Samimi olmadığınız kişinin bir şey getirmesi

Kızlar ben görümcem ile hiç samimi olamadım aramızda hep bir şeyler ters gitti anlaşmadık yaşıtız ..
Şimdi o suçlu ben haklı ,yada o haklı ben suçlu moduna girmicem konular uzun gerek yok ..
Neyse merhaba ,merhaba görünce normalde samimiyetimiz bu kadar yani .. az önce bana çalıştığı iş yeri yatak örtüsü vermiş bunlara fazla fazla banada getirdi mesaj atmış evdemisin diye neyse geldi kapıdan bırakıp gideyim dedi sonra annem bende selam verdi ona girdi 10 dakika, evim biraz dağınıktı sanki bir anda gelince ona taktım …
İnsan samimi olmadığı ,görüşmediği kişiye neden bişey getirir ki anlamda veremedim normalde ikimizide birbirimizden haz duymayız yani ..

O evde kardeşi de yaşıyor tek yaşasan zaten getirmez. 😂 Sanki kan davası var aranız da ne olmuş yani.

Ne güzel insan evlatları var ya Allah sayılarını çoğaltsın
Nazikçe arıyor dan diye kapıyı çalmıyor, içeride annesi olduğunu öğrenince hatır gönül bilip hoş beş ediyor, kendine fazla geleni sevmediği bir insanla bile paylaşabiliyor, helal olsun, herkesin hayatında olmalı böyle güzel insanlar

Bende görümcemle kayınvalidemde denk gelirsem iletişim kuruyorum
Kayınvalideme ve diğer iki görümceme birer kap turşu kurdum, görüşmediğimi de ayırmadım ona da bir kap kurdum verdim. Neden? Çünkü kan düşmanım değil, bu kadar ayrımcılığa gerek yok ve ben insanım insanca davranmak bana yakışan
Tıpkı konudaki görümcenin insanca hareket ettiği gibi

Kızlar ben görümcem ile hiç samimi olamadım aramızda hep bir şeyler ters gitti anlaşmadık yaşıtız ..
Şimdi o suçlu ben haklı ,yada o haklı ben suçlu moduna girmicem konular uzun gerek yok ..
Neyse merhaba ,merhaba görünce normalde samimiyetimiz bu kadar yani .. az önce bana çalıştığı iş yeri yatak örtüsü vermiş bunlara fazla fazla banada getirdi mesaj atmış evdemisin diye neyse geldi kapıdan bırakıp gideyim dedi sonra annem bende selam verdi ona girdi 10 dakika, evim biraz dağınıktı sanki bir anda gelince ona taktım …
İnsan samimi olmadığı ,görüşmediği kişiye neden bişey getirir ki anlamda veremedim normalde ikimizide birbirimizden haz duymayız yani ..
kardeşinin eşi olduğunuz için olabilir mi acaba?

Takılacak bir şey yok bence içinden gelmiş size de vermiş ayrıca çalıştığı işyeri fazla fazla verdi diyorsunuz özellikle sizi düşünerek seçip aldığı bir şey değil.

Fesatlık gördüm de bu kadarını görmedim 😅 ne yaptı yani çarşafın içine muska mı koydu, büyü mü yaptı neyi ima ediyorsunuz? Eşyayı sizin kara kaşınız hatrına getirmedi herhalde kardeşi için getirmiştir. Gayet normal bir insan evladı gibi de annenize selam vermiş. Kanlı bıçaklı düşman değilsiniz sonuçta ayıp yahu.

Gorumce ve eltilerinizden nem kapmaktan vaz mi gecseniz acaba artik? Bu ne takintili bir bakis acisi?

Aklıma çok komik bi şey getirdiniz. Eşimle sevgiliyken, ablasının(şu anki görümcem olacak şahıs) küçük bebeği vardı. Ben de hem aramızda sıcaklık olsun, hem de hediyemi vermiş olayım diye canım anacığımın elleriyle ördüğü bebek hırkasından götürmüştüm anneme yalan söyleyerek. Bir teşekkür ederim bile yazmamıştı. Bazı insanlara iyilik yaramaz. Siz de onlardan birisiniz galiba:)

Konu açılacak bir dert değil bence.
Eşimin ailesinde hoşlanmadığım insanlar var ama atıyorum yılbaşında herkese hediye aldıysam sevmediklerimi ayırmam onlara da alırım, hediye yani abartılacak bir şey değil sevgimden ölüp bittiğimden de değil. Hoş olmaz birine verip birine vermemek.
Ki kadına iş yeri fazla fazla vermiş o da kardeşine getirmiş kullansın diye.

Bu ne fitne fesatlık ben bilemedim 🙈 Her şeyin altında bir şey aramasanız hayatınız daha kolay olur bence.

bunda art düşünecek bir durum yok ki barış çubuğu gibi düşünün yani getirdiğini ne olacak yakınlık kurmak istemiş olaya bak biri size iyilik yapsa nedenını sorguluyorsunuz

D Dilasare eski konularınızdan birinde de kv yi şikayet etmişsiniz konuşmuyorum benden bişey talep etti vs diye
çok mu sorunlu bu aile yaa hem görümce hem kv konuşmuyorsunuz?

ne yaşadıysanız burada az da olsa anlatın ki ona göre cevap verelim

D Dilasare eski konularınızdan birinde de kv yi şikayet etmişsiniz konuşmuyorum benden bişey talep etti vs diye
çok mu sorunlu bu aile yaa hem görümce hem kv konuşmuyorsunuz?

ne yaşadıysanız burada az da olsa anlatın ki ona göre cevap verelim
Hayir onun takili olmadigi tek kisi kendisi. Dunyadan nefret ediyor, havadan nem kapiyor.

X