Samimi olmadığınız kişinin bir şey getirmesi

Görümce eşinizin kardeşi, size bir hediye getirmiş neyi bu kadar abarttınız. Ne olacak yani. Altı üstü bir hediye.

Kusura bakmayın ama neden acaba aranız soğuk olma sebebi siz olabilir misiniz?

Eğer gercekten soruyorsan sorun mu diye hayır değil. Yabancı değil annenize de selam vermiş eviniz dağınık olsada sorun değil sorun yok yani en azından bu olayda. Teşekkür edip geçebilirsiniz ne güzel düşünmüş

Kendince bir hoşluk yapmış bunda birşey yok. Anneniz olunca da girip selam vermiş eğer girmese annemi önemsemedi diyecektiniz büyük ihtimalle.. çok büyük bir olay değil sıradan bir konu.üstünde durmaya değecek birşey yok kendinize sıkıntı aramıyorsanız tabi .

Kızlar ben görümcem ile hiç samimi olamadım aramızda hep bir şeyler ters gitti anlaşmadık yaşıtız ..
Şimdi o suçlu ben haklı ,yada o haklı ben suçlu moduna girmicem konular uzun gerek yok ..
Neyse merhaba ,merhaba görünce normalde samimiyetimiz bu kadar yani .. az önce bana çalıştığı iş yeri yatak örtüsü vermiş bunlara fazla fazla banada getirdi mesaj atmış evdemisin diye neyse geldi kapıdan bırakıp gideyim dedi sonra annem bende selam verdi ona girdi 10 dakika, evim biraz dağınıktı sanki bir anda gelince ona taktım …
İnsan samimi olmadığı ,görüşmediği kişiye neden bişey getirir ki anlamda veremedim normalde ikimizide birbirimizden haz duymayız yani ..
Allah başka dert vermesin.

Kızlar ben görümcem ile hiç samimi olamadım aramızda hep bir şeyler ters gitti anlaşmadık yaşıtız ..
Şimdi o suçlu ben haklı ,yada o haklı ben suçlu moduna girmicem konular uzun gerek yok ..
Neyse merhaba ,merhaba görünce normalde samimiyetimiz bu kadar yani .. az önce bana çalıştığı iş yeri yatak örtüsü vermiş bunlara fazla fazla banada getirdi mesaj atmış evdemisin diye neyse geldi kapıdan bırakıp gideyim dedi sonra annem bende selam verdi ona girdi 10 dakika, evim biraz dağınıktı sanki bir anda gelince ona taktım …
İnsan samimi olmadığı ,görüşmediği kişiye neden bişey getirir ki anlamda veremedim normalde ikimizide birbirimizden haz duymayız yani ..
Ben bana gelen hediyeleri veya ikramları kullanmıyorum dagıtıyorum
Büyü müyü çekemem.

Ben samimi olmadigim birine hediye falan goturmem. Ama o bana getirirse de bunu bir sorun olarak gormem

Herhalde hayatınızda kimseye iyilik yapmadınız ondan bu kafa karışıklığınız..

Amaaan dert ettiğiniz şeye bakın. Kullanılmamışsa giysi kumbaraları vs oluyor onlara atın. Mesele bile etmem direkt fırlatırım valla. Eşimin annesinin evinden getirdiği kıyafetleri bile bir bir attım. Kaç sene oldu arada aklına gelince annendedir deyip geçiştiriyorum 😂😂

Bu düşünce yapısına sahip bir insansanız bence eski meselelerde de haksız taraf sizsiniz. Şimdi bana neler yaptı biliyor musunuz diyeceksiniz de siz samimi değiliz şeklinde bir açıklama yapmışsınız dolayısıyla düşman değilsiniz

X