şampuan önerisi

MasumCa

Ne kadar çok bilirsen o kadar bela başa..
Kayıtlı Üye
27 Mart 2011
635
516
merhabalar güzel bakıp güzel görebilen herkese,

benim tavsiye isteğim çokça sorulan bir soru üzerine aslında. saçlarımda boya yok sağlıklı bir saç. iki günde bir yıkıyorum buna uygun olarak temizlik hissini veren ve ikinci güne de iyi idare ettiren ağırlaştırmayan, yağlandırmayan yumuşak bir şampuan önerisinde bulunabilen olursa çok sevinirim. ama gerçekten memnun olduğunuz bir ürün rica ediyorum

yumuşaklık ve parlaklık da veriyor mu birde hangi çeşidini kullanıyorsunuz acaba
Sarmaşık özlü olanı alıyorum genelde ama ısırganlısınıda kullandım. Ben memnum kaldım saçlarınız yıpranık değilmiş zaten o yüzden sizde kalırsınız bence. Yıllardır kullanıyorum. Kayınvalidem bizde kaldığında kullandı saçları yıpranıktır beğenmedim sert yaptı saçımı dedi sonra almış kendisinede birkaç sefer kullanınca beğenmiş. Uzatmada baya etkili.

Sarmaşık özlü olanı alıyorum genelde ama ısırganlısınıda kullandım. Ben memnum kaldım saçlarınız yıpranık değilmiş zaten o yüzden sizde kalırsınız bence. Yıllardır kullanıyorum. Kayınvalidem bizde kaldığında kullandı saçları yıpranıktır beğenmedim sert yaptı saçımı dedi sonra almış kendisinede birkaç sefer kullanınca beğenmiş. Uzatmada baya etkili.
çok teşekkür ettim:)

başka önerisi olan var mıdır saçları yumuşatan aynı zamanda yıkarken ve tararken de zor olmasın

başka önerisi olan var mıdır saçları yumuşatan aynı zamanda yıkarken ve tararken de zor olmasın
Any klean bakım yağı saçta müthiş parlaklık sağlıyor ve sağlıklı uzatıyor vazgeçemediğim ürünlerden biri.
Birde rextorex şampuan ısırgan özlü ..

Dp şampuan baya kullandım,arada değiştiriyorum ve şu anda bende restorex kullanıyorum.İkisinden de gayet memnunum.

Dp şampuan baya kullandım,arada değiştiriyorum ve şu anda bende restorex kullanıyorum.İkisinden de gayet memnunum.
restorex konusunda kafama takılan açıkcası saçı kuruttuğu ile alakalı yapılan olumsuz yorumlar. yıkarken ve tararken zor olduğu ile ilgili. ben clear ve elidor mavi kutulu arasında gidip geliyorum yumuşacık yapıyorlar ama ikinci günü saçımı pek beğenemiyorum birde yıkarken temizlendiği hissini tam alamıyorum. önerilerinizi dikkate alacağım teşekkürler

restorex konusunda kafama takılan açıkcası saçı kuruttuğu ile alakalı yapılan olumsuz yorumlar. yıkarken ve tararken zor olduğu ile ilgili. ben clear ve elidor mavi kutulu arasında gidip geliyorum yumuşacık yapıyorlar ama ikinci günü saçımı pek beğenemiyorum birde yıkarken temizlendiği hissini tam alamıyorum. önerilerinizi dikkate alacağım teşekkürler
Saçım boyali olduğu için ekstra açıcı sprey kullanıyorum ben,suyumuz da aşırı kireçli olduğu için ne ile yıkasam yikayayim sert oluyor zaten ama restorex diğerlerine göre biraz daha doğal içerikli.

Herbal Essences veya Ogx tavsiye ederim. Her iki markayı dönüşümlü kullanıyorum. Boyalı saçıma kremsiz kullanıyorum.

Syoss kullanıyorum ben memnunun keratinli şampuanı ve kremi çok güzel kokuyor. Ama hepsi çok güzel

X