🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kahvaltim: yarim dlm ekmek ,2yum. haslama ,2 ck bal, 3 zeytin👍😊

Ara yogurt leblebi

Ara 1 hurma, kahve (2si1 ),kivi

Aksam 8 kasik kuru fasulye ,yogurtlu patlican kozleme .olacakti amaaa ,
anam 8 kasik fasulye 1 kucuk komposta kasesiymis ya:KK43: o yuzden 1 dlm ekmek ekledim. Doyamadigim icin .1 hurma.

Su 1.5 lt
Spor yarim saat yuruyus
Çok güzel canım afiyet olsun ❤️

badem000 badem000 canım yaşlılıktan değil tamamen hareketsizlikden oluyor bence, biz aslında diyet ve spor yaparak geleceğimize yatırım yapıyoruz, yaşlanınca dipdiri biri mi olalım yoksa bir çay dahi koymaya üşenen bir koca karı mı 😃

badem000 badem000 canım yaşlılıktan değil tamamen hareketsizlikden oluyor bence, biz aslında diyet ve spor yaparak geleceğimize yatırım yapıyoruz, yaşlanınca dipdiri biri mi olalım yoksa bir çay dahi koymaya üşenen bir koca karı mı 😃
Haklisin canim.👍🙂
Saglikli zimba gibi sporunu yuruyusunu yapan,tatillere turlara giden,hacca umreye giden anneanneler babaanneler oluruz insallah🤲🤲🤲🤲🤲

Ara öğün vakti

Eklentiler

• IMG_20210503_221035_733.jpg
    IMG_20210503_221035_733.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 17
Simdiiiiii
lesliden baska spor yapmamis biri olarak bana ne onerirsiniz arkidesler???🙂haflf bisey olsun ama ,sıkılastirsin
Bence Leslie gayet güzel bir spor, ama dersen ki ben artık hem sıkılaşmak hem kilo vermek istiyorum, o zaman jillian 30 günlük programı var her gün 25-30 dk sürüyor, başlamadan önce mutlaka vücut ölçüleri alırsan farka inanamazsın, ben ilk yaptığımda hemen hemen her gün ne kadar çok zayıfladığımı çevremdekiler söylüyordu, düşün 15-20 kilo verdim farkedilmedi ama jillian yapınca herkes farkediyordu tabi bende 😃

Kızlar detoks çayımı bitirdim, su içiyorum 😃 plank ve squat yaptım e daha ne olsun 😃
Oooooo bravo sana 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌
Keşke bende yapabilsem ama bugün Pertim kızım yeni uyudu daha bende yatacsğm
Yarına Allah Kerim 🙏

gece yatmadan da tartılıyor musunuz 🤪🤭

Bence Leslie gayet güzel bir spor, ama dersen ki ben artık hem sıkılaşmak hem kilo vermek istiyorum, o zaman jillian 30 günlük programı var her gün 25-30 dk sürüyor, başlamadan önce mutlaka vücut ölçüleri alırsan farka inanamazsın, ben ilk yaptığımda hemen hemen her gün ne kadar çok zayıfladığımı çevremdekiler söylüyordu, düşün 15-20 kilo verdim farkedilmedi ama jillian yapınca herkes farkediyordu tabi bende 😃
Zor ama belli.😐
Kızlar detoks çayımı bitirdim, su içiyorum 😃 plank ve squat yaptım e daha ne olsun 😃
👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩masallah
Oğlum dambılları ele geçirdi, illa güçlü olacağım diyor, onun kadar azimli olabilsem ne ka güzel olur :rolleyes:
:KK70:
Yedi yasindaki miydi ?erken baslamis.😁
Oooooo bravo sana 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌
Keşke bende yapabilsem ama bugün Pertim kızım yeni uyudu daha bende yatacsğm
Yarına Allah Kerim 🙏

gece yatmadan da tartılıyor musunuz 🤪🤭
:KK70:
He spor olarak tartiya cikip iniyorum😁

X