🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Zor ama belli.😐

👏👏👏👏👏👏🤩🤩🤩🤩🤩masallah

:KK70:
Yedi yasindaki miydi ?erken baslamis.😁

:KK70:
He spor olarak tartiya cikip iniyorum😁
Biraz zor ama 2-3 gün geçince rahatlıkla yaparsın 💪

Evet oğlum dambılcı, kızım şu an trambolinde zıplıyor biraz kilolu, son zamanlarda ara ara zıplıyor bakalım ne zaman sıkılacak 😃

Afiyet olsun canım, boşver bitterde neymiş 🤩 hele cips ıyyy😬
Gercekten koklayinca oyle kötü yag koktu ki. Keske cocuklarda yemese diyorum ama beni takan yok.

Bu arada bu akşam eşimle iftar oncesi tartistik. Daha dun dedimki evde tatli isteme. Dışarıda istersen ye akşamlari. Sanki evet dememiş gibi kemal paşa ve keşkül pakedi almis gelmiş. Bende hani almayacaktik dedim, vay ben niye oyle soylemişim kavga cikardi. Deli ediyor beni ya

Gercekten koklayinca oyle kötü yag koktu ki. Keske cocuklarda yemese diyorum ama beni takan yok.

Bu arada bu akşam eşimle iftar oncesi tartistik. Daha dun dedimki evde tatli isteme. Dışarıda istersen ye akşamlari. Sanki evet dememiş gibi kemal paşa ve keşkül pakedi almis gelmiş. Bende hani almayacaktik dedim, vay ben niye oyle soylemişim kavga cikardi. Deli ediyor beni ya
Keşke destek çıksa biraz 😔 yine de bu nedenle tartışma madem anlamıyor, irademize sahip çıkacağız mecburen 🥴

Günaydın minnoş bayanlar 🥰
73.3 geldim bugün 😍

Bişey soracağım
Haftada 1 defa mı kıyafetsiz tartılıyorsunuz
Yoksa her gün mü ?
Çok fark ediyor cidden
73.8 geldim kıyafetle mesela
Günaydın canım ❤️ evet haftada bir kıyafetsiz baz alabilirsin, geçen hafta salı kaç kiloydun ne kadar verdin 1 haftada 🤩

Günaydın canım ❤️ evet haftada bir kıyafetsiz baz alabilirsin, geçen hafta salı kaç kiloydun ne kadar verdin 1 haftada 🤩
Geçen hafta kıyafetle tartılmıştım bu seferlik onu baz alayım
74.9 dum
Bu hafta 73.8 geldim
Fark 1.100 gr 👌

adetime 1 hafta kaldı şişkinlik başlar bu ara 😃

Günaydın minnoş bayanlar 🥰
73.3 geldim bugün 😍

Bişey soracağım
Haftada 1 defa mı kıyafetsiz tartılıyorsunuz
Yoksa her gün mü ?
Çok fark ediyor cidden
73.8 geldim kıyafetle mesela