Samimiyetsizlik mi yoksa ben mi alınganım ?

Cerez87

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2021
196
474
Alınganlik yapmissiniz diyen var da alakası yok. Var boyle insanlar başkalari yokken yalnizken sizinle can ciger olurlar. Farkli biri geldiginde pabucunuzu dama atar. Yokmussunuz gibi davranir ya da kiskandirmaya calisir.
Kuzeni kizin kirildigini bile bile video atmis 1 gun sonra haber vermis.
Bence siz de hicbir sey yokmus gibi wp mesajlarina cevap verseydiniz amacina ulasamadigini gorurdu
Yine de uzaklasin ben soguyorum oyle insanlardan direkt. Elimde olmadan

Jacbss

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
758
764
23
Alınganlik yapmissiniz diyen var da alakası yok. Var boyle insanlar başkalari yokken yalnizken sizinle can ciger olurlar. Farkli biri geldiginde pabucunuzu dama atar. Yokmussunuz gibi davranir ya da kiskandirmaya calisir.
Kuzeni kizin kirildigini bile bile video atmis 1 gun sonra haber vermis.
Bence siz de hicbir sey yokmus gibi wp mesajlarina cevap verseydiniz amacina ulasamadigini gorurdu
Yine de uzaklasin ben soguyorum oyle insanlardan direkt. Elimde olmadan
aynen ya hep ya hiç modunda olmak daha iyi. yani kırdıktan sonra gönlümü almaya çalışsa ne almasa ne.böyle yapıp gönlümü almaya çalısınca benim de kafamı karıştırıyor acaba haksızlık mı ediyorum diye. ama artık mesafemi koruyacağım kesinlikle

labellevie

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
4.649
5.716
En sevmediğim insan tipi, çok güzel cevap vermişsiniz. Açık açık konuşulacak bir şey yok ki karşı taraf da biliyor ne olduğunu.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 581 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 50 Kg. ile 68 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 165 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :73 Kg.

loveinnovember

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
371
296
yok ben sinir krizi geçirmem. mesajlarını aramalarını umursamayıp gereken cevabı veriyorum zaten kendilerine meraklı degilim. tek istedigim samimiyet. samimi degilseler hayatımda yerleri de yok ama mesafe koyunca da kendileri yazıyor
ben maalesef ki çok değer veriyordum bu yüzden aslında kriz geçirdim. Umursamayınca daha kolay hayatından çıkarmak. Değer vermiyorlarsa çıkarın gitsin.

Jacbss

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
758
764
23
ben maalesef ki çok değer veriyordum bu yüzden aslında kriz geçirdim. Umursamayınca daha kolay hayatından çıkarmak. Değer vermiyorlarsa çıkarın gitsin.
evef ama hayatımdan cıkarmak isteyince de bırakmıyorlar bu ilginc. yani insan ya kıymet verir ya da uzak durur ama onlar ilginc

Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.827
6.111
Aslında haklısınız ama yanlış hamleler yapmışsınız.
Kuzen sormuş size bana kırgın kızgın mısın diye, niye onun yüzüne vurmadınızki? Daha önce de söylemiştim ben böyle davranmandan hoşlanmıyorum, o yüzden biraz kızgınım falan.... Nedenki. Saçma bir şekilde trip atmışsınız.

Ayrıca diğer kuzen sizle samimi olmadığı için belki de, ilk gün onunla takılıp ikinci gün de size gelecekmiş onun da önünü kesmişsiniz.
Yaptıklarınız ve istekleriniz farklı.

ozelbir_i

la la la la.......
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
4.715
12.929
aynı apartmanda oturdugumuz kuzenim var. Yalnız kaldığı zaman gayet iyiyiz. ama başka kişiler gelince degişiyor ve küçük de degiliz yani.Bize kuzenler gelince ben onu çağırıyorum bize. Geçen günlerde uzakta oturan bir kuzenimiz onlara gelmiş. Whatsap grubundan ikisinin çektigi sözde komik video atmıs.normalde hiç atmaz öyle şeyler kuzenin geldigini farkettirmek için attıgını düsünüyorum.ben de hiç umursamadım "aa x'mi geldi diye". Çünkü daha öncesinde söylemistim ona "kuzenlerle birlik beraberlikten bahsediyorsun ama biri gelince yaptıklarına bak "gibisinden.
1 gündür buradaymış. sonra mesaj attı gelen kuzenim "musaitsen sana kahve içmeye gelicez " diye. Birlikte eğlenip takılıp sonra yapacak bir şey bulamayınca gelecekleri yer de benim tabi. Kabul etmedim "arkadaşlarla dısarı cıkıcam geç dönerim yarın gelebilirsin burda olursan" dedim. o da " yok yarın gidicem başka zamana artık" dedi.ama tabi 2-3 gün daha kaldı.
x gittiği gün kuzenim tekrar bana yazdı gruptan konuşmaya çalıştı cevap vermedim. tabi o da anladı çünkü normalde görüldü atacak umursamayacak birisi degilim. ertesi gün beni görünce "bana küs veya kırgın degilsin de mi " dedi. ben de "kırgın olmamı gerektirecek bir durum mu var? " dedim. o da "ne bileyim X geldi birkaç gün bizdeydi filan ya" dedi(beni hiç cagırmamasına kırılacagımı gayet biliyor çünkü).
Bir sorun yok dedim. o da "neden grupta sana yazdıgım mesajlara yanıt vermiyorsun o zaman" dedi. ben de " sürekli konuşkan, eğlenceli olucam diye bir şey yok sessiz kalmak da bazen bir duruştur,tarzdır" gibisinden gayet politik cevaplar verdim. çünkü hep olan şeyler. Bir kuzenimiz gelince beni umursamayıp o gidince tekrar yakın olmaya çalısması bana samimiyetsizlik olarak geliyor böyle yapacaksa mesafeli olmak daha iyi bu düşünce tarzımı gayet de biliyor. Ama o öyle yapıp sonra da kendince açıklama yapıp gönlümü almaya çalışıyor ilginç yani. sizce bu durumda mesafeli olmakta haksız mıyım ?
Ne gerek var bunlara kuzum acikca soyle boyke boyle yapiyorsun diye cevirecek kiviracak alani kalmaz,acik olmakta fayfa var onu anlafi bunu hissetti derken iletisimsizlik oluyor luzum yok

Jacbss

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
758
764
23
Aslında haklısınız ama yanlış hamleler yapmışsınız.
Kuzen sormuş size bana kırgın kızgın mısın diye, niye onun yüzüne vurmadınızki? Daha önce de söylemiştim ben böyle davranmandan hoşlanmıyorum, o yüzden biraz kızgınım falan.... Nedenki. Saçma bir şekilde trip atmışsınız.

Ayrıca diğer kuzen sizle samimi olmadığı için belki de, ilk gün onunla takılıp ikinci gün de size gelecekmiş onun da önünü kesmişsiniz.
Yaptıklarınız ve istekleriniz farklı.

Sonuçta bir kez bu duruma kırıldığımı açıklamıştım ona. Ve bu duruma kırılacağımı bildiği halde aynı davranışlara devam ediyorsa neden tekrar açıklama yapayım ki. anlayacak olsa bir daha tekrarlamazdı zaten. Çağırmak zorunda da değil ama hem bu şekilde davranıp hem de benimle o gidince samimi olma çabaları saçma. Diğer kuzenim de misafir olduğu için ona uyuyor yoksa o da ister beni çagırmasını

Jacbss

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
758
764
23
Ne gerek var bunlara kuzum acikca soyle boyke boyle yapiyorsun diye cevirecek kiviracak alani kalmaz,acik olmakta fayfa var onu anlafi bunu hissetti derken iletisimsizlik oluyor luzum yok
bir kez bu konuya kırıldıgımı söylemistim zaten daha önceden ama bunu bilerek tekrarladı.
Ben söylemeden kendi de anladı zaten "X geldi birkaç gündür burdaydı ona mı kırıldın" diye.Kendince açıklamalar yaptı.ben de bu konuyla ilgili bana açıklama yapmana gerek yok herkesin kendi hayatı sonucta dedim. Ikinci kez "ay kırıldım beni çagırmadın hiç" demek de bence mızmız çocukluk olur. Ben ayrı takılmak istediklerini anlayıp mesafe koydum. onun yapmak istedigi de o gidince de benle takılmaya devam etmek ama bunu kabul etmem. Üçümüz amca kızıyız yeri gelince beni dışlıyorsa normal zamanlarda da uzak dursun diye düşünüyorum

ozelbir_i

la la la la.......
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2015
4.715
12.929
bir kez bu konuya kırıldıgımı söylemistim zaten daha önceden ama bunu bilerek tekrarladı.
Ben söylemeden kendi de anladı zaten "X geldi birkaç gündür burdaydı ona mı kırıldın" diye.Kendince açıklamalar yaptı.ben de bu konuyla ilgili bana açıklama yapmana gerek yok herkesin kendi hayatı sonucta dedim. Ikinci kez "ay kırıldım beni çagırmadın hiç" demek de bence mızmız çocukluk olur. Ben ayrı takılmak istediklerini anlayıp mesafe koydum. onun yapmak istedigi de o gidince de benle takılmaya devam etmek ama bunu kabul etmem. Üçümüz amca kızıyız yeri gelince beni dışlıyorsa normal zamanlarda da uzak dursun diye düşünüyorum
Ayni benim kuzenim aile icinde kavga gurultu kusluk vs olmasin kafi ya degisik insanlar gercekten