Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

derya bende senden gaza geldim 2 ayım 6 kilom var radio remix e başladım üstüne 10 dk abs 10dk plates yaptım. birde bişey dikkatimi cekiyor kimse su içmiyor videoda ben 1.5 litre içtim dilim damağıma yapıştı kilodan mı böyle oluyor ki siz su içiyor musunuz.

Papatya sendeki değişimi görünce daha bir heves geldi. Tebrik ederim.
Sabah 45 dakika yürüdüm dışarıda. Akşama da 3 mil leslie yaparsam süper olur. Dün akşam yapamadım ne yazık ki :KK43: 33 öğrenci ve üstüne nöbet yordu epey. İyiki sabah yapmıştım dün.
Ben de fotolara bakınca boşuna emek çekmediğimi görüyorum. Çok teşekkür ederim. Inşallah sporu hiç bırakmayacağım.

Papatya, tebrik ederim basarin icin.Herkes motive olmus sayende.Ben bile gaza gelecektim de bugun sadece yarim saatlik Cardio ball blast yapmakla yetindim. Hava suratini asinca ben de isteksiz oluyorum.

Papatya, tebrik ederim basarin icin.Herkes motive olmus sayende.Ben bile gaza gelecektim de bugun sadece yarim saatlik Cardio ball blast yapmakla yetindim. Hava suratini asinca ben de isteksiz oluyorum.
Çok teşekkür ederim... Ben bile yeniden gaza geldim....

Bugün geç kalktım, kahvaltıda yapmak istemedim. Sabah 6 gibi kalkıp ayva yemiştim, sonra tekrar yatmıştım. Sporumu yaptım. Hourglass yapıldı. Dün 11 gün kalmış, yanlış saymışım. Yine 10 gün kaldı. :KK51:

Leslie 4 mile süper challence yaptım bugün. Ilk defa yaptım bu videoyu beğendim ancak bir saat sürdüğü için 4 fast mile Yada 5 mil yapmak daha mantıklı geldi bana

Ben indirmistim ancak sonra bana da uzun ve yavas geldi sildim.
Ben de bşr daha yapmam sanırım. Zaten çok vakit ayıramıyorum. Bşr Saatte daha farklı şeyler yaparım. Canım bir de 4 mil express diye bir video var. O nasıl? Yaptın mı hiç.

X