Samimi, İçten , Bol Sohbetli, Yeni Arkadaşlıklar İçin Buyrun Topiğime :) :) :)

Calosmiyorum canim ama calismasam ne sanki aksama kadar sipayla ugrasiyom calissam daha az yorulurum :) bebegim 6 aylik amaaaa 10 cocuga bedel :KK43: seninki
ah canmm benm seni çok iyi anlıyorum bende çalışmıyorkene öyleydim vrya.. evde nasıl vakit geçer anlamazdım cocukla ugraş evi topla yemek yap al bide çamaşır akşam oluverirdi cok bunalırdım benmki 9 bucuk aylık cok huysuz
ben çalştgm için annem bakıyor ..
oda aynı dün gece hele hiç uyumadmm.. :uykucu::uykucu:
ilk bebişn mi :emir_bebek::emir_bebek:

ah canmm benm seni çok iyi anlıyorum bende çalışmıyorkene öyleydim vrya.. evde nasıl vakit geçer anlamazdım cocukla ugraş evi topla yemek yap al bide çamaşır akşam oluverirdi cok bunalırdım benmki 9 bucuk aylık cok huysuz
ben çalştgm için annem bakıyor ..
oda aynı dün gece hele hiç uyumadmm.. :uykucu::uykucu:
ilk bebişn mi :emir_bebek::emir_bebek:
Yok canim 2 digeride ayniydi :KK43: benim cocuklar boyle oluyo buyuk 8 yasinda

Tsklr iyilik sağlık sizler nasilsiniz
bizlerde nasıl olalım ben kendi adıma cok uykusuzum benm oglan gece hiç uyutmadı beni canm vllaha
çalşyrm birde öyle uykusuz uykusuz işe geldim..
sende ne var ne yok kenidini tanıtırmsn bize evlimsn bekarmısın :KK53:

Yok canim buyuk kiz ya ben telden giriyorum bilgisayardan dahami kolay
maşşalah ne güzel denk gelmiş annesi.. bir oglan bir kız rabbim saglıkla büyütmeyi nasip etsin acılarını göstermesin inşallah bende bir 6 7 sene düşünmüyorum :KK53:
senn kinin araları iyi olmuş aslında bilgisayardan daha kolay olur ama senn ogluş durmuorsa teldende devam edebilirsn :KK53:

bizlerde nasıl olalım ben kendi adıma cok uykusuzum benm oglan gece hiç uyutmadı beni canm vllaha
çalşyrm birde öyle uykusuz uykusuz işe geldim..
sende ne var ne yok kenidini tanıtırmsn bize evlimsn bekarmısın :KK53:
Ben 2.5 senelik evliyim 1 yaş onda oğlum var ev kadınıyim öyle işte biraz geri kalıyorum sohbetten kusura bakmayim

X