Sanal ortamda tanıştigim bir insanin abaza olduğunu nerden bilebilirim?

Çunku gördüğüm evlilik iliskilerinde insanlar turkiyenin farklı bölgelerinde biriyle evlenince bile zorlaniyor, kaldiki kültürü komple farklı birisiyle evlenmek, yani cesaretim yok acikcasi, üstelik ben muhafazakar aileden geliyorum ama başım açık birisiyim yani çok dindar sayılmam.
Dindarligin azi cogu yok
Inanclisin iman ediyorsun dikkat ediyorsun
Kimse de zorlayamaz seni birseye
Insanlarin cogu tr de din diye orf ve adeti yasiyorlar o yuzden dedim yabancilar musluman olduklarinda daha dikkatli titiz oluyorlar diye
Ya sen istesen her turlu ortalama ustu birini bulursun oralarda ama sartlamissin kendini olmaz diye
Ayrica ekonomik sartlar vs tr ile kiyaslama oralari
Turkiyedeki evlilk kriterleri,ailelerin durumlari vs belli yani herkes 10 adim geri gidiyor ama oralarda sansin daha fazla bana kalirsa

Yurtdışında yaşadığım için konusmak normal burda ama yabancı arkadaşlarimla, yani yaşadığım ulkenin şakalarında, hayret çumlelerinde bile var cinsel kelimeler. Ama bi türkün, heleki ilişki kurmak istediğini söyleyeninden yanaktan öpücükle başlayıp evin her yerinde sevisirdim demesi şüphelendirdi, o yüzden sormak istedim ve hepinizin cevabı çok korkuttu
Maalesef ülkemizde muhafazakar takilan erkekler evlenirken bakire istiyor ama kendilerinin yemedigi halt kalmiyor yani kadina haram erkege ihtiyaç kafasi var
Kocan ben olurum demesi de senin ilkin ben olayim.ama benim ilkim sen degilsin yemediğim nane kalmadi sen beni bekle beni kocan eyle düşüncesi
Sanaldan olmaz diyemem nasip kismet sanaldan tanışıp evlenen tanıdıklarım var ama iyi tanimak ve birlikte zaman gecirmek gerek
Adam konusurken nasil beden dilini analiz etmek, sosyal.ortamlarda nasil davraniyor gozlemlemek lazim

kizlar soruyorun kısaltması
Yukarıda bir arkadaş ordakilerin zeka seviyesi ayak numaramdan küçük diye yazmış zaten... Elit flört siteleri var mı bilmiyorum, eşimle akampüs adındaki öğrenci sitesinde tanışmıştık. Taa kaç sene önce orda bile iyilerin yanında bir sürü abaza vardı. Reel hayattan birileri ile tanışmaya çalış; kurs, spor vs olur, hatta görücü usulü bile daha mantıklı geliyor bana.

üniversite okudum, yurtdisinda kalıyorum, çok ufak bir sehirde ve kaldigim bölgede kimse okumuyor, kız erkek herkes lise terk ve genç yasta evleniyorlar. Çok turkiyeyede gelemedim... ben nerden bulcamki ehli sunni, benim gibi biri? Sanaldan deneyeyim dedim, yemin ederim ilk deneyimimdi, bir daha tövbe xD

Merak ettim hangi yurtdisindaki ulke orasi? Nasil kiz erkek lise terk yahu? Avrupa ulkesi mi??

KS sitesini biliyorum, bende yıllar önce bir soru görüp üye olmuştum. Ama gerçekten tam abaza, cinsel açlığı olan tiplerin ağırlıklı olarak bulunduğu bir site o. Bu adam da güvenilmez bir tip belli ki. Kocan ben olacağım ayağına sizinle cinsellik konuşmaya çalışıyor.

Merhaba herkese,

Tecrübenize sığınarak bir derdim vardi, yardımcı olabilir misiniz?
Benim hiç ilişki tecrübem yok, hele bir forumda tanıştıklarımla dahada bir hiç hiç hiç yok. Muhafazakar bir aileden geldiğimden böyle konularda gözümde yoktu bugüne kadar… ama yas ve hayat arkadaşi bulma isteği oluştu. Bir soru cevap sitesinde birisiyle konuşmaya başladım.
Mesajlarında tatlı, niyetimi biliyor evlilikten önce hiç bir şey hiç bir türlü olmayacağını. Fotoğraflarimizi gördük. Saygida gösteriyor gibi ama cinsellikten bahsetmekten çekinmiyor, bende hiç kimseyle konuşmamisim bugüne kadar direk böyle seylere girince… yani benimde cevaplarım: insanın eşiyle olur, oda insallah ben olurum eşin diyor.
Yani bu abazalik mi? Normal mi?
Görüntülü aramak, konuşmak istiyor benimle, sadece bir kaç gün oldu ama daha çok erken degil mi? Böyle şeyler normal mi?
abazalık

Merhaba herkese,

Benim hiç ilişki tecrübem yok, hele bir forumda tanıştıklarımla dahada bir hiç hiç hiç yok. Muhafazakar bir aileden geldiğimden böyle konularda gözümde yoktu bugüne kadar… ama yas ve hayat arkadaşi bulma isteği oluştu. Bir soru cevap sitesinde birisiyle konuşmaya başladım.
Mesajlarında tatlı, niyetimi biliyor evlilikten önce hiç bir şey hiç bir türlü olmayacağını. Fotoğraflarimizi gördük. Saygida gösteriyor gibi ama cinsellikten bahsetmekten çekinmiyor, bende hiç kimseyle konuşmamisim bugüne kadar direk böyle seylere girince… yani benimde cevaplarım: insanın eşiyle olur, oda insallah ben olurum eşin diyor.
Görüntülü aramak, konuşmak istiyor benimle, sadece bir kaç gün oldu ama daha çok erken degil mi? Böyle şeyler normal mi?
Bu tür konulara yazdığım klasik cümle oldu artık.
Reelde tanıştığımız insanlar bir sürü sıkıntı çıkarıyor sanaldan nasıl güveniyorsunuz ki?

Merhaba herkese,

Böyle birinden uzak dur.
Adamda biraz saygı olsa ilk bir kaç günde cinselliği dile getirmez ve inşallah eşin ben olurum gibi laflar etmez.
Yani bunları söylemesi bile nekadar yoklukta olduğunu gösteriyor.
Seni hiç canlı görmemiş etmemiş evlilikten cinsellikten bahsediyor.
Muhtemelen nabzını ölçmeye çalışıyor.
Seni tartarak yumuşatmaya çalışıyor nekadar ileri gidebileceğini tartıyor.

X