Salon dekoru

E

elif eylül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif eylül
Merhaba Arkadaslar ben salonumu yenı yerleştirmeye ve dekor etmeye çalışıyorum bu konuda yardımlarınız aıhtıyacım var . fıkırlerınızı beklıyorum

• Konu Sahibi elif eylül
resımlerı arkadasın adına eklıyorum arkadaşlar

grnt003at5.jpg

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi elif eylül
........................................................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi elif eylül
bu tv dolabının olduğu yere yerden bir tv ünitesi süper olur.
bir marangoz varsa tandığınız internetten hatta lazzoni.com dan bakıp yaptırabilirsin.

raflar üzerine çok güzel olur bu duvara ünite.

• Konu Sahibi elif eylül
yere 4m, 4m2 tne halı olmalı. krem renginde.yerdeki paspasın komple kremi.

• Konu Sahibi elif eylül
evv cok bos bence oncelıkle ortaya gusel bı halı ve gusel şık bır orta sehpa konabılır.daha sonra tv nın oldugu yere bır tv unıtesı supper olur.veee tavan çok şık bır avıze odayı daha havalı gösterır.bence o duvardakı lamba salonda hos durmamış.şimdilik bu kadar ayrıntı gördum sekercım

• Konu Sahibi elif eylül
duvardaki tablo renk olarak uyumlu olabılır ama cok buyuk ve oraya guzel durmamıs...onun bıraz daha kuçügü daha güzel olur.halıda acık renklerı tercıh etmelısın cunku koltukların koyu renk parkenın rengıde koyu ortaya da cok sık bır sehpa alabılırsın canım ...

ortada güzel bir halı olsa daha güzel olurdu böyle çok çıplak durmuş ama sadeelikten ben çok hoşlanırım öyle koca vitrin falan sevmem o yönden güzel :KK66:

dekor için çiçeklerin yerine siyah renkli ahşap heykeller şık olur. duvarın birine de deri yada ahşap çerçeveli bir ayna asarsanız daha derin görünür oda.

Tv yi koyduğun yeri değiştirmeyeceksen (değiştirsen de geçerli) duvarını sadece o duvarını koyu ve farklı bir renge boyamanı tavsiye ediyorum...Çok şık duruyor

canım ortaya gzel birr halı ve şık bir orta sehpa koy onun da üzerine o tonlarda birötü hoş olur.. o duvardaki tablo bence ii olmamış..

bence yere kremli bordolu parıltılı halıalrdan alabilrisin cok ağır olur duvar rengide değişebilirrr avize cam parcalılardan güsel olur bordo balon perde we kırık beyaz tül ile olay tammadr benceeee ee bide duvarın sadece bir bölününe odayla bütünlük sağlayacak bir desen çizdirebilirsin dallı mallı şöle köşe biyere 50 cmlik cok farklı olurr

X