Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

nurcandan ben tirot hastasıyım günde yarım levitron alıyorum muhtamelen bundan kaynaklanıyor.bir süre daha devam edeceğim.

Yazmıcam demiştim ama dayanamadım kızlar. Çünkü biliyorumki en önemlisi birbirimize duygusal destek...Cannisan cığım sakın tiroid ilacını aklına estiği gibi kullanma.İlacına doktorun ne dediyse aynen devam et ve rutin kontrollerini asla ihmal etme. Bizde kilo verebiliriz ! Sadece doğru adımları atmamız gerekiyor canım. Ben üstelik hipotiroid hastasıyım.Ama bak verdim işte ve veriyorum işte :) Vazgeçmeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Sende başaracaksın !

Tebrikler kilo vermeye devam.İnşallah bende başlayacağım bu formüle.Bu arada bende Bodrumluyum ama şu an İzmirde yaşıyorum.

günaydın kızçeler bu gün yine güne enerjik başladım ne zaman bu formülü uygulasam çok hareketli oluyorum . bayram temizliğim bitti havanında sıcak olması nedeniylede içim neşe dolu. ihtiyacı olana bayram temizliğinde yardıma gelebilirimm

Kızlar, benden bu kadar.Neler yaptığımı yazdım ve hepinizin değerli vaktini fazlasıyla aldım. Bundan sonra haftada bir kaç kilo verdiğimi rapor edeceğim.Hepinize bol şanslar. Tekrar ediyorum. V a z g e ç m e y i n.

:a.s.canımbenim ne oldu küstürdükmü seni.sen her gün yaz bize inan senin yazıların hepimizi motive ediyor.ayrıca değerli vaktimiz senin yazılarınla boş geçmiyor. çok öptüm bize sürekli yazz:1hug:

sevgili nurcandan bizler seni burada sürekli görmek istiyoruz bende pelincan gibi düşünüyorum kırılacağın birşeymi söyledik daha ikigündür yazışıyorum sizlerle. sizleri çok sevdim yani sıkıntı olan bişey varsa bizlerle paylaş lütfen sizleri gerçekten çok sevdim kilo versemde vermesemde önemli değil gerçekten.psikolajik destekte çok önemli hepinizi öpüyorum.

hihoyyytminik kuşum sen daha çok küçüksün. sadece tatlıyı kes ve sende beşi biyerde çayıda iç neden kiloveremeyesin.ben sana güveniyorum.bütün kurallara uyarsan mutlaka kilo verirsin çokda gençsin sen bizden daha şanslısın metabolizmanda genç olduğu için çabuk hızlı kilo verirsin. gelişmeleri bizimle paylaş sakın kiloları derdetme:nazar:

tamam yarından itibaren çayada başlıyorum görürsünüz bidaki aya verecem kilolarımı :enbuyukkk: :dilcikar:

peki bi dk ama şimdi yemekten yarım saat önce sakızı çiğneyip sonra sirkeli suyu sonrada 1 bardak çayı mı içecem öle mi yapcam yani yasakkelime

Kardeşlerim..Ablalarım...Arkadaşlarım..
Yok.Yok.Kimseye alınmadım..Bu sabah amcamı kaybettik...en kısa sürede yazacağım...bekleyin hiçbirinizi bırakmayacağım !!!!!!!!!!

pelıncım bende pazartesı baslayacam ınsallah bana ne yapmam gerektıgını yazarmısın sana zahmet

günaydın kızçeler bu gün yine güne enerjik başladım ne zaman bu formülü uygulasam çok hareketli oluyorum . bayram temizliğim bitti havanında sıcak olması nedeniylede içim neşe dolu. ihtiyacı olana bayram temizliğinde yardıma gelebilirimm
ya arkadaşım nerden alınıyor bu salyangoz sakızı banada dermisiniz lütfen :içelim:

Başın sağolsun nurcandan allah geride kalanlara uzun hayırlı ömür versin

Son düzenleme:
mrb kızlar nurcandancım banada destek ol lütfen bende aldım sandoloz sakızını ve sirkemi yarın başlıcam ayrıca kk de yazan kayınvalide çorbasını denicem ikisi birlikte zararlı olmmaz umarım sonuçları yazıcam iyi akşamlar hepiniize

selam arkadaşlar.ben konuyla alkasız bişey soracağım kusura bakmayın.şu kilo cetveli yapıyorsunuz ya bende yapmak istedim.girdim o siteye ama passvord falan istiyor.önce üye mi olmam gerekiyor acaba. o siteye.ingilizce olunca çözemedim. yardım eder misiniz lütfen?kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim..Hepiniz sağolsun arkadaşlarım..:KK43:(
Hiç merak etmeyin hiçbirinizi bırakmayacağım. Buyrun hikayemin en başına..
13 yaşımdan sonra kilolar başıma dert oldu. İnanın bana bildiğiniz ve bilmediğiniz ne kadar diyet varsa hepsini yaptım ???? Başlayıp kilo veremediğimi gördükçe başkasına..Başkasına..Koskocaman bir dosyam var.Diyet Dosyam !!! Hani şu kalın klasörlerden...Bir gün kafam attı 21 yaşındayken ölümüne bir diyete giriştim.Kendi kafama göre.Ve 21 kg verdim. Bildiniz ! Kocayıda buldum !!!!!
Sonra çocuk...Yıllar...Aldım verdim ben seni yendim demeyi çok isterdim...Diyemedim. Yenemedim ! Yo yo tip oldum. Bir çeşit balon :) Şiş! Sön ! Olmadı yine şiş! sonra yine sön! Ve araya hastalıklar girdi.2 çok ciddi hastalık.2 ciddi ameliyat..Hepsi bana dahada şişmanlık olarak geri döndü.O 21 kiloyu ha aldım.Ha verdim...Ve 10 gün kadar önce bu topiği tekrar baştan sona okudum ve kararımı verdim. Koştum aktara! Kapattım gözümü ve başladım.Tekrar maddeler halinde yaptıklarımı yazıyorum.
* Kibrit kutusu peynirlerden uzak durdum! Canım istedi mi? Yedim !!!!!!!!!! Ama suda bekletilmiş ve tuzu alınmış olanını...İstediğim kadar yedim
* Ben diyetteyim,Rejim yapıyorum cümlelerini hayatımdan epeydir çıkartmıştım. Yine aynı yolda devam ettim.Onlar sadece yiyecekti.Bana ben istemeden zarar veremezlerdi.İnsan hücresinin ''duygusal zeka'' sı olduğunu bilecek kadar ilgiliyim bazı konularla...O sebeple bu sefer ben yanıltacaktım o hücreleri.Harika yiyecekler bunlar bana enerji,sağlık ve zayıflık verecekler diye düşünmeye çalıştım hep ! ( Başlangıçta zor oldu böyle düşünmem ama şimdi o kadar kolay ki ! )
* Yemeklerimi kahvaltı tabağında yedim. Gözümü doyurdum önce.Aç ruhum bana hep şişmanlık olarak kdv eklemişti çünkü..
*Sandaloz sakımızı ağzımda emdim ve çiğnedim sonrada afiyetle elma sirkeli sıcakla-ılık arasındaki suyumu içtim.Ohhhhh şifa olsun yarasınnnnnnnn içelim güzelleşelim diye diye.
* Akşam yemeklerimden sonra en sevdiğim dizimi izlerken bir sade Türk Kahvemi yaptım keyifle içtim.Haydi sende yak yağlarımı diye diye.Haydi telveler kaldırın poponuzu yakın yağlarımı diye diye.
* Arada karnım guruldadıkca oh ne güzel yağlarım yanıyorrrrrrrrr diye düşünmeye çabaladım.
* Hemen Çaykur'un Bergamut Aromalı Yeşil Çayına yapıştım bu kez.Gece saat kaç olursa olsun hemde.( Kurulmuş saat gibi hala gece 02.30 da uyanıyorum mutfak seferlerine turlamaya alışmış vücudum uyandırıyor beni-Ama yemiyorum bu numarasını bu kez! Ben kararlıyım !Bu şişkoluk beni mutsuz hemde çok mutsuz ediyor.Ben kilolarımla mutlu filan değilim ! )Kendime dürüst olmayı öğrendim.........
* Arada fırsat bulursam 1 saat yürümeye çalışıyorum. Ama sadece çiçeğe böceğe bakmaya odaklı.Zayıflamak için ! düşüncesiyle çıkmıyorum bu yürüyüşlere artık.( Beynimin bana oyun oynamasına izin vermiyorum !!!!!! Vermeyeceğim ! )
İşte hepsi bu kızlar.
İnanın özel hiçbir şey pişirmiyorum. Evde ne pişiyorsa....Kahvaltı tabağımda hepsi bu !
Ve bol su içmeye çalışıyorum.

Not: En sağlıklı diyetimi elbette Doktorumun kontrolünde yaptım 3 yıl önce. Verdim o 21 kiloyu yine.Sonra aldım tabii..Ama Doktorumun o ilk randevuda bana söylediği cümleyi hiç unutmadım.
Ş i ş m a n İ n s a n M u t s u z İ n s a n d ı r.
Siz bu düşünceye katılırsınız yada katılmazsınız.Ben onu bilemem. Ama ben sonuna kadar kendi adıma katılıyorum.Ve diyorum ki kendi kendime en pozitif bilimle uğraşan insanlardan biri bile, bir Doktor bile böyle bir cümle kurabiliyorsa , her şişmana mutsuz bu diye bakıyorsa........
B e n K ü l l e r i m d e n Y e n i d e n D o ğ a b i l i r i m !!!!!!!!
Doğumgünümü birlikte kutlayacağız.Hepinize söz veriyorum !
Ama önce kendime söz veriyorum !
Ben tekrar ve yeniden doğacağım.
Çokkkkkk sevgilerimle.

selam arkadaşlar.ben konuyla alkasız bişey soracağım kusura bakmayın.şu kilo cetveli yapıyorsunuz ya bende yapmak istedim.girdim o siteye ama passvord falan istiyor.önce üye mi olmam gerekiyor acaba. o siteye.ingilizce olunca çözemedim. yardım eder misiniz lütfen?kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
canım bu konuyla ilgili link var ordan ayrıntılı şekilde görebilirsin ayrıca oraya üyelik istemiyor sadece kk ye üye olman yeterlikaydirigubbakcemile5

X