Şak şak vurun kızlar, bu konuyla bunu hak ediyorum

Küsen erkek cok itici..sen dedin ya hani şaka yaptim alindi diye ..

Aklıma arkadasimin sevgilisine geyik esnasinda serefsizzz deyisi geldi..Koskoca adam öyle bir zoruna gitmisti ki 10gün trip atti alfjdkfjdkjf
Arkadasim ben oyle serefsiz demek istemedim hani dersinya sevdigin birine dee serrefffsizzz diye her ne kadar anlatsa da ı ıh küstü alfjdkgj

sjfmfjfm of tam bi ömür törpüsü cidden bu tavırlar :/

Onun yaptığı elbette.
Hani meşhur hikaye vardır;

İki arkadaş sohbet ederken, biri diğerine aniden bir yumruk atmış. Yumruğu yiyen, kızgın bir şekilde doğrulmuş ve çenesini ovuşturarak sormuş:

- Ne oldu be adam, ne güzel sohbet ediyorduk. Durup dururken niye yumruk attın?

- Bana ördek dediğin için.

- Yahu nereden çıkartıyorsun? Ben sana ördek demedim...

- Evet, açıkça ördek demedin ama hava bulutlu dedin. Hava bulutlu olunca ne olur? Yağmur yağar. Yağmur yağınca ne olur? Su birikintisi olur. Su birikintisinde de ördekler yüzer! O halde havanın bulutlu olduğunu söylemekle, sen bana ördek dedin!

İşte bu kişi sizin arkadaşınız :))

ahahsbsbshs kendime üzülme jehan demek için bunları okuyacağım

bana ''fesat'' kelimesi biraz hatalı geldi, şaka olarak da olsa ağır sanki biraz. onun dışında alıngan olduğu belli ve nerde nasıl davranacağını pek kestiremeyen birisi gibi, sürekli stres, sürekli bir acaba da tutar insanı bu tipler.

ikinizin konuşma tarzı ve üslübü çok farklı. Bu ilişki yürümez bırakın bitsin. Enerjileriniz hiç tutmuyor gibi.

İlginin farkında o yüzden süründürmek hoşuna gidiyor sanırım. Ben bi çaba göremedim onda hep çabalayan sensin.

Şimdi en az yirmi kişi size yapmayın diyecek siz yine tersini yapacaksınız o yüzden bence hemen özür dileyin ve mutlaka ama mutlaka iletişiminizi koparmayın sakın :)

Hoşlanan insan ilgili olur seni görmek için fırsat yaratır.
Sen buluşmak istediğini söylediğinde kafamı toparlıyım demez yarın iş çıkışı vs illa bişey der
Alıngan falan değil sen hoşlantını fazla belli etmişsin o da kendinden zerre ödün vermeden senin çabalamanı bekliyor ego tatmini
Yine mesaj atarsın bu döngüde devam edersiniz

Konularıniza çok hakim değilim ama bu çocuğunki alınganlık değil, "herşey benim kafama göre canım nasıl isterse öyle olsun sen de köşede dur, durmazsan ben seni suçlayıp bastıracak bi bahane bulurum zaten" enerji emici bu insanlar, kesinlikle iletişiminizi kesmelisiniz

Konularıniza çok hakim değilim ama bu çocuğunki alınganlık değil, "herşey benim kafama göre canım nasıl isterse öyle olsun sen de köşede dur, durmazsan ben seni suçlayıp bastıracak bi bahane bulurum zaten" enerji emici bu insanlar, kesinlikle iletişiminizi kesmelisiniz

Konuşmak istemediğimi söyleyip iletişimi kestim. Ama hırs yaptım galiba ondan aklım kaldı. Geçer o da :)))))

Ayy okudukca yoruldum bu ne boyle miz miz omur torpusu gibi 😂 hic sevmem ota boka trip atip dengesiz gibi davrananlari beynim yoruldu valla tavirlarini gozumde canlandirdikca😂

X