Pınar Labne ile ... Sahur Sofraları

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli Sahur Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    490
  • Anket Kapalı .
1. Sahur Sofrası'na oy vererek bana destek olduğunuz için teşekkür ederim sevgili hatunlar. Elleriniz dert görmesin :KK36:
Vallaha çok güzeldi zaten ya sen ya da ay etiket yapamadım tam adını bulamadım 🤭 5numara kazanır diye düşünüyordum 🤩🤩
:sampiyon::sampiyon:

1. Sahur Sofrası'na oy vererek bana destek olduğunuz için teşekkür ederim sevgili hatunlar. Elleriniz dert görmesin :KK36:
Yav yine mi sana oy vermişim. Bırak peşimi artık ahahahaha
Sonuç ne oldu? İlk ikiye sokabilmişmiyim?

Sen oy vermedikçe ben kazanamıyorum, totem gibi bi şey oldun bana :KK53: :KK70: Ben 2. Oldum ama 1. olan Nevreste Nevreste daha önce de 1. Olduğu için yeni 1. Benim:deli:
Nevresteye daha onceden kazandırmıştım büyülü oylarımla bu sefer gençlerin önünü açayım dedim yine o kazanmış.
Ahh bu eski kurtlar bırakmıyorlar gençler kazansın hep kendilerine hep kendilerine...
Kefenin cebi yok onca madalyayı nere götürecekler.
Bu arada cidden tarifler kimin bilmeden oyluyorum hep, resimlere bakarak hep sana denk geliyor. Boşanırsan evlenek kanka yemek zevklerimiz benziyor galiba 🤪

Nevresteye daha onceden kazandırmıştım büyülü oylarımla bu sefer gençlerin önünü açayım dedim yine o kazanmış.
Ahh bu eski kurtlar bırakmıyorlar gençler kazansın hep kendilerine hep kendilerine...
Bu arada cidden tarifler kimin bilmeden oyluyorum hep, resimlere bakarak hep sana denk geliyor. Boşanırsan evlenek kanka yemek zevklerimiz benziyor galiba 🤪
Yaşın kaç? Çalışıyor musun? Sgk’lı mısın? Evlenip boşandın mı? Çocuğun var mı? Evin, araban, yatın, katın, devremülkün, kirada yatırımın, bitcoin hesabın var mı? Önce bunlara bakmak lazım müdür, öyle boş evlenilmez :confused: :deli: :KK70: :KK53:

Ben destek için katılmıştım :KK53::ıslık:keşke siz yapsaydınız ben katılmasaydım :cry:
Çorbalara benim yerime katılın ne olur :cry:

Senmiydin 12 vayyy bebeeee 🤪

Rica ederim canım🥰

Ben de pro olacak mıyım 🙋‍♀️🥰💖

X