sanat tarihi okumak!

sevgimaciyor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2018
168
267
29
Hanımlar, hukuk fakültesi mezunuyum çalışıyorum şu an. Fakat sanatla uğraşmayı, araştırmalar yapmayı seviyorum. Sanatla ilgili konularda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum. Bu nedenle sanat tarihi okumak istiyorum. Anadolu üniversitesinin açık öğretim kısmında sanat tarihi bölümü yok diye biliyorum. Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba? Derslere gitmek zorunda olmadan sanat tarihi okumam mümkün mü böyle bir üniversite ya da eğitim programı var mı?

Üniversitelere özel öğrenci olarak kayıt yaptırabilir ve ders kredisi üzerinden ücret ödeyerek dersleri alabilirsiniz. Yanılmıyorsam sertifika tarzı bir katılım belgesi veriliyor dersleri geçerseniz. Ancak ikinci öğretimde var mı, iş hayatı etkilenmeden nasıl olur bilmiyorum. Ben yüksek lisans dersleri için işverenimle görüşüp izin almıştım, çalışmadığım günleri maaşımdan keserek anlaşmıştık.

Üniversitelere özel öğrenci olarak kayıt yaptırabilir ve ders kredisi üzerinden ücret ödeyerek dersleri alabilirsiniz. Yanılmıyorsam sertifika tarzı bir katılım belgesi veriliyor dersleri geçerseniz. Ancak ikinci öğretimde var mı, iş hayatı etkilenmeden nasıl olur bilmiyorum. Ben yüksek lisans dersleri için işverenimle görüşüp izin almıştım, çalışmadığım günleri maaşımdan keserek anlaşmıştık.
Çok teşekkür ederim :)

X