sALONUM,YORUMLARI BEKLİYORUM:)

salonun çok güzel, ancak bende arkadaşlara katılıyorum, turkuaz rengine ağırlık verebilirsin,turuncularla canlandırabilirsin. yada seçtiğin kahve tonları acı kahve yani daha belirdin olabilirdi. beyaza kırmızımsı objelerde çok yakışıor diye düşünüyorum

canım sade ve şık olmuş bence..eminim ki fotodan daha canlıdır..bende evimi koydugumda çok farklı çıkmıştı..
ben bitek örtü sevmedigim için koymazdım ama kalın perdelerinle uyumlu oldugu için vede boncuk galiba,yinede hoşuma gitti...karmaşadan uzak yalın bi salon çok hoş canım güle güle oturun:KK16:

mobilyalar çok güzel allah ağız tadıyla oturtmak nasip etsin ama o kadar uyum varki bu uyumsuzluk yaratmış yani renklendir biraz bi kerenara renkli büyük vazo koy çok soluk görünüyor.ama kötü değil sakın yalnış anlama soluk gibi geldi bana:KK35:

salonun tam benım ıstedıgım gıbı klasık ve modernı bır arada kullanmıssın acaıp hosuma gıttıı ıyı gunler de kullan

Güle güle oturun,ben çok beğendim.

Eşyaların,halın,duvar rengin,perdelerin mükemmel.

Ama aksesuarları pek yakıştıramadım.
Herkesin tersine,bu salona keskin renk atmanı tavsiye etmiyorum.
Ve hatta turkuazı da keskin buldum.Bence turkuaz kırlent yapma.Turkuaz sadece ufak detayda kalsın (illaki kalacaksa)
Salonda tek renk aksesuara yoğunlaşmaya gerek yok bence.

Duvardaki turkuaz tabakların yerine,sade ve gözü yormayan renklerde bir tablo asarsan,canlılık verir.Pastel renklerde çiçek resmi olabilir mesela.
Tabloyu çok yukarı değil,ayakta durduğunda tam göz hizasınagelecek şekilde asabilirsin.

Yemek masasına daha alçak bir vazo içine,doğal görünümlü yapma çiçekler (somon,pembe renklerde yeşil yapraklı) kullanabilirsin.

Bu takıma,bu renklere goblen kırlent yakışır diye düşünüyorum.Örnek :

ROSE HEART GOBLEN KIRLENT

English Home Ev Tekstil Ürünleri | Goblen Kırlent

Son düzenleme:
hmm evet kızlar haklısınız,ama altın sarısı sanırım fotoda sönük kalmış normalde daha canlı,fonlar ve kırlentler altın sarısı sakallı simli kumaşdan.turkuaz objeleri daha belirgin hale getirmek istiyorum mesela avizeme turkuaz taş iyi olur fikrindeyim,teşekkürler:)

yorumlara devam:)

koltuk takımınız tam benm tarzım ama gel gelelim o halılar ve fonlar bozmuş ....bence fon ve halıyıda turkuazın tonlarında yapmalısın ondan sonra 10 numara salon olur ...

Çok güzel ve sade,güle güle kullanın.
Turkuaz aksesuarlarınız çok yakışmış.

Benimde salonumun boyası osmanlı pempesi çok açık mat bir renk,koltuklarım da parlak vizon avangarde,perdem ve halılarım da vizon rennkli..şimdi bende düşündüm acaba turkuaz aksesuarlarmı alsam acaba ?Hoşuma gitti görünce:) Bu arada eşyalarımda yarın geliyor..Tv ünitemin içerisinde led ışıklarda turkuaz şimdi hatırladım.. Güzel olurmu acaba

Ben turkuaz krem uyumunu seviyorum,aksesuarlarda genelede siyah,kırmızı filan kullanılıyor ama turkuazda güzel bir alternatif
bence deneyin

mobilyalar çok şık ve güzel, en önemlisi asla modası geçmeyen bir klasik. bayıldım resmen güle güle kullan ama bence mesela halını daha farklı yapıp biraz daha renk verebilirsin ya da başka bir ufak değişiklikle. onun dışında çok sevdim

canım güle güle otur evimiz çok benziyor birbirine perdeler halılar falan...

bende böyle mobilyaları seviyorum diğer tarzlar öğrenci evi gibi geliyor bana

salonun bence de şık.. iyi günlerde kullanın, ancak benim fikrim; konsolun üzerine bence büyük bir ayna koymalısın, eski yazı şık ama küçük kalmış, ve konsol arkasına duvar kağıdı uygulayabilirsin, bir de orta sehpa kullanmıyor musun onu merak ettim.

salonun bence de şık.. iyi günlerde kullanın, ancak benim fikrim; konsolun üzerine bence büyük bir ayna koymalısın, eski yazı şık ama küçük kalmış, ve konsol arkasına duvar kağıdı uygulayabilirsin, bir de orta sehpa kullanmıyor musun onu merak ettim.

evet,orta sehpa kullanmıyorum,ayağımın altında fazlalık eşyaları pek sevmiyorum,gezindiğim yer boş ve geniş olmalı,öyle rahat ediyorum:)belkide ancamı sığıyorum ne:)

X