Sakarya///54

merhabalar arkadaşalr.bende sakaryalıyım.harika bir site burası.sizlerle güzel şeyler paylaşağımıza eminim.

sizde hoşgeldiniz aramızayerimseniben
ne güzelll ne güzell burası kalabalıklaşıyooo

Sevgili nilyy ve albanian aramıza hoşgeldiniz.
Ne mutlu topiğimiz kalabalıklaşmaya başladı.
Lütfen selam verip geçmeyin; her zaman bekleriz.
a.s.

hoşbulduk arkadaşlar.inşallah güzel paylaşımlar olur

selam arkadaşlar ben bugün yaptıklarımı götürmek için löster derneğine gittim ve yönetim kurulu başakanı nihal hanımefendiyle tanıştım sevgili sakaryalı arkadaşlarım nihal hanım sakaryalı hanımların katılımına azlığından sözetti biraz daha duyarlı olalım elimizden geldiğince katılımda bulunalım inanın bugün çok duygulandım bizde başımıza her an bir hastalık gelebilir bunları bunu hatırlamak adına azından bir katkımız olsun arkadaşlar herkese sevgiler

slm arkadaşlar.sakarya da ablam oturuyor.haydeç benim ablam.bundan sonra da bende sizlerin aranızdayım.herkeze slmlara.s.

slm arkadaşlar.sakarya da ablam oturuyor.haydeç benim ablam.bundan sonra da bende sizlerin aranızdayım.herkeze slmlara.s.

Hoşgeldin canım aramıza. Sanırım sen yeni evlenen kardeşisin haydeç ablanın.
Allah bir ömür boyu mutluluğunuzu, huzurunuzu eksik etmesin canım.
Seni de herzaman bu topikte görmek isteriz. Sevgiler.....
a.s.

günaydın arkadaşlar mawirüya hoşgeldin canım aramıza iyi bir gün diliyorum arkadaşlar işlariniz yolunda gitsin inşallah

maviruya ve guuzelim hoşgeldiniz aramıza
günaydın sakaryanın hoş alımlıı birbirinden taze ,çıtır hatunları
ee daha daha nasılsınızz
beni soracak olursanızz nolsun işte başladı yine gün kahvaltıydı giyin dii
biter zaten birazdan gün:))
mektubumu burda keser herkeze selam ederimmmmmmm:)))))
kestane kebap acela cevap

merhaba arkadaşlar bende sakarya / hendekliyim ama hiç orda ikamet etmedim 18 yıl balıkesirde yaşadım 11 senedirde kocaelide yaşıyorum sakaryayı pek sevmem oda annanem ve babannemler tutucu bi çevrede yaşıyolardı bense çok rahat bi çevrede büyümüştüm yaz tatilleri bize işkence gb gelirdi belki orda büyüseydim bende çok sevebilirdim ama annanemin köyünü çok severim akyazının reşadiye köyü tambir yeşil cenneti ha birde ıslama köfte süper bişey

Selam Sakaryalı güzel ötesi arkadaşlarımm
Havalar ısındı...
Hadi artık buluşalımmm

canım hoşgeldin aramıza sen sakaryayı değil ananenın ve babanenın çevresini sevmıyorsun bence sakrya kelimesini oradan cıkarmalısın

Ben Sakaryalıyım.Sakaryada oturuyorum ve İzmitte çalışıyorum.İzmiti hiç sevmem.Ama hiç Kocaeli topicine gidip ben İzmiti sevmiyorum demedim...

İlginçsiniz yani
kafamçokkarıştı

slm cicilibicili güzel hatunlar bugün hava çok güzel bahar geldi çok mutluyum balkonda çay keyfi yaptım bi bakayım sakaryanın akıllı bayanları napıyor dedim herkesi seviyorum eeeee artık buluşma zamanıda geldi sayılır hadi bakalım canocum beyaz topram yok sen organize edicen buluşmayı bu arada mektubunu okudum bendende selamlar kk ya:teytey:

merhabalar güzel hatunlar nasılsınız bakalım ben biraz ne bileyim işte öylekafamçokkarıştıneyse sizlerinde kafasını karıştırmayayım bakıyorum buluşmadan söz ediyorsunuz bana haber vermeyi unutmayın çünkü sizleri çok özledim hepinizi tek tek öpirem bu arada beni merak etmişsiniz sizler tarafından düşünüldüğümü ve değer gördüğümü bilmek bana çok moral oldu sağolasınıza.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…