Samimi kız arkadaslar

Sabrinaa_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2019
2
0
24
Şimdi ortaya bi teori atacam sizde hakkında ne düşündüğünüzü paylaşın lütfen
Bence samimi olan kızlar samimi olduğu arkadaşını güzel bulmuyor en azından kıskanacak kadr güzel bulmuyordur birbirini gerçekten beğenen kızların arkadaş olması mümkün değil illaki bir yerde sorun çıkar çünkü kızlarda kıskançlık var özellikle hemcinslerine karşı
Kızlar yorumlarınızı merak ediyorum

Beynim yandi. Bu yazdigini anlayan kiz yada erkek farketmez nobele aday göstercem söz:) farkli bir aci yakalamissin

Katılmıyorum samimi arkadaşım var çok da güzel buluyorum .kendimi de güzel buluyorum ama şöyle bi durum var aramızda kıyaslama yapmam .güzellik göreceli bir kavram .bana kalırsa ikimizde güzeliz ama ikimizde aynı puanlama üzerinden hesaplama yapamayız .

Bence samimi olan kızlar samimi olduğu arkadaşını güzel bulmuyor en azından kıskanacak kadr güzel bulmuyordur birbirini gerçekten beğenen kızların arkadaş olması mümkün değil illaki bir yerde sorun çıkar çünkü kızlarda kıskançlık var özellikle hemcinslerine karşı
Gerçekten sevdiğimiz arkadaşlarımıza karşı kıskançlık yapmıyoruz .o yüzden güzel olması akademik olarak bizden iyi olaması bizi rahatsız etmiyor .bu da benim teorim

En yakın arkadaşım,kardeşim,herşeyim gerçekten çok güzeldir, fakat hiçbir zaman bunu düşünmedim aksine yeri geldimi söylerimde çok güzel olduğunu. Siz kıskanıyomusunuz ki 🤔🤔 eğer söylediğiniz gibiyse sizde kıskanıyorsunuzdur. Nerden çıktı bu😅😅

Aynn katılıyorum benden daha guzel olan kızlarla dost olamıyorum🤪

En yakın arkadaşım,kardeşim,herşeyim gerçekten çok güzeldir, fakat hiçbir zaman bunu düşünmedim aksine yeri geldimi söylerimde çok güzel olduğunu. Siz kıskanıyomusunuz ki 🤔🤔 eğer söylediğiniz gibiyse sizde kıskanıyorsunuzdur. Nerden çıktı bu😅😅
O yakın arkadaşınızı kendinizden güzel buluyor musunuz merak ettim yoksa laf olsun diye mi söylüyorsunuz

X