Sakarya'da hangi hastane?

tugba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3.480
13
36
Buraya yeni taşındığımız için hiç bir fikrim yok doktor ve hastane önerir misiniz arkadaşlar

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1491 gün geçti.

tugba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3.480
13
36
kızlar ücretleri nasıl ben emekli sandığına bağlıyım biligi verir misiniz

tugba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3.480
13
36
başka sakarya da olan yok mu kızlar

tugba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3.480
13
36
teşekkürler nesli bir arar sorarım

matarzu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
133
2
Buraya yeni taşındığımız için hiç bir fikrim yok doktor ve hastane önerir misiniz arkadaşlar

merhaba tuğba ,bende sakaryaya eni taşındım.bu konuyu zaten gündeme getirip,konu başlığı olarark acmıştım.işine lazım olablir diye yazıyorum.gebelik başlıının,doğum ve hastaneler bölümünde 2.sayfada bulabilrsin.allah yardımcın olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2440 gün geçti.

tugba

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2009
3.480
13
36
merhaba tuğba ,bende sakaryaya eni taşındım.bu konuyu zaten gündeme getirip,konu başlığı olarark acmıştım.işine lazım olablir diye yazıyorum.gebelik başlıının,doğum ve hastaneler bölümünde 2.sayfada bulabilrsin.allah yardımcın olsun.

saol tatlım şimdi okudum ben de bayan dr. düşünüyorum sen karar verebildin mi

matarzu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
133
2
saol tatlım şimdi okudum ben de bayan dr. düşünüyorum sen karar verebildin mi

yarın ada tıp hastanesinden handan hanıma randevu aldım.hamile olduğumu telefon aracılığı ile ondan öğrenmiştim.bakalım artık, memnun kalırsam bilğilerimi paylaşırım.iyi akşamlar

Panter

p&ppanter pıncırı sewii:)
Pro Üye
17 Mart 2009
5.054
5
slm kıslar bende sakaryadanım bıze ozel toğık war ordanda yazısabılırsınız

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
33
37
canım en iyisi toyotaymys ada tıp ın da bnm bi hemsire tanıdıgım var merkezdeki için bu doktor iyi degil ama serdivan daki cok güzel oraya git dedi altınovayı pek tavsiye etmem hele selahattınmı neydi cok kötü bir doktor sami için de hiç iyi seyler duymadım bir arkadasım bütün kıs akıntı kasık agrısı ve adeti 10 gün sürüyo die 4-5 kere ona gitmiş biseyin yok diyp yollamıs yazın anesi ame olacak die yanına gitmiş hazır gitmişken kendime de baktırayım demiş doktor içini sarmıs demiş bu ne hiç mi doktora gitmedin demiş adam onu biel görememiş yani

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2436 gün geçti.

matarzu

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
133
2
canım en iyisi toyotaymys ada tıp ın da bnm bi hemsire tanıdıgım var merkezdeki için bu doktor iyi degil ama serdivan daki cok güzel oraya git dedi altınovayı pek tavsiye etmem hele selahattınmı neydi cok kötü bir doktor sami için de hiç iyi seyler duymadım bir arkadasım bütün kıs akıntı kasık agrısı ve adeti 10 gün sürüyo die 4-5 kere ona gitmiş biseyin yok diyp yollamıs yazın anesi ame olacak die yanına gitmiş hazır gitmişken kendime de baktırayım demiş doktor içini sarmıs demiş bu ne hiç mi doktora gitmedin demiş adam onu biel görememiş yani

toyota hastanesi iyi diye yazmışsınız ama,toyota hastanesinin internet sitesine girdiğimizde kadın doğum doktoru olmadığını farkettim.?????? acaba ben mi yanlış bakıyorum?