Bilkent şehir hastanesi aşılama ve tüp bebek sürecinde olanlar

Selam kızlar dün doktora gittim tüpteki şişlik enfeksiyon kaynaklıymış ve ultrasonda görünmediğinden şuan için takip edecekler sürekli veee aşılamaya başlıyorum onay verildi adetliyken gidip ilaçlara başlayacammmm

Merhaba kızlar aşılama için çagirmislardi henüz adet olamadım genellikle adetin kaçıncı gitmem gerekiyor?

Daha olmadım 1 hafta da geciktim bekliyorum olursam gidicem aşılama için hastaneye adet belirtilerim var ama göğüslerim falan hassaslaştı sivilcem çıktı inşallah haftasonuna denk gelmez
Bende aynı durumdayım zaten yarın sabaha kadar gelmezse bayram sonrasına bırakıyorum aşılamayı yetişmiyor

Gittinjz mi hastaneye?
Maalesef hala adet olmadım ağrım var ama kan gelmiyo son iki günüm. Çarşamba ya da perşembe olursam en kötü cuma günü giderim inşallah olurum biranönce öneriniz var mı hayıt tohumunu kaynatıp içtim 1 bardak bide rahim masajı var adetin gelmesi için yaptım da ağrıö var gelmiyo başka napabilirim

Maalesef hala adet olmadım ağrım var ama kan gelmiyo son iki günüm. Çarşamba ya da perşembe olursam en kötü cuma günü giderim inşallah olurum biranönce öneriniz var mı hayıt tohumunu kaynatıp içtim 1 bardak bide rahim masajı var adetin gelmesi için yaptım da ağrıö var gelmiyo başka napabilirim
Bende bulunduğum şehirde doktora gittim baya hormonlarım yükselmiş sonra tarlusal verdi 3 gündür adet görüyorum ama şehir hastanesine dönmedim çünkü araya bayram girecek doktor demişti bayramdan en az 10 gün önce gelmen gerekiyor diye aşılama için artık bir sonraki adette giderim sende bir an önce git bi doktora görün 🌸

Bende bulunduğum şehirde doktora gittim baya hormonlarım yükselmiş sonra tarlusal verdi 3 gündür adet görüyorum ama şehir hastanesine dönmedim çünkü araya bayram girecek doktor demişti bayramdan en az 10 gün önce gelmen gerekiyor diye aşılama için artık bir sonraki adette giderim sende bir an önce git bi doktora görün 🌸
Adet olmasam bile gitsem mi doktora?

Niye zaten yumurta büyütmek için hap vermiyolar mı neden 10 gün önceden gitmek gerekiyor ki bayramdam 1 hafta sonra kontroller olmaz mı

X