Sanal marketleri bırakıyorum 😍

O bende çok üşendiğim günlerde sorun oluyor ya. Bi de eşim 1 hafta full evde oluyor işi dolayısıyla. Öğlen ben normalde kahveyle geçirebilirim ama o acıkıyor. Çalışırken de bi şey hazırlayamıyorum, o da hemen dışarıdan söylemeyi teklif ediyor derken hop :KK70: yoksa dışarının yemeğini sevmiyorum valla kendi yaptığım pizzayı bile daha çok seviyorum 🥲
ben ev yemeği yapmaktan nefret ediyorum... ama mecbur öğrenmem lazım. üni okurken okulda ucuz ucuz yer gelirdim sırf yemek yapmamak için 🤣 ben bayılırım özellikle zurna dürüm.... ben kendime yemek listesi hazırlıyorum o zaman kolay oluyo 2 gün yetecek şekilde yapınca. bi ara haftalık yapmayı bile denedim

Sanal kullanmasam batarım ki şu hafta birkaç kere markete girince anladım benim için ne iyi olduğunu.
Tutar görüp gereksizi elemek, aslında ihtiyacım yok duygusunu yaşamak başka, sepete doldurup reyon arasında ‘yaaa çok güzelmiş bu’ diye ıvır zıvır yiyecek bir şey almadan binleri görmek başka.

Bunu ben de yapıyorum o an elediğim oluyor çocuklu evler için büyük kolaylık.

Bizim dediğimiz anlık lazım olanlar için basit şeyler için kullanıp işi tembelliğe çevirmemek.

X