sancı sancıııı ahhhh

ZehraBeyaz

Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2017
60
19
evet selam bayanlar doğum yaptım şükürler olsunn ama bu 4 gündür yavrumda bir sancı bir kasılma anlatamam uykusu bölünüyor resmen bende uyku kalmadı zaten nane verdim etki etmedi rezene tın ben içtim yediklerime dikkat ediyorum olmadı gitti ya ne yapayım yardım edin help meeee

doktora danışıp gaz hapı iç gazdan dolayı ise.2 çocuklu bir arkadaş önerdi.bazen üsütürsün sende gaz olur çocuğa geçer.yada başka bir sebepten .

Bitki cayi verme bebegine dr dan gaz damlasi iste ve duzenli kullan benim bebegimdede 10.gun baslamisti normalde 3.hafta baslarmis

evet selam bayanlar doğum yaptım şükürler olsunn ama bu 4 gündür yavrumda bir sancı bir kasılma anlatamam uykusu bölünüyor resmen bende uyku kalmadı zaten nane verdim etki etmedi rezene tın ben içtim yediklerime dikkat ediyorum olmadı gitti ya ne yapayım yardım edin help meeee
Ooofff gaz sancisi cok kotu oluyor gaz damlalari ise yarayanlar var bizde yaramadiysada dr sorup onlardan kullan bebisin karnini ve ayaklarini sicak tut ve kendinde ozellikle ayaklarini usutme gaz yapan seyler aslaaa yeme bebisine yavas yavas karnina masaj yap insalah gecer

Ooofff gaz sancisi cok kotu oluyor gaz damlalari ise yarayanlar var bizde yaramadiysada dr sorup onlardan kullan bebisin karnini ve ayaklarini sicak tut ve kendinde ozellikle ayaklarini usutme gaz yapan seyler aslaaa yeme bebisine yavas yavas karnina masaj yap insalah gecer
yok. e denediysem gaz sancısıyla gece hemen ağlayıp uyanıypr zinco aldım masaj yok canım ya aynı anlamadım gitti

yok. e denediysem gaz sancısıyla gece hemen ağlayıp uyanıypr zinco aldım masaj yok canım ya aynı anlamadım gitti
Aynen benim bebis gibi ben cok cektim halada cekiyorum eskisi kadar olmasada cekiyoruz bu arada benim bebis 16 aylik hala gaz yapacak seyler yediremiyorum portakal mercimek gibi kendim de son 1 aydir falan yememde rahatladim hala bende herseyu yemiyorum

Bende kızımda çok çektim dr bio gaia diye bi damla yazdı aldım hemen kesti benim kızımın sancılarını

X