfeksiyondan erken doğum dedi. Doğum esnasında kaybettim. Zaten en kötüsü doğum yapıyorsun sütün geliyor ama emzirecek kucagına alacağın bebeğin yok. Yine sonlanabilir dediğim riskli oldugum için değil Allah ın işi ya ne olacağını kim bilebilir bağabındaydı. Eğer cok istiyorsan korkma canım rabbim isteyen her kadının kucagını boş bırakmasın inşallah.

Ra
Rabbim sağlıkla kucgaina almayı naisp etsin inş bu yavrunu.. Evet ben crsb bebeğimi kaybettim cts sütüm geldi cok kotu olmuştum kıyafetimi kirletiyodu peçete koymama rağmenne kadar zaman sonra hamile kalabildin peki cnm

Artis bence gayet normal %60 civarlarinda artmis. Bence duzenli kan vermeye devam et. Doktorlar bebegi kalp atisini gorene kadar genelde olumsuz konusuyorlar. Dis gebelikte duzenli artis oomiyor. Tuplerde temiz cikmis zaten. Allah saglikli bi hamilelik nasip etsin insallah

Canım bence başka bi doktora daha görün sen bende düşük tehlikesi yasadım bende şarıl şarıl kanamam oldu 2 gün progestan kullandım bebeğim tutundu hatta benden parça geldi düştü sandım bebeği sen bi doktora daha görün riske atma rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhh

Ya kıyamam ben sana daha cok yeni kaybın kuzum ben psikolojik destek aldım bu süreçte ama bir de kendimde psikolojik danışmanım bir kaybın var zorlanırsan bir destek almanı tavsiye ediyorum. Ben hemen hamile kalmak istemedim bu sureçte işimden istifa ettim kpss ye hazırlanım dedim 1.5 yıl sonra 2. Ay denememde hamile kaldım

Mahvoldum. Insallah saglikla huzurla doğurursun. Çok üzüldüm yaşadığın şey için. Allah tekrarını yaşatmasın inşallah

Bu crsb değil cnm 3 ayi geçti.. Dualarla ayakta duruyorum ama eğer daha kötü olursam düşünüyorum.. Biz 5 yıllık Evliyiz daha fazla beklemek İstemiyoruz ondan İstiyoruz ins olur bu kez saglikla kucağıma alabileceğim sağlıklı evlatlar..

İnsallah normaldir. Gerçi ilaci birakinca kasık agrilarim başladı ama... bakalim ne olacak. Teşekkür ederim

İnşAllah canım hayırlısı olsun hakkınızda geçmişe değil önünüze bakın. Bebeğin sana öbür tarafta şefaatçi olacak bunu unutma

İnşAllah canım hayırlısı olsun hakkınızda geçmişe değil önünüze bakın. Bebeğin sana öbür tarafta şefaatçi olacak bunu unutma
Bunun umuduyla ayakta kalıyorum cnm diyorum ki melek kizim kavusucaz öpüp koklucam yavrumu..

Merhaba durumunuz ne oldu acaba tekrar kan verdiniz mi?

Merhaba. Bugun random bir hastaneye kanima baktirmaya gittim. İki gun once 566 ydı, bugun 746. Gitmişken muayene olayim dedim ilk defa kesem göründü. Pazartesi kendi doktorumda randevum vardi. Bakalim ne diyecek
Ay hadi inşallah Rabbim yüzünüzü güldürsün inşallah devamı da gelir

Merhaba. Bugun random bir hastaneye kanima baktirmaya gittim. İki gun once 566 ydı, bugun 746. Gitmişken muayene olayim dedim ilk defa kesem göründü. Pazartesi kendi doktorumda randevum vardi. Bakalim ne diyecek
Merhaba size benzer bi durumda ben yasadim bi hafta once adetimin 4.gunu bega degerim 25 idi,adetim bitti bugun kontrol icin gittim beta degerim 53olmus bi hafta icin cok cok az bi artis ultrason temiz herhangi bi kese vs gorunmuyor, sebebini bilemedim drlar da anlamadi

Merhaba naptiniz bir gelişme var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…