Gelinbaşı ve Gelin Tacı Samsun Atakum'da Kuaför

srma35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Mart 2011
94
5
Kızlar,
Nişanlımın ailesi Samsun Atakumda yaşıyor ve inşallah Ocak sonunda düğün yapacağız. Ama ben İzmirde yaşadığım için oralarda bildiğim bir kuaför yok. :KK22:
Samsun merkezle ilgili kuaför tavsiyeleri buldum ama Atakum ile ilgili hiç bulamadım. Atakumda gelinbaşı için önerebileceğiniz bir kuaför var mıdır?
Şimdiden çok teşekkür ederim :KK15:

atakum merkeze yakın zaten. merkezde de yaptırabilirsin. bende izmirliyim eşim samsunlu. izmirde hangi kuaförü ayarladınız peki ?

atakum merkeze yakın zaten. merkezde de yaptırabilirsin. bende izmirliyim eşim samsunlu. izmirde hangi kuaförü ayarladınız peki ?

Merhaba, bende izmirliyım samsundada temmuzda düğünüm olacak. malesef samsunda Yakakent te yada cıvarında bı yer bulamadım, tavsiyeniz varmı? bende izmir Bornova da soner saç tasarımı tabsiye ederim

Merhaba, bende izmirliyım samsundada temmuzda düğünüm olacak. malesef samsunda Yakakent te yada cıvarında bı yer bulamadım, tavsiyeniz varmı? bende izmir Bornova da soner saç tasarımı tabsiye ederim

bende samsunda çiftliktte trend kuaför varmış baaya övmüşlerdi onlarla görüşücem. bornovadaki kuaför pahalı mı peki ? ben key kuaförü aradım 1,500 tl dedi şok oldum.

X