Sanal aşk yaşayanlar, kavuşamayanlar aldatılanlar gelin bizde burda toplanalım

benim konuştuğum kişi ne iş yaptığını sölemiyor utanıyor sanırım neyse... bu vaktinde çok sıkıntı çkmiş sanırım psikolojisi bozuk bunu çok iyi anladım ayrıca çift karakterli gibi kendi faceine eklemişti ordaki paylaşımları ile bazenki konuşmaları tutuyo ama bazende bambaşka biri oluyor bazen öle bazen öle en son dün aradı beni sınav sonuçları açıklanmış sen kaç aldın dedi baktım neyse iki kelime konuştuk ben ona ben seni çzödüm ama sölemyeceğim kırımanı istemiyorum dedim söle söle dedi sen dedm çift karakterlisin nee ne diyorsun kapatıyorum dedi kapattı aradım açmadıda msj attım cvp ta vermedi iyi oldu ztn görüşmeme kararı almıştım onu unutucam kesinlikle.... bide özlemesem çok daha kolay olacak...

benim konuştuğum kişi ne iş yaptığını sölemiyor utanıyor sanırım neyse... bu vaktinde çok sıkıntı çkmiş sanırım psikolojisi bozuk bunu çok iyi anladım ayrıca çift karakterli gibi kendi faceine eklemişti ordaki paylaşımları ile bazenki konuşmaları tutuyo ama bazende bambaşka biri oluyor bazen öle bazen öle en son dün aradı beni sınav sonuçları açıklanmış sen kaç aldın dedi baktım neyse iki kelime konuştuk ben ona ben seni çzödüm ama sölemyeceğim kırımanı istemiyorum dedim söle söle dedi sen dedm çift karakterlisin nee ne diyorsun kapatıyorum dedi kapattı aradım açmadıda msj attım cvp ta vermedi iyi oldu ztn görüşmeme kararı almıştım onu unutucam kesinlikle.... bide özlemesem çok daha kolay olacak...

Allah sana gerçek yüzünü göstermiş ki,dengesiz olduğunu anlamışsın.görüşmeme kararı almanada sevindim.İlerde daha çok acı çekmektense hiç olmazsa bişeyler yaşanmadan bitmiş olur.Bence yine arar sorar ama sen taviz verme canım.Ayrıca utandığını falanda sanmıyorum bariz söylemiyor belkide yalan söylüyor.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi inş.

Son düzenleme:

hem evlisin hem de hala ısrarla adamı arayıp mesaj atıyorsun.

adam sana cevap vermedikten sonra mı aldın görüşmeme kararını

cevap verseydi hala konuşuyor olurdun .

Son düzenleyen: Moderatör:
hem evlisin hem de hala ısrarla adamı arayıp mesaj atıyorsun.

adam sana cevap vermedikten sonra mı aldın görüşmeme kararını

cevap verseydi hala konuşuyor olurdun .

Arkadaş evlimiymiş???bilmiyordum şaşırdım :S Allah yardımcısı olsun diyecek başka bişey yok sanırım

Arkadaşlar ben evliyim bir tanede çocuğum var ama eşimle hergün hır gür halbuki aşk evliliği yapmıştık ama aile mevzuu vs maddi sorunlar bitirdi aşkımı, sevgimi ... tam o aralar biri ile face te tanıştım sonra msn aldık vs görüşüyorduk derdimi dinliyordu ama sonra ben ona aşık oldum hemde deliler gibi yanlış anlamayın ben eşime onu sevdiğimi ayrımak istediimi söyledim hep hatta başkasını seviyorumda dedim. bu kişinin de oldu yalanları adını bile ben kendim öğrendim... sonra sonra anlattı yavaş yavaş gerçekleri o başka şehirde ben başka şehirde geceleri konuşuyorduk görüntülü... bnm ki artık saplantıya dönüşmüştü ben psikologa gittim... bana merak duygunun tutkuya dönüştüğünü söledi. o kişi beni bulunduğu şehre çağırdı tabii gerçek bulunduğu değil iş için bulunduğu şehre... bana ankarada yaşadığını sölemişti o da yalanmış sonra söledi ama gerek yaşadığı şehri. psikolog onunla görüşmen lazım dedi onu çağır çağırdım ama seçim vs işleri yüzünden olmadı en son bi gece konuşurken ztn depresyondaydım psikiyatriden ilaçlar alıyordum bütün hepsini içtim onun göüzünün önünde yaklaşık 15 tane yalvardı kus nolur diye sen iyi bi insansın ben değilim vs klasik erkek lafları bana söledi o zmn hangi şehirde olduğunu... kusmadım ama midem çok bozuldu bulandı baş dönmesi vs okumuştum içeriğini en az 60 tane içmem lazımdı ölümcül olabilmesi için ben sadece uyku uyumak için içtim. sonra iki gün sonra dedim ben gelicem eşimide kandırdım sabah bindim otobüse onun bulunduğu şehre gitim sandım ki onu görünce geçecek her şey ... çok farklı olduğu gerçek kameradakinden daha tipsizdi ama zaten hiç bi zmn onun yakışıklı olduğunu düşünmemiştim. ama gönül ilk görüncee tuhaf olduk ikimizde ama 10 dk içinde sanki hep tanışıyormuşuz gibi olduk beraber 1 gece kaldık onunla... toplam 3 aydır tanışıyoruz... sonra ben herşey burda kalsın dedim çünkü sonnu yok eşimden de ayrılmayı istiyorum... oda dedi benim zmna ihtiyacım var en az 5 ay işlerim karışık... şu an bir hafta oldu ara ara konuşuyoruz ama eskisi gibi değil normal bi şekilde sil demiştim silmeyelim böle kalsın deneyelim sen ne istersen o olsun dedi... hala çok seviyorum onu onunda bana karşı boş olmadığını biliyorum ama hiç bi zmn demedi seni seviyorum diye sadece bnm için çok değerlisin diyor.. kendini suçluyor çocuğum için. babasız kalmasın diye... bunları yazmak çok zor biliyorum beni ahlaksız olarak düşüneceksiniz ama ben asla öle bi insan değildim kimse kimseyi sakın kınamasın bu benim başıma çok geldi kimi ne için kınarsan onu yaşamadan gitmiyorsun bu dünyadan şu an hem karşılıksız bir aşkım hem mutsuz berbat beni hizmetçi gibi gören bi eşim evliliğim var kafayı yedim artık ailemde istemiyor boşanmamı çünkü ablamda boşandı sen bari kal yuvanda diyorlar ve beni mutsuzluğa itiyorlar.... insan mutsuzluktan bile ölebilir yakında bende ölücem sanırım.... o kişi ile de bi gelecek yok ama herşey tek sseferlikti yine de pişman değilim her ne kadar çok byük bir günah işlesemde.... sakın kınamayın...

Sen çocuğunu aldatmışsın aslında, hadi kocanı geçtim "kocamı kandırıp otobüse bindim" çok yazık.o adamın koynunda kaldığın gece çocuğun gözünü önüne geldimi hiç,birde böyle şeyleri normalleştiriyorsunuz,herkes bihtere üzülüyor nedense bihter olmak melankolik acılar çekmek neden bukadar çekici anlamıyorum kendinize saygınız yokmu sizin hiç allah akıl fikir versin ne diyim.yazıklar olsun yaa bir anne için bu dünyada daha başka üstün bir duygu olamayacağına inanırdım,sizi bu duygudan koparan aciz yanınızdan nefret etmeli ve ondan kurtulmalısınz bence.Bırakın nefsinize dünyevi zevklere yenik düşmeyin içinideki sese kulak verin bence orda derinlerde sevgi dolu bir anne var sevgiyle kalın,eğer ağır olduysada kusura bakmayın dost acı söyler birileride kötü olmak zorunda o kötü ben olayım bu kez iyiliğiniz adına...

internetten tanışılan kişilerden bi cacık olmaz...bende 2005 te bi çocukla tanıştım biz yüzyüze bile görüşmedik..zaten çocuk beni hep arkadaş olarak görmüş...ben kendi kendime gelin güvey olmuşum..onun bana yakın davranmasını yanlış anlamıştım..çocuk aşk acısı çekiomuş meğer...arkadaşlığı çok iyiydi ...ama duygularımı açıklayınca arkadaşlığımız bitti..canımı acıtıcak sözler söyledi...o da internetten tanışıp bu işlerle ilgili karar almayı saçma buluyodu...bende ne var yüzyüze görüşüp tanışırız diyodum...Antalyada yaşıyorum ben o da İStanbulda...

yani internetten tanıştığın kişilere güvenilmez...yüzyüze bile tanıştığımız kişilere güvenemiyoruz...en güzeli gerçek hayatta görüp beğenmek...internette sizinle tanışan güzel sözler söyleyen başkasına niye aynı şeyi yapmasın ?sonuçta sanal...

Bende sevgilimle nette tanistim baslarda arkadas gibiydin sonra ne oldusa oldu sevdik birbirimizi o turkiyede bense simdi bulgaristanda her ay 1 bazen 2 haftalina geliyo gorusuyoruz 1 sene oldu bole arada tartissakta hata 3 gunlune ayrilmistik bile:KK1: ama sonra ikimizde birbirimizi nekadar cok sevdimizi anladik ikimizde yalniz yapamiyoruz simdilik hersey cok cok guzel bu yaz 1 hafta tatile gidik ruya gibiydi :nazar: isalla hersey bole guzel gider nette ask olmaz diyodular hep en azindan arkadaslarim ole diyodu ama ole deilmis simdi anladim sizce nasil arkadaslar?

Arkadaş evlimiymiş???bilmiyordum şaşırdım :S Allah yardımcısı olsun diyecek başka bişey yok sanırım

o evli değil ben evliyim malesef bitti görüşmüyoruz ama eşimlede olmuyooo sahur da gece bile tartıştık sürekli ağ<ında boşanalım lafı tmm diyorum boşanalım bu seferde vazgeçiyoo

Sen çocuğunu aldatmışsın aslında, hadi kocanı geçtim "kocamı kandırıp otobüse bindim" çok yazık.o adamın koynunda kaldığın gece çocuğun gözünü önüne geldimi hiç,birde böyle şeyleri normalleştiriyorsunuz,herkes bihtere üzülüyor nedense bihter olmak melankolik acılar çekmek neden bukadar çekici anlamıyorum kendinize saygınız yokmu sizin hiç allah akıl fikir versin ne diyim.yazıklar olsun yaa bir anne için bu dünyada daha başka üstün bir duygu olamayacağına inanırdım,sizi bu duygudan koparan aciz yanınızdan nefret etmeli ve ondan kurtulmalısınz bence.Bırakın nefsinize dünyevi zevklere yenik düşmeyin içinideki sese kulak verin bence orda derinlerde sevgi dolu bir anne var sevgiyle kalın,eğer ağır olduysada kusura bakmayın dost acı söyler birileride kötü olmak zorunda o kötü ben olayım bu kez iyiliğiniz adına...

bende istemedim böle olsun ama psikoloğa gittim ve bana bunların hepsinin sebebinin eşim olduğunu söledi ilgisizlik alakasızlık yalnızlık bi boşluk anımda olmuş herşey ama bitti görüşmyoruz çok zor olan görüşmemek değil anlaaşamadığın biri ile bi şeyleri devam ettirmeye çalışmak çok zor ...

bende istemedim böle olsun ama psikoloğa gittim ve bana bunların hepsinin sebebinin eşim olduğunu söledi ilgisizlik alakasızlık yalnızlık bi boşluk anımda olmuş herşey ama bitti görüşmyoruz çok zor olan görüşmemek değil anlaaşamadığın biri ile bi şeyleri devam ettirmeye çalışmak çok zor ...

Suçun büyüğü sende! Boşan o zaman. Zor dimi bir erkek olmadan ayakta durabilmek? Birinden kurtul öbürüne sarıl. Onlar olmadan yaşanmıyor mu? Al çocuğunu gül gibi geçin.

benimde ilişkim sanalda başladı ve nazar değmesin çok mutluyuzikimiz türkiyenin iki ayrı ucundayız ve 5 aylık bir ilişkimiz ve 2 senelikde arkadaşlık dönemimiz var sadece 3 gün buluşma fırsatı bulabildik ve o beni ailesiyle tanıştırdı. her zaman önyargılı yaklaşmamak gerekir bu konulara herkes aynı değildir herkesin düşüncesi niyeti aynı değildir, gerçekten sevdiğini hissedebiliyorsanız içinizde kuşku barındırmayın nolur, internetteki her insanın kötü niyetli olacağı diye bi kural yok sokakta yolda yürürken bacağınıza oranıza buranıza yiyecek gibi bakan adamlar daha mı iyi niyetli

internetten tanışılan kişilerden bi cacık olmaz...bende 2005 te bi çocukla tanıştım biz yüzyüze bile görüşmedik..zaten çocuk beni hep arkadaş olarak görmüş...ben kendi kendime gelin güvey olmuşum..onun bana yakın davranmasını yanlış anlamıştım..çocuk aşk acısı çekiomuş meğer...arkadaşlığı çok iyiydi ...ama duygularımı açıklayınca arkadaşlığımız bitti..canımı acıtıcak sözler söyledi...o da internetten tanışıp bu işlerle ilgili karar almayı saçma buluyodu...bende ne var yüzyüze görüşüp tanışırız diyodum...Antalyada yaşıyorum ben o da İStanbulda...

yani internetten tanıştığın kişilere güvenilmez...yüzyüze bile tanıştığımız kişilere güvenemiyoruz...en güzeli gerçek hayatta görüp beğenmek...internette sizinle tanışan güzel sözler söyleyen başkasına niye aynı şeyi yapmasın ?sonuçta sanal...

canım ben burda sanal ilişkileri genelleyip savunuyor gibi gözükmek istemiyorum ama internette güzel şeyler söyleyen başkasına niye söylemesin demişsim, gerçekte yüzünü gördüğümüz sevgilimizin bu tür şeyleri yapmayacağına bir garanti verebilirmiyiz, ilişkiye ilk başlarken sadece duygularımız ön planda oluyor kimlik bilgilerini soyunu sopunu yine sorgulayamıyoruz ama ben böyle bi genellemeyi yanlış buluyorum insanın içinde varsa aldatmak kandırmak yanınızda da olsa sanaldada olsa heryerde yapar ben bu kadar söylüyorum bunlar sanal reel meselesinden çok kişilik niyet mselesi bence

Canım inşallah herşeyin hayırlısı olsun senin için tabi zor ama demek istediğim şöyle bak adam şöyled er kocasını aldatıyo benimi aldatmiicak, erkekler nefsinden ötesine bakmaz,bir zmanlar çevremde örnekleri vardı bayan yada erkek diyeyim erkeğin balkış açı belli bayanlarında bahanesi hepsi diyor kocam çok ilgisiz falan filan ya adam akşama kadar iş güç stres bizim kadınımız tvde izledii dizilerdeki şeyleri hayal ede ede bu hale geldi inan yalnız değilsin bu konuda,ama hiç iyi bişey değil insan yaptığı şeyin sorumluluğunuda almalı, evet adam az çok hissediyordur kimse aptal değil hissedip konduramıyordur buda huzursuzluk ve kötü davranış olarak sana geri dönüyordur üstelik ayrılmak istediğini söylemişsin ne düşünsün nasıl ilgi göstersin,demiştir bunun bi filimleri var ama çocuum hatrına çekicem bakıcam ekmek getiricem eve,biliyormusun kocasını aladatan kadınalr hep ayrılcam der ama bi türlü ayrılamaz çünkü baba evine dönünce orahatlık yoktur koca evinde boynuz takmak daha kolay gelir. Herne kadar kötü olursa olsun sonuçta o adamın emeğini yiyorsun insan buna ihanet etmez ya başkasını suçlamak ne kolay. yapamyın allah aşkına hastalıka rdına saklanmayın sürekli ilgi bekleyen histerik insan olmak bu çok aciz bunu kendinize nasıl yakıştıyorsunuz kendinize gelin ve gereken neyse onu yapın bence.allah yolunuzu açık etsin.

Suçun büyüğü sende! Boşan o zaman. Zor dimi bir erkek olmadan ayakta durabilmek? Birinden kurtul öbürüne sarıl. Onlar olmadan yaşanmıyor mu? Al çocuğunu gül gibi geçin.

doğru diyorsun ama ailem istemiyor ne yapabilirim ablamda boşandığı için elalem ne der düşüncesi var tekrar deneme kararı aldık eşimle bütün stresini benden çıkarmasa belkide herşey daha güzel olabilirdi eşim eskiden böle bi insan değil di değişti anlayışlı adam gitti bambaşka geldi ondan sarpa sardı zaten her şey çocuğumuz için bazı şeylere katlanıyoruz ama elbette olmazsa yine ayrılmak en iyisi...

benimde ilişkim sanalda başladı ve nazar değmesin çok mutluyuzikimiz türkiyenin iki ayrı ucundayız ve 5 aylık bir ilişkimiz ve 2 senelikde arkadaşlık dönemimiz var sadece 3 gün buluşma fırsatı bulabildik ve o beni ailesiyle tanıştırdı. her zaman önyargılı yaklaşmamak gerekir bu konulara herkes aynı değildir herkesin düşüncesi niyeti aynı değildir, gerçekten sevdiğini hissedebiliyorsanız içinizde kuşku barındırmayın nolur, internetteki her insanın kötü niyetli olacağı diye bi kural yok sokakta yolda yürürken bacağınıza oranıza buranıza yiyecek gibi bakan adamlar daha mı iyi niyetli

sana katılıyorum benim bi sürü tanıdığım var bu şekilde evlenen ama iyi araştırma yapmak gerek ve hata yapmamak gerekiyor... ailesi ile tanıştırrması ztn ciddi olduğunun göstergesi yaa ne fark edeer ortak bi arkadaşın tanıştırması ile netten tanışma önemli olan doğru insan ve gerçekten tanıyabilmek ama nettede her sölenene inanmamak gerekiyoo sen yüzyüze görüşerek tanıyabilirsin anca. dikkat her zaman dikkat gerekir ilişkiler...

o evli değil ben evliyim malesef bitti görüşmüyoruz ama eşimlede olmuyooo sahur da gece bile tartıştık sürekli ağ<ında boşanalım lafı tmm diyorum boşanalım bu seferde vazgeçiyoo

Ee yuh diyorum kusura bakma da !!

Sen evlisin ve bi başkasıyla görüşüyorsun :KK53:

Nasıl bayansınız anlamıyorum ya yemin ederim nasıl bir mantıktır bu ! Evlisin ya parmağında yüzük var kocanın soy

adını taşıyorsun onun namusunu taşıyorsun nasıl böyle bişey yaparsın..Ayrıca kendine saygında mı yok?

Git boşan ne yapıyorsan yap ama evliyken hiç hoş görünmüyor..Ayrıca eşin boşanalım deyip vazgeçiyormuş onun

karar almasını mı bekliyorsun ? Madem mutsuzsun yapamıyorsun olmuyor o zaman neyi bekliyorsun anlamadım..Bu

biraz istemem yan cebime koy gibi olmuş :KK57:

Biraz ağır oldu kusura bakmayın ama inanın çok sinirlendim !

Bir forumda tanışmıştık, oranın adminiydi :KK70: 2 yıl 4 aydır birlikteyiz ve çookk seviyoruz,çokk uyumluyuz. zate oğlak ve başak demem yeterli hehe.

Kendini gizlemek isteyen her şekilde gizler, sanalda olan şeyi hemen gerçek hayata taşıyın, bu yeter. Aylarca sanaldan sürdürmeyin ilişkinizi, o zaman tanıyamazsınız

Son düzenleme:

sen de internettensin ve kendini biliyorsun
ben de internettenim ve kendimi biliyorum

demek ki aynı gerçek hayatta olduğu gibi iyi insanlar da var sanalda, kötü insanlar da. sadece muhabbet sanalda devam ettikçe tanıyamayabilirsiniz, bu dezavantajı var. gerçek hayata taşıyıp buluşursanız, ha arkadaş ortamında denk gelmişsiniz ha internette. fark etmez. azcık dikkat edin yeterli.

KALKIP DA TANIŞMA SİTELERİNDEN BİRİNİ BULMAYA KALKIŞMAYIN TABİİ Kİ. Ben de güvenmiyorum onlara, amaçları belli çünkü.

Bende ise şöyle oldu: ikimizin de öyle bir niyeti olmadığı halde bir forumda abi kardeş gibi konuşurken birbirimizden hoşlanmaya başladık. 6 yaş var da aramızda, abi diyordum ona hehehehe.

Ee yuh diyorum kusura bakma da !!

Sen evlisin ve bi başkasıyla görüşüyorsun :KK53:

Nasıl bayansınız anlamıyorum ya yemin ederim nasıl bir mantıktır bu ! Evlisin ya parmağında yüzük var kocanın soy

adını taşıyorsun onun namusunu taşıyorsun nasıl böyle bişey yaparsın..Ayrıca kendine saygında mı yok?

Git boşan ne yapıyorsan yap ama evliyken hiç hoş görünmüyor..Ayrıca eşin boşanalım deyip vazgeçiyormuş onun

karar almasını mı bekliyorsun ? Madem mutsuzsun yapamıyorsun olmuyor o zaman neyi bekliyorsun anlamadım..Bu

biraz istemem yan cebime koy gibi olmuş :KK57:

Biraz ağır oldu kusura bakmayın ama inanın çok sinirlendim !

yazdıklarımı okumadığın için sölüyorsun yüzük takan yok bnm eşimle karı koca ilişkisi yok biz ev arkadaşı gibiyiz bnm ailem istemiyor bnm yapabileceğim bişey yok kimseylede görüşmüyorum artık ben zaten marifet olsun diye yazmadım hatanın en büyüğünü yaptığımı kabul ediyorum ama bu demek değil ki kabul edilebilir bir hata ASLA değil... şu an tekrar denemeye karar verdik ama eşim normal değil bnm eski adam yok bambaşka biri var bir yabancı tanıyamıyorum onu ondan zaten herşey böle oldu ama elimden gelenden daha fazlasını yapıyorum şu an mübarek ramazan ayında hakkımızda hayırlısı olsun...

Bende sanaldan tesadüf eseri biriyle tanışmıştım.(öyle sitelerden falan değil bi arkadaş sayesinde).Bundan 5 sene önceydi maksat ozamanki kötü günlerimde sığınacak bir limandı tanışıp msn de konuşmaya başladık.Çok güvenmiştim ayrı şehirlerdeydik ama o güveni sağlamıştı.Çok çabuk bişeylere başladık 2-3 ayda bir görüşüyorduk ama bizim için önemi yoktu sonuçta ikimizde çok seviyorduk bekleyebiliyorduk birbirimizi.İlk 1,5 sene sonra isminin başka olduğunu öğrendim.İlk başta yalan söylemiş ben onu bu yüzden terkederim diye düzeltememiş "BAHANESİ".
3. senemizde kuzenimlere kalmaya gittik.Kontör olmadığından ondan msj atayım dedim.Bana demez mi bu benim sapık diye :KK53: meğer önceden kuzenimden buna attığım msjda yanlışlıkla numarayı isimsiz kaydetmiş kim olduğunuda unutmuş daha sonra sen kimsin muhabbetleriyle bikaç kez mesajlaşmışlar.Başta konduramadım ve yuttum mu evet yuttum :KK43::KK43:
Neyse daha sonraki 1,5 yıl hep o soğukluk vardı.O kadar çok seviyordumki üstünede gidemiyordum.Ayrılıp barışmalar sıklaştığında ben şüphelere daha fazla dayanamayıp bunun msn arkadaşlarını falan gördüm.Yalanlar varmış meğer senelerce :84: buna inat biçok erkekle tanıştım.Kaybettiğim zamanı telafi edecek insanlar çıktı karşıma ama güven sıfır tabii:KK25:
Bana bağlanmaya başladıklarında hemen bitiriyordum hiçbirinin acı çekmesi beni üzmüyordu artık.Bi süre sonra benimki dönmeye kalktı bana ama o eski ben değildim artık.Şüphelerimi sormaya başlamıştım ve üstüne gidiyordum.Kaçamak cevaplarla hep inkar vardı.Biçok şeyi kabullenebilirdim belki ama bu yaptığını asla.Evlenmeyi düşünüyorduk bişeyleri düzeltebilseydik bu yaz muradımıza erecekdik sözde :KK14: Ama hala şüphe olarak bekliyordu içimde.Çünkü kuzenimde sadece numara vardı msj yoktu o yüzden sen yaptın diyemiyordum.Aylardır ayrıyım hala beni arar ve en son konuşmamızda buna yalan söyledim o mesajları gördüm itiraf et die.Açıklama şu "Birinin benle dalga geçtiğini düşündüm ve bende onla dalga geçmek için devam ettirdim " Halaaaaa seni aldatmadım diyor.Valla aşkımdan ölsem gebersemde artık onu ne görmek nede sesini duymak istemiyorum.Ondan sonra hayatıma giren erkekler benim ne kadar değerli olduğumu onun bana layık olmadığını gösterdi.Ben çok güçlü biriymişim onu farkettim.Çünkü benim hayattaki en büyük zaafım onun varlığıydı ve ben onsuz çok daha mutlu olabileceğimi gördüm.Sanal aşklarında herzaman yalan olduğunu düşünmüyorum hala bunlar nasip kısmet.Eğer karşınıza sizin gibi biri çıkarsa neden yalan olsun ki .Tabi benimki kötü bir tecrübeydi ama yaşanması gerekiyormuşta yaşanmış diyorum :KK59: Uzun bi süre evlilik düşünmüyorum artık hala bende güven yok elimdende bişey gelmiyo akışına bıraktım herşeyi.
Kimsede başına başkaları yüzünden gelen şeyler için kendini hırpalamasın bence kader birini sizden uzaklaştırıyorsa bir hayır vardır.Zorladıkça daha çok üzülürsünüz.Beni öldürmeyen acı öyle bir güçlendirdi ki birinin hayatımdan çıkması umurumda bile olmuyo (şu an) Bu yüzdende çıkamıyorlar ve geri dönüyorlar ama 2. şansı çıkardım hayatımdan.İnsanlara olan güvenimi kazandıracak biri çıktığında karşıma herşey değişecek biliyorum ama şu anda da halimden memnunum.Gerisi ALLAH kerim....

X