Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

kızlar kondisyonum çok iyidir 5-6 km hızla zorlanmadan gayet iyi yürürüm 1 saat ama basen bacaklardan çok şikayetçiyim aşırı kalınlar sizce hangi programını uygulamalıyım leslie nin basen ve bacakların çok incelmesi için:44:

canım benimde basenler var eritemedim şuanda brazilin high & thigt yapıyorum burda topiğide var ama yanında kiloda vermek istiyorsan deryanın dediği gibi leslie yapabilirsin

merhaba.Bende 2 gündür radio remix yapıyorum.süper.Hep aynı şeylerden sıkılmıştım.Bu daha eğlenceli geldi.Hepinize sağlıklı huzurlu ramazanlar...

evet kilo da vermek istiyorum kurtulsam basenlerden:KK43:

canım gürkan kubilayın tv de 100 kilo verdirdiği bir hastasının yağ oranlarının çoğu kalça ve basendeydi bu hareketlere benzer yer egzersizleri ve 4 gün 45 dk da yürüyüşle verdirdiğini söyledi.Yürüyüş ve bölgeselle yaparsak süper olacak .Benim yaptığım bölgesel hem Gürkan kubilaydan hemde platesten çok hareketler var.devam etmeyi düşünüyorum ramazandan sonra leslie daha çok yapmayı düşünüyorum

canım gürkan kubilayın tv de 100 kilo verdirdiği bir hastasının yağ oranlarının çoğu kalça ve basendeydi bu hareketlere benzer yer egzersizleri ve 4 gün 45 dk da yürüyüşle verdirdiğini söyledi.Yürüyüş ve bölgeselle yaparsak süper olacak .Benim yaptığım bölgesel hem Gürkan kubilaydan hemde platesten çok hareketler var.devam etmeyi düşünüyorum ramazandan sonra leslie daha çok yapmayı düşünüyorum

ben de leslie ve fitness birlikte yaparım heralde :)

dün iftardan once dışarda yarım saatten fazla yürüyüş yaptık.
iftardan sonar da 35 - 40 dk kadar çeşitli müzikler açtık. 2 tur gam gam style oynaık.çocuklarda eğlendi. banada çok iyi geldi. :21:
normalde 9 dan 12 ye kadar balkonda oturuyordum. iftardan sonar çekirdek, meyve , hoşaf, çerez , suuuuu vs. ağzım hiç boş durmazdı. şişmiş mahvolmuş bir mideyle uyumaya çalışırdım.
bu gece, o kadar tepinince canım aburcubur yemek istemedi. keyfimde yerindeydi. inşallah bu tempoda devam ederim... :KK36::KK36::KK36:

iftardan sonar terasta 45 dk yürüyüş ve hafif koşu yaptım. ( bugün müzik açıp oynayamadık. benim çocuklr uyumuştu. )lessle nin 3 mili:21:ne tekabül etti sanırım. iyi geldi. şimdi duşumu alıp, yatıcam...

Selam kizlar ne var ne yok sizleri cok özledim. Bayram sonrasi hareketlenir basligimiz insallah. Bu arada ramazana ragmen spor yaptiniz sizleri tebrik ediyorum.

Kizlar ne guzel bir grup olushturmushsunuz boyle. Dun keshfettim burayi, bashindan tek tek butun sayfalari okuyacagim inshaAllah.

Ben de Lessieyle 1,5 ayda 12 kilo verdim. Ramazanda bile bir gun bile olsun aksatmadim. Bilgisayarimda sadece 5 mile - Fat burning mile var, her gun onu yapiyorum. Bulundugum yerde yuruyush yapamiyorum. Ramazan ayi bitsin, bu 5 mile-i sabah aksham yapmayi dushunuyorum.

Midemle karnim birleshmishti, goguslerimin altindan bashliyordu gobegim. Leslieyle midemin oldugunu farkettim :KK1: ayri bir midem varmish.

120 kg ----> 108 kg

Leslieyle 90lari gorecegim gunleri iple chekiyorum.

Kizlar ne guzel bir grup olushturmushsunuz boyle. Dun keshfettim burayi, bashindan tek tek butun sayfalari okuyacagim inshaAllah.

Ben de Lessieyle 1,5 ayda 12 kilo verdim. Ramazanda bile bir gun bile olsun aksatmadim. Bilgisayarimda sadece 5 mile - Fat burning mile var, her gun onu yapiyorum. Bulundugum yerde yuruyush yapamiyorum. Ramazan ayi bitsin, bu 5 mile-i sabah aksham yapmayi dushunuyorum.

Midemle karnim birleshmishti, goguslerimin altindan bashliyordu gobegim. Leslieyle midemin oldugunu farkettim :KK1: ayri bir midem varmish.

120 kg ----> 108 kg

Hosgeldin canim insallah daha cok kilolar verirsin. Basligimizin devamli üyelerine her türlü motivasyon ve yardima haziriz.

bölgesel çalışmalara tam hız devam ediyorum leslie çok yapamıyorum şu sıra brazile fena takdım onun farklı çalışmalarını ve devamlı olarakda hıgh & thigt
yapmaya çalışıyorum bayramdan sonra tam hız devam bugün tibetlerde de 7 tekrarlara başladım

120 kg ----> 108 kg

hoşgeldin aramıza

Sabah ki slim in 6 starta ek olarak dışarıda 1 saat yürüyüş yaptım

Merhaba. Canim bi shey merak ettim, slim in 6 hala yapiyormusunuz? Kach kilosunuz?

Leslieye devam ederken (cardio) bi yandan boyle sikilashtirici sporlar da yapmak istiyordum AMA sonra vazgechtim, kaslari shishiriyormush, fazla yag yakmiyormush diye.

Sizde nasil gidiyor?

Merhaba,

sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak isteyen biri olarak aranıza katılmak isterim

bir hafta evvel başladım leslie videolarını yapmaya.

ilk gün 1 ikinci gün 2 üçüncü gün 3 bugün de fast mile serisinden 3 mil yaptım

birer gün ara ile yaptım egzersizleri

sorunlu olduğum bölgeler kol, basen, bacak, mide

yukarıda bahsettiğim mile leri biraz leslie yi tanımak, hareketlerini tarzını anlamak için üstünkörü seçtim

açıkçası nasıl bir leslie programı yapmalıyım bilmiyorum :/ bu konuda yardımınızı rica edeceğim..

görüşmek üzere

Merhaba,

sağlıklı ve fit bir bedene sahip olmak isteyen biri olarak aranıza katılmak isterim

bir hafta evvel başladım leslie videolarını yapmaya.

ilk gün 1 ikinci gün 2 üçüncü gün 3 bugün de fast mile serisinden 3 mil yaptım

birer gün ara ile yaptım egzersizleri

sorunlu olduğum bölgeler kol, basen, bacak, mide

yukarıda bahsettiğim mile leri biraz leslie yi tanımak, hareketlerini tarzını anlamak için üstünkörü seçtim

açıkçası nasıl bir leslie programı yapmalıyım bilmiyorum :/ bu konuda yardımınızı rica edeceğim..

görüşmek üzere

Kilo vermek icin 3 mil yapmalisin.

X