Sakarya///54

merhaba arkadaşlar bende çoktandır giremiyorum haydeç arkadaşım seni gördüğüme çok sevindim allah işleriniz de kolaylıkar versin ve bütün sakaryalı arkadaşlar herkese selam

sağol canım benim inşallah daha sonra sık sık görüşürüz:içelim:

arkadaşım nekadar mutlu ettin bizleri inan hep gözlerim seni arıyordu öbür arkadaşlar zaman zamanda olsa sitede görünüyorlar görünmeyen aranıyor:teytey:cemiyetiniz hayırlı olsun slm

selam kızlar,ne olmuş bizim yazılarımıza yaaa,yaa bende uzuuuuunnnn bi aradan sonra döndüm nihayet,urfadaydım eve girdiğim daha 1 saat olmadı ben hemen bilgisayarımın başına :)

selam kızlar,ne olmuş bizim yazılarımıza yaaa,yaa bende uzuuuuunnnn bi aradan sonra döndüm nihayet,urfadaydım eve girdiğim daha 1 saat olmadı ben hemen bilgisayarımın başına :)

Hoşgeldin sinyora.. evet topiğimiz malesef kuşa döndü.:roflol:
Olsun bundan sonra paylaşımlarımızla yine bizler doldururuz burayı değilmi?
Ama bu durumdan sonra genel olarak Sakaryalı arkadaşlar bu topiğe uğramaz
oldular, nasılsa yine silinecek diye, haksızda sayılmazlarCADIARZU

Aaaa haydeç abla gelmiş topiğimize hoşgelmiş...
Haydi arkadaşlar bu kadar çağrıya bi kulak verinde toplaşın şu topiğe artık.
:teytey:

selam kızlar özlendinizzzzzzzz
topiğimizi kuşa çevirenleri esefle kınıyorumm

günaydınn yine soğukk bugün yine yağmurlu sakarya
dün o kadar çok üşüdüm ki erkenden döndüm eve,bugün sıkı giyinimm bari:)

günaydın arkadaşlar işlerinizde kolaylıklar vüdüdünuza sıhhat dileğiyle şimdi evden çıkıyorum görüşmek üzere

selam arkadaşlar hemencik bir bilgilendirme yapıp kaçacağım kermes için bir şeyler hazırladığınızı düşünüyorum onları en yakın zamanda yeni caminin ordaki lösder derneğine ulaştırmanızı rica ediyorum çünkü onlar bu hafta istanbula gidecekler sizinkileride götürürler sizler içinde kolaylık olmuş olur ....

Merhaba Sakaryalı tüm arkadaşlara...
Nasılsınız bakalım. Bahar bir türlü gelemiyor nedense.
Yine kapalı bir hava güneşe hasret kaldık.
Burada da sohbete......
:teytey:

selamlarr sakaryanınn güzell hatunlarınaaa olsunn
gününüz aydınnn yüzünüz güleçç kalbinizz cano cano diye çarpsın

Günaydııın tüm Sakaryalı hanımlara..
Bugün erkenciyim ilk kez bu saatlerde kk dayım.
Ama bizimkiler yine yok.
Hadi canlanın artık arkadaşlar...
:dance:

hayırlı cumalar bende ilk defa bu saatte kk deyim sanıyorumki yalnızca akşamları siteye girilir kendime alışkanlık yapmışım ve zamanda bulamıyorum gündüzleri ama itiraf edeyim sizlere çok alıştım hergün bakmadan geçemiyorum bu ara biraz soğukluk olsada zamanlarının olmadığını düşünüyorum arkadaşlara duyrulur çalıkuşu arkadaşımızda olmasa site boş kalacak sevgiler

iyi akşamlarrrr kızlar ne var ne yok naptınızzz bakalım bugünnnn

kk nin güzel hatunları artık burdayım sık sık görüşcez beni seven ve özleyen arkadaşlarım sizleri kocaman öptüm kk siz olmuyorŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…