Kekler - Pastalar San Sebastian Cheesecake

Süper ya :kk77:
Ellerinize sağlık
Teşekkür ederim 🥰
Ayıp ediyosun soğuk kargoda bir günde elinde 🤩
Harika en sevdigimden ❤❤❤❤
Teşekkür ederim kuzum 😘
Offff offf harika eloş ellerine sağlık 🤩🤩🤩

Yedin mi kız :KK53:
Sağol canım ♥️
Midem bulandı kız akşam yiyemedim erkenden yattım :KK43:
Sonunda kıymetlimizi gördük 😍

Freng üzümü 🤣
Canım hipom 😘 sen de katılacakmışsın çok üzüldüm 😭
Frenk mrenk bizden sorulur 😎
Labneli resmi görene kadar kesin bi oyunn var bu isin icinde internetten alinma resimler dedim :KK70:

Ellerine saglik hic denemedim hatta ilkkez gordüm ama cok guzel görünüyor buram buram ye beniiiii kokuları geliyorrrrr😍
Ahahaha valla netten değil 🙈
Bak rahmetliye :KK70:
15807733018685931471236872712175.jpg

Çok basit ve hafif bir tarif.ama sevmeyeni de var 🙄 yarım ölçü deneyebilirsin 🥰

Teşekkür ederim 🥰

Ayıp ediyosun soğuk kargoda bir günde elinde 🤩

Teşekkür ederim kuzum 😘

Sağol canım ♥
Midem bulandı kız akşam yiyemedim erkenden yattım :KK43:

Canım hipom 😘 sen de katılacakmışsın çok üzüldüm 😭
Frenk mrenk bizden sorulur 😎

Ahahaha valla netten değil 🙈
Bak rahmetliye :KK70:
Eki Görüntüle 2584712
Çok basit ve hafif bir tarif.ama sevmeyeni de var 🙄 yarım ölçü deneyebilirsin 🥰
Beşiktaş'ta meşhur bir yer var hatta geçen hafta yemiştik abime aldırmıştım o hastalığımın üzerine abimle yazistik bak atayım da gülünn hatta ona diyodum bu tarifi denemem lazim diye :KK70: bu hafta sen yapmissin eline saglik
Screenshot_20200204-085739_WhatsApp.jpg

Beşiktaş'ta meşhur bir yer var hatta geçen hafta yemiştik abime aldırmıştım o hastalığımın üzerine abimle yazistik bak atayım da gülünn hatta ona diyodum bu tarifi denemem lazim diye :KK70: bu hafta sen yapmissin eline saglikEki Görüntüle 2584727
Maşallah ya abi kardeş 🥰
O arkadaki afeti devran sen misin 😎

Elalis Elalis canım gerceklerle yüzleşme vakti geldi. Her şeyi açık açık konuşmak zorundayım. Seni çok tatlı bir arkadaş bilirdim. :eek:Ta ki bu Sebastian' i görene kadar :KK9::KK9:bu orman meyveleri çok arkadaşlıklar bitirir söyleyim sana.
Bukemedigin bileği opeceksin bu eller parmak uçlarından öpülür. Bitanem ellerine sağlık. Sunum, kendisi her şey tek kelimeyle mükemmel. Yarışmada başarılar dilerim. Rakibime bol şans :KK68::KK68::KK68::KK68:

Merhaba :KK54:
Sizlere bugün sponsorumuz PINAR Labne ile San Sebastian Cheesecake yapıcam :kk77:
Tarifimdeki malzemeleri hazırlarken labneyi de açayım kolaylık olsun dedim.veee karşıma ne çıktı 😍
Eki Görüntüle 2584490
Bence bu bir işaret :KK53:

Malzemeler
Eki Görüntüle 2584491
4 yumurta
400 gr pınar labne
300 gr sürülebilir beyaz peynir
400 gr krema
1.5 su bardağı toz şeker
2 silme yemek kaşığı un
1 paket vanilin
Ben diyette olduğum için tarifte küçük bir değişiklik yaptım.şeker yerine aynı ölçüde toz stevia tatlandırıcı,un yerine yine aynı ölçüde hindistan cevizi unu kullandım.böylece ketojenik beslenmeye son derece uygun bir tarif çıktı.her ikisi arasında lezzet ve görüntü farkı yok.
Gelelim yapım aşamasına.malzeme hazırlamaktan daha kolay :)
Önce şeker,labne ve peynirleri iyice çırpıyoruz.sonra yumurtaları tek tek karışıma ilave ediyoruz.
Eki Görüntüle 2584494
Sonrasında kremayı ekleyip bi tur daha çırpıyoruz.son olarak unu ve vanilini karıştırıp cıvık bir hamur elde ediyoruz.
Eki Görüntüle 2584496
Yağlı kağıtla kapladığımız kelepçeli kalıba döküyoruz.
Eki Görüntüle 2584497
Önceden ısıttığımız 180 derece fırının en alt rafına yerleştirip 30 dk kadar pişiriyoruz.herkesin fırını kendine özel,içi hafif cıvık olacak,üstü biraz kızaracak.süre sonunda fırının kapağını açık bırakıp dinlenmeye alıyoruz.dilerseniz soğuyunca servis edebilirsiniz.ama bir gece dolapta kalırsa daha güzel oturuyor tadı 😍
Eki Görüntüle 2584487 Eki Görüntüle 2584505 Eki Görüntüle 2584506 Eki Görüntüle 2584507 Eki Görüntüle 2584508
Afiyet olsun ♥
O kadar malzemeye para buldun da tabak almaya mı para bulamadın.Sobaya atacağı odunlara yemek koymuş :KK53:

Elalis Elalis canım gerceklerle yüzleşme vakti geldi. Her şeyi açık açık konuşmak zorundayım. Seni çok tatlı bir arkadaş bilirdim. :eek:Ta ki bu Sebastian' i görene kadar :KK9::KK9:bu orman meyveleri çok arkadaşlıklar bitirir söyleyim sana.
Bukemedigin bileği opeceksin bu eller parmak uçlarından öpülür. Bitanem ellerine sağlık. Sunum, kendisi her şey tek kelimeyle mükemmel. Yarışmada başarılar dilerim. Rakibime bol şans :KK68::KK68::KK68::KK68:
Canım benim senin güzel bakışlarından o 😍 teşekkür ederim,güzel sözlerinle beni mutlu ettin :KK60:

O kadar malzemeye para buldun da tabak almaya mı para bulamadın.Sobaya atacağı odunlara yemek koymuş :KK53:
Çok gördüm bu tarifi.Hiç yemedim ama yemiş gibi görüntüsü canımı çektirir :KK53: Sen de güzel yapmış,güzel sunumlamışsın kerata:KK45:
Önce bi sarılayım kocaman :KK74::KK74::KK74:özledim 🥰
Hep hipo yüzünden retro_hippo retro_hippo kare tabak dedi durdu,artık yoklar 😭
Kaldım anamın soba odununa 😂😂
Yap ye kız süper bişey,ben yaptım diye demiyom ama 🙈

X