Sanal marketleri bırakıyorum 😍

Kızlar ben bu market işini hiç sevmedim dngjf
Az önce markete çıktım. Yeşilliklerin ahı gitmiş vahı kalmış. Yumurta 99 TL e sanal markette de 99 zaten. Quark alacaktım sadece 1 tane kalmış. E alacağım hiçbir şeyi alamayınca ıvır zıvır aldım tam da filmdelisi filmdelisi nin dediği gibi. Kolum koptu taşırken hem de hiçbir fark olmadı, nasıl oldu ben anlamadım valla :KK43:

Kızlar ben bu market işini hiç sevmedim dngjf
Az önce markete çıktım. Yeşilliklerin ahı gitmiş vahı kalmış. Yumurta 99 TL e sanal markette de 99 zaten. Quark alacaktım sadece 1 tane kalmış. E alacağım hiçbir şeyi alamayınca ıvır zıvır aldım tam da filmdelisi filmdelisi nin dediği gibi. Kolum koptu taşırken hem de hiçbir fark olmadı, nasıl oldu ben anlamadım valla :KK43:
Ivır zıvır almamak senin elinde canım sanalda da alıyorsun onu dikkat etmezsen kontrollü olmazsan.
Zaten sen uygun olsun diye yapmıyorsun ki bunu öyle ise pazara gitmen lazım.

Sen gereksiz zamanlarda basit şeyler için gitmim çok hareketsiz kaldım demedin mi?

Ivır zıvır almamak senin elinde canım sanalda da alıyorsun onu dikkat etmezsen kontrollü olmazsan.
Zaten sen uygun olsun diye yapmıyorsun ki bunu öyle ise pazara gitmen lazım.

Sen gereksiz zamanlarda basit şeyler için gitmim çok hareketsiz kaldım demedin mi?
Ya evet amacım oydu ama kaşar şu an sanal markette markalı olarak 120 TL, ben Şok'un kendi ürününü 110'a aldım, markalı olanlar daha pahalıydı. 10 TL daha koyup sanal marketten daha bilindik bi marka alamaz mıymışım mesela acaba. Ya da yeşillik alacaktım ahı gitmiş vahı kalmış bunu yine sanal marketten almam gerekecek :KK43: bilemedim şu anki haliyle sevmedim, nasıl düzene oturtsam acaba

Sanal market bağımlılığımı varmış😅
Konuyu gorunce soylemek ıstedım mıgros sanal markette ve bazı magazalardada oluyor galıba
6 kg omo oxygen 160 lıraydı .
Calısanlar 3 er adet alıyordu . Bırde faıry platınıum 60 lı 300 lıraydı bence bunlar alınır😅

Ya evet amacım oydu ama kaşar şu an sanal markette markalı olarak 120 TL, ben Şok'un kendi ürününü 110'a aldım, markalı olanlar daha pahalıydı. 10 TL daha koyup sanal marketten daha bilindik bi marka alamaz mıymışım mesela acaba. Ya da yeşillik alacaktım ahı gitmiş vahı kalmış bunu yine sanal marketten almam gerekecek :KK43: bilemedim şu anki haliyle sevmedim, nasıl düzene oturtsam acaba

Ya sen hesaplı olanları al tabi ama büyük migroslarda falan da bulursun güzel ürünler

Bende de sürekli yemek sipariş etme durumu vardı.
Kartımda para bulundurmayarak çözdüm işi dhdhf kredi kartım zaten yok. Nakit olarak ödeyeceğim yerlere de yanımda da az para olunca niyetlenmiyorum öyle kurtuldum 🤣

bir sanal market ustası olarak ,asla vazgeçmem:)
hem çok daha uygun fiyat ,kampanyalar oluyor.
hem de çalışan biri olarak inanılmaz zaman tasarrufu ,işteyken veriyorum siparişi,ödüyorum parayı,bırakıyor eve.
kapının kenarında kapalı dolabımız var,katlar kameralı ,çalınma ihtimali de yok .
artık beni de hepsi tanır oldu,evde çocuklar yoksa direk dolaba bırakıyorlar
öğlen gidince hepsi evde :)
çok güzel bir durum.
pratik şeyleri her zaman seviyorum:)

File maketini seviyorum eve yakın olduğundan hem hareket oluyor bende home office çalışıyorum olumlu ve olumsuz tarafları var tabiki ama paramı lüzumsuz harcamayı sevmiyorum her zaman bu miktarda kazanacağımız belli değil ondandır her an cumhuriyet altını alıyorum 15 tane biriktirdim
Sadece ne gerekliyse onu alıyorum makyaj malzemesi haram bunlar tam para tuzağı yazıl o paralara ve zehirli kimyasal ama gençler bayılıyor fon dönen sürmeyen genç kız göremiyorum sokaklarda çok zararlı

bir sanal market ustası olarak ,asla vazgeçmem:)
hem çok daha uygun fiyat ,kampanyalar oluyor.
hem de çalışan biri olarak inanılmaz zaman tasarrufu ,işteyken veriyorum siparişi,ödüyorum parayı,bırakıyor eve.
kapının kenarında kapalı dolabımız var,katlar kameralı ,çalınma ihtimali de yok .
artık beni de hepsi tanır oldu,evde çocuklar yoksa direk dolaba bırakıyorlar
öğlen gidince hepsi evde :)
çok güzel bir durum.
pratik şeyleri her zaman seviyorum:)
Pratik ama beni felaket rahata alıştırdı. Home office çalıştığım için zaten her daim bi şey yiyorum, hareketsizim, e bi de tek tıkla kapıma gelince sonu kötü oluyor 😅 ama geçen gün markete gittim, uygun fiyat kısmına katılıyorum. Hem daha uygun hem de ellerindeki güzel ürünleri vermeye çalışıyor sanal marketler. Gittiğim markette yeşillikler pörsümüştü, peynirler sanal marketle neredeyse aynı hatta daha pahalıydı, E araba da olmayınca taşıma kısmı zorluyor falan derken üzdü beni biraz

Pratik ama beni felaket rahata alıştırdı. Home office çalıştığım için zaten her daim bi şey yiyorum, hareketsizim, e bi de tek tıkla kapıma gelince sonu kötü oluyor 😅 ama geçen gün markete gittim, uygun fiyat kısmına katılıyorum. Hem daha uygun hem de ellerindeki güzel ürünleri vermeye çalışıyor sanal marketler. Gittiğim markette yeşillikler pörsümüştü, peynirler sanal marketle neredeyse aynı hatta daha pahalıydı, E araba da olmayınca taşıma kısmı zorluyor falan derken üzdü beni biraz
evde olunca zor evet.
ben de işyeirne bazen dışardan söylüyorum,abartıyorum:)
kesinlikle trendyolda memnun kalmadı isen resmini yolluyrsun,kaç kere hem para iadesi hem de hediye ürün yolladılar.
ve bir daha çürük çarık meyve yollamadılar.
ve de taşıma rahatlığı pahabiçilemez.
bu soruna karta limit koyarak çözüm bulabilrsiniz

Bende de sürekli yemek sipariş etme durumu vardı.
Kartımda para bulundurmayarak çözdüm işi dhdhf kredi kartım zaten yok. Nakit olarak ödeyeceğim yerlere de yanımda da az para olunca niyetlenmiyorum öyle kurtuldum 🤣
ya bende de o var karttaki parayı nakit çekiyorum ama kredi kartından ödüyorum
gece 3 te 5 te gelen doritoslu çiğ köfte perileri sagolsun söyledikçe söylüyorum

market için bir sürü indirim kodum var bir kere bile sipariş vermedim
kodlarla yapacagım alışverişi zincir marketlerdekilerle kıyasladım
zincir marketlerin indirimsizleri sanal marketin hem kodlu hem indirimdekilerinden daha ucuza denk geliyor :KK70:
tabi biraz araştırma yapmak lazım

X