Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

yine 2 mil leslie yaptım:) başka bir konuda deryanın paylaşytığı videoları indirmiştim onlardan birini açtım çok zor geldi yaa ölücem sandım resmen:) yarım yamalak oldu ama biraz olsun fazla kondisyon sağlamak amacıyla yaptım

yine 2 mil leslie yaptım:) başka bir konuda deryanın paylaşytığı videoları indirmiştim onlardan birini açtım çok zor geldi yaa ölücem sandım resmen:) yarım yamalak oldu ama biraz olsun fazla kondisyon sağlamak amacıyla yaptım
Olsun canim ben de ynei bir video denedigimde ilk olmuyor, yapa yapa ayni videoya alisip daha iyi uyguluyor insan. Kondisyon arttirmak icin leslie cok iyi. Göreceksin bir ay sonra nasil enerjik oldugunu.

Olsun canim ben de ynei bir video denedigimde ilk olmuyor, yapa yapa ayni videoya alisip daha iyi uyguluyor insan. Kondisyon arttirmak icin leslie cok iyi. Göreceksin bir ay sonra nasil enerjik oldugunu.
ay inşallah ya yanlız o kız nasıl yapıyordu öyle aman allahım dedim :) masıl bir enerji:) şu fitness blender mı ne ondan bi videoydu sanırım rastgele açtım o kadar çok video varki nereden başlasam nasıl yapsam diye şaşırıyor insan

Hic moralinin bozulmasina gerek yok canim ben su anda kontrol ettim Leslie Sansone walk at home yazinca sayfalar dolusu videosu cikiyor hepsi you tubeda duruyorhalen.

canım baktım da oradaki videolar 2-3 dakkalık videolar. tanıtım videoları, diğerleri telif hakkı nedeniyle silinmiş...

Karbonhidrati tamamen mi kestin canim. Umarim saglikli olanlardan yiyorsundur. Enerji dusuklugunun nedeni bu da olabilir. Basta beni de carpmisti rafine karbonhidrattan vazgecmek simdi alistim. Ceviz, muz gibi saglikli alternatiflerindn mutlaka yemelisin.
Evet canım ondan bu halsizlik bence de, 8. günümdeyim. 1o gün sonunda dediğini yapmaya başlayacağım. Zaten kontrollü tüketiyordum önceden de ama bu bir detoks gibi bir şey oldu.

Apple konusundaki düsünceni merak ediyorum videolari bi yap da. Ben toplu olani pek sevmedim aslinda karna iyi gelir gibi geliyor. Favorilerim 1. ve 3. videolar.

Ben de merak ediyorum, hourglasstan sonra ona geçmeyi düşünüyorum.
Bakalim nasil olacak,gorecegiz.Topla olanin yararli olacagina inaniyorum ama benim kollarim cok gucsuz,asil dayanacaklar acaba onca harekete?
Bu arada bugunku videoyu yarinkiyle birlikte yapmaya karar verdim.Cunku 40 dakika kadar pazara gidis gelis,pazar arabasi tasimak yordu beni.

Bakalim nasil olacak,gorecegiz.Topla olanin yararli olacagina inaniyorum ama benim kollarim cok gucsuz,asil dayanacaklar acaba onca harekete?
Bu arada bugunku videoyu yarinkiyle birlikte yapmaya karar verdim.Cunku 40 dakika kadar pazara gidis gelis,pazar arabasi tasimak yordu beni.
Elma vücut videolari cok da hafif degil zorlama kendini fazla canim.

Aksam da biraz yoga ile tibetlerimi yaptim. Yillardan beri dar siyah bir elbisenin hayalini kurardim. Önden karnim yanlardan baska taraflarim pörtler alamazdim. Bugün bu hayalimi gerceklestirdim. Cok sükür de hic bir tarafim pörtlemedi.O kadar mutlu oldum ki... Sporu hayat boyu birakmamak icin her gün yeni bir nedenim oluyor.

Aksam da biraz yoga ile tibetlerimi yaptim. Yillardan beri dar siyah bir elbisenin hayalini kurardim. Önden karnim yanlardan baska taraflarim pörtler alamazdim. Bugün bu hayalimi gerceklestirdim. Cok sükür de hic bir tarafim pörtlemedi.O kadar mutlu oldum ki... Sporu hayat boyu birakmamak icin her gün yeni bir nedenim oluyor.
Ne guzel masallah sana:)

Gunaydinlar, mutlu bir haftasonu dilerim:)

Ben de dun leslie ablanin burn videosunu yaptim, supermis degisik hareketler falan hosuma gitti...

15 gunun bilancosu: gobekten 2 cm gitmis, belde eksikme yok...hos bir surpriz olarak kollarim 1 cm incelmis:KK70:

Merhabalar,

Ben bebis sabah uykusundayken leslienin 30 dk burn videosunu yaptim, videonun tanitiminda haftada 3 gun burn, 3 gun firm tavsiye edilmis, sorum su ki; ben gunduz 30 dk aksam bir saate yakin vakit ayirabiliyorum, sabah burn aksam firm yapsam faydali olur mu??? Ya da bir gun burn bir gun firm gunduzleri vaktim olursa aksamlari da 40/50 dk videolardan mi yapsam???

Merhabalar,

Ben bebis sabah uykusundayken leslienin 30 dk burn videosunu yaptim, videonun tanitiminda haftada 3 gun burn, 3 gun firm tavsiye edilmis, sorum su ki; ben gunduz 30 dk aksam bir saate yakin vakit ayirabiliyorum, sabah burn aksam firm yapsam faydali olur mu??? Ya da bir gun burn bir gun firm gunduzleri vaktim olursa aksamlari da 40/50 dk videolardan mi yapsam???
Canim firm bölgesel oldugu icin her gün yapamazsin bir gün ara vermen lazim kaslar dinlensin diye. Vaktin oldugunda haftanin üc günü sabah burn aksam firm yaparsin diger günler de baska bir videolar yaparsin.

X