Sanal aşk yaşayanlar, kavuşamayanlar aldatılanlar gelin bizde burda toplanalım

netten tanıştım ve evlendim
15 aylık evliyiz, Allaha çok şükür mutluyuz :KK69: :KK69: daha 1 haftalık evli gibi sayarım kendimi, o derece çok şükür

ondan önce hayal kırıklıkları yaşadım mı evet yaşadım, canım çok yandı, ama normal arkadaşlardan ilişkim olmadı mı oldu, onlardan da canım yandı, yalanın dolanın sanalı, gerçeği yok malesef, insanlar fırıldaksa her türlü fırıldak, bunu bir şeye genellemek kötü

Rabbim herkesin yuvasına huzur, mutluluk versin

Bundan 4 sene öncede benim başıma geldi sanal aşk ilk görüşte aşık olmuştum.Nasıl olunur demeyin oluyor işte.2. haftamızda yanıma geldi ve çok güzeldi her şey.Beraberliğimizin 9. ayında bana nişanlı olduğunu ve o kızdan ayrılamayacağını söyledi ben şoklarda tabi olmadı tabi ilişki yürümedi yürümez de uzaktan sevmeyle sevgi olunmayacağını çok sonra öğrendim ama kendimi de yıprattım.Uzaktaki bir insanla şimdi asla diyorum netten sevgili bulunmaz helede uzaktaki bir insanla çok nadir çıkar dürüst biri benden tavsiye netten uzak durun yakınında olmadıkça gerçekleri göremiyorsunuz hele hele aileleri üzmeye hiç değmezler başımıza bir şey gelse yine ilk üzülecek analarımız olur.

aynı olay bir kaç ay önce benimde başıma geldi. Gerçekten çok kötü bir durum. üzülmemeye çok çaılştım ama elde değil.:KK61:

Üniversite öğrencileri ile ilgili sanal bir ortamda gördüm ve arkadaşca konuşmaya başladık ama ben ona itiraf yaptım. Fakat o meğer başkasi ile birlikte imiş...

X