Kekler - Pastalar San Sebastian Cheesecake

Süper ya
Ellerinize sağlık
Teşekkür ederim
Ayıp ediyosun soğuk kargoda bir günde elinde
Harika en sevdigimden ❤❤❤❤
Teşekkür ederim kuzum
Offff offf harika eloş ellerine sağlık

Yedin mi kız
Sağol canım
Midem bulandı kız akşam yiyemedim erkenden yattım
Sonunda kıymetlimizi gördük

Freng üzümü
Canım hipom sen de katılacakmışsın çok üzüldüm
Frenk mrenk bizden sorulur
Labneli resmi görene kadar kesin bi oyunn var bu isin icinde internetten alinma resimler dedim

Ellerine saglik hic denemedim hatta ilkkez gordüm ama cok guzel görünüyor buram buram ye beniiiii kokuları geliyorrrrr
Ahahaha valla netten değil
Bak rahmetliye

Çok basit ve hafif bir tarif.ama sevmeyeni de var yarım ölçü deneyebilirsin

Beşiktaş'ta meşhur bir yer var hatta geçen hafta yemiştik abime aldırmıştım o hastalığımın üzerine abimle yazistik bak atayım da gülünn hatta ona diyodum bu tarifi denemem lazim diye bu hafta sen yapmissin eline saglik

Maşallah ya abi kardeş
O arkadaki afeti devran sen misin

Elalis canım gerceklerle yüzleşme vakti geldi. Her şeyi açık açık konuşmak zorundayım. Seni çok tatlı bir arkadaş bilirdim. Ta ki bu Sebastian' i görene kadar bu orman meyveleri çok arkadaşlıklar bitirir söyleyim sana.
Bukemedigin bileği opeceksin bu eller parmak uçlarından öpülür. Bitanem ellerine sağlık. Sunum, kendisi her şey tek kelimeyle mükemmel. Yarışmada başarılar dilerim. Rakibime bol şans

O kadar malzemeye para buldun da tabak almaya mı para bulamadın.Sobaya atacağı odunlara yemek koymuş

Canım benim senin güzel bakışlarından o teşekkür ederim,güzel sözlerinle beni mutlu ettin

O kadar malzemeye para buldun da tabak almaya mı para bulamadın.Sobaya atacağı odunlara yemek koymuş
Çok gördüm bu tarifi.Hiç yemedim ama yemiş gibi görüntüsü canımı çektirir Sen de güzel yapmış,güzel sunumlamışsın kerata
Önce bi sarılayım kocaman özledim
Hep hipo yüzünden retro_hippo kare tabak dedi durdu,artık yoklar
Kaldım anamın soba odununa
Yap ye kız süper bişey,ben yaptım diye demiyom ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…