SAKATLANDIM KİMSE İLGİLENMEDİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sulesmi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2024
5
0
26
Merhaba hanımlar yılbaşında spor yaparken aşil tendonumda kısmı yirtik oluştu ve sakatlandım 1 ay boyunca özel bi ayakkabi kullandım ve cok zor günler geçirdim bu süreçte eşim tabakları taşımaktan baska hic bir yardımı olmadı kendisi cok sey yaptığını zannediyor kayinvalidem tekirdagda biz istanbuldayız her hafta mutlaka gelir istanbula ogullarının yanina is yerine o kadar zor bi surec yaşadım hala daha bitmis degil yanima gelmedi ve bu benim cok zoruma gitti Ben gelsin bana baksin gibi bi derdim yok 1 saatliginede olsa gelip görmesi gerekmez miydi ben mi abartiyorum anlamadım oglunun doğum gününü kutlamaya geldi istanbula benim yanima ugramadı kırılmakta hakli degil miyim

Merhaba hanımlar yılbaşında spor yaparken aşil tendonumda kısmı yirtik oluştu ve sakatlandım 1 ay boyunca özel bi ayakkabi kullandım ve cok zor günler geçirdim bu süreçte eşim tabakları taşımaktan baska hic bir yardımı olmadı kendisi cok sey yaptığını zannediyor kayinvalidem tekirdagda biz istanbuldayız her hafta mutlaka gelir istanbula ogullarının yanina is yerine o kadar zor bi surec yaşadım hala daha bitmis degil yanima gelmedi ve bu benim cok zoruma gitti Ben gelsin bana baksin gibi bi derdim yok 1 saatliginede olsa gelip görmesi gerekmez miydi ben mi abartiyorum anlamadım oglunun doğum gününü kutlamaya geldi istanbula benim yanima ugramadı kırılmakta hakli degil miyim
Beklentiler her zaman üzer.:kahve:

Kaynanadan önce eşinize bakın bence hiç bir yardımı olmayan adama öyle bir cırlardım ki

Eşime daha cok tabiki kaynanamda sevgi gösterileri yapıp hastalaninca bu şekilde davranması zoruma gitti anlam veremedim

Kv gelip size bakmak zorunda degil. Bakmasaydi ugrasaydi diyeceksiniz de o oyle olmuyor.
Eşinizden görmediginiz ilgiyi baskasindan bekleyip kirilmayin hiç. Size bakmasi gereken kişi eşiniz, o olmuyorsa kendi aileniz. Kvnin bir sorumlulugu yok. Siz de kvnize bakmazsiniz.

Kaynanadan önce eşinize bakın bence hiç bir yardımı olmayan adama öyle bir cırlardım ki
Kaynanamın durumunu unutmustum zaten ama dün oğlunu aradı konustular telefon hoparlörde bende grip oldum eşim hasta falan dedi telefon hoparlördeymiste ben niye annesiyle konusmamisim burnumu cektigimi duymus böyle dedi bana kiyameti kopardim zaten cok büyük kavga ettik agzima geleni saydım yüzüne ayrı yattık konusucak kimsem yok buraya yazdim bende

Benim de Aralık ayında halk arasında aşık kemiği olarak bilinen bölgede yırtılma ve zedelenme oldu. O bölge davul gibi şişti. Sağ olsun babam hastaneye götürdü, röntgenden anlaşılmadı tomografi çektirdik onun sonucu çıkana kadar bekledik. Sabah gittik,ikindi vaktinde ancak hastaneden çıkabildik. Babam ayağımı yere basmama izin bile vermedi. Ayağım hâlâ arada sızlıyor. Ayak ağrısı çok başka bir şey. Hadi kayınvalide neyse eşinizin çok daha hassas yaklaşması lazımdı. Eşiniz çok büyük ayıp etmiş.

kırıldıysanız lafınızı söyleyin
ama önce kızmanız gereken kişi eşiniz
sizin aileniz nerede?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X