Sandık sonuç tutanakları ortaya çıktı! Tutarsızlık iddiası

böyle bir paylaşım vardi .mhp kazandi ak parti itiraz etti chp kazandı diye....amac neydiki acaba mhpnin aday bile çıkarmadığı yerde😂

Eklentiler

• IMG_20190403_114333.png
    IMG_20190403_114333.png
    149,6 KB · Görüntüleme: 32
Senin için geçen sene mühürsüz oy pusulularin kabul edildiginde nasil rahat ettigin gibi, bizde bu sene Imamoglunun hakki ile bu secimi kazandigi konusunda rahatiz.

Yillardir CHP deliller ile itiraz etti. 5 yil önce Mansur Yavasin elinden aldilar seçimi. Gece yarisi elektrikler kesilmesi, yine internetten veriler durmustu. O zamanlar sesin çikmiyordu Elif. Halen bunu yapan partiye oy veriyorsun. Daha oylarin hepsi sayilmamisken (ki buda tuhaf degilmi? 1 saatte oylarin yarisi sayiliyor, 6 saatte %1 bile sayilamiyor!) Tesekkür pankartlari havada uçuyor. Neye göre bunu matbaa'ya veriyorlar? Biliyorlarmiydi kazanacagini?!

Simdi asilsiz (kantilandi asilsiz oldugu) iddialar için seçim sonucuna güvenmiyelim öyle mi? Peki sen 17 yildir güveniyorsun seçim sonuçlarina, birakta bizde güvenilim!
İçimin rahat olduğunu nerden çıkardın 5 sene önceki seçimlerde.....Nasıl tepki verdigimi hatırlamıyorum ama ben tam 5 sene önce memleketimde oy kullanıp aynı gün ankara'ya eşyamı taşıdım.Yani buraya pek girme fırsatım olabileceğini sanmıyorum....Hatta sonuçlar ile ilgilenebilecegimi bile !!!! Tv dahi bağlanmamıştı...Netten yazdım mı bilmiyorum yazdıysam da ne yazdım.

Herşey ortaya çıkacaktır.İmamoğlu ankara da istanbulda kesin alacağız dedi ve miting yapmadı hdp liler de mitinge katılır da işbirliği ortaya çıkar diye.Bunlar herzaman bizim oylar çalındı naraları atardı ne hikmetse bu sefer çıt yok.Seçim sonuç tutanağını yanlış tutan 35 kişi dün gece gözaltına alındı.Avukat eşliğinde oylar sayılınca gerçekler ortaya çıkacaktır.Ondan sonra gerçekten kim kazanırsa tebrik edeceğiz.Halkın iradesi en önemlisi

Emniyet yalandı haberiniz olsun..

Eki Görüntüle 2253514 kamera kısmından.emin değilim ama izledim. Bence yeniden sayılmasın....seçim tekrar yapılsın 2 ilde ve kamera kayıtları ysk da izlensin
Üstüste seçimler yaptık ve ekonomik olarak baya külfet bindi. Üst taraftakiler güreşince halk altta eziliyor. Yeniden seçim olursa bu sefer iktidar daha sağlam kapanlar kuracaktır

Muhtar secmedi diye oyun geçersiz sayılmasından bahsetmiyordur sanırım.....ne.olursa olsun benim.için bu seçim şeffaflığını yitirmistir
Tarafsiz olmak objektif bakabilmek hakkaniyetli davranabilmek bu kadar mi zor lamelif.İdeolojini bir yana birak ve lutfen mantik cercevesinde dusun tum yayin organlari aa veriyi kestigi anda algi op. basladi trt1 dahil olmak uzre.Bu ulkede akpnin ustunde bir guc yokki hile yapabilsin biraz vicdan biraz ongoru lutfen

İçimin rahat olduğunu nerden çıkardın 5 sene önceki seçimlerde.....Nasıl tepki verdigimi hatırlamıyorum ama ben tam 5 sene önce memleketimde oy kullanıp aynı gün ankara'ya eşyamı taşıdım.Yani buraya pek girme fırsatım olabileceğini sanmıyorum....Hatta sonuçlar ile ilgilenebilecegimi bile !!!! Tv dahi bağlanmamıştı...Netten yazdım mı bilmiyorum yazdıysam da ne yazdım.

O denli rahatsiz olsaydin, halen ayni partiye oy vermezdin. Üstüne nice secimler gecti. Burda yorumlardan hicbir tanesinde "dur acaba chp haklimi, süreci bekliyelim" demedin. Saat aksam 10da balkon konusmalari normal buldun. Herseyi gectim, Gökcek öyle görevinden alindi. Hani milli irade? Kimse gik bile diyemedi.

Bunlari yapani aklayip, üzerine oy veriyorsun. Yillarca ses cikartmiyorsin, sonra akp kaybedincemi güvensizligin basliyor? Hak adaletten bahs ediyorsun?

Istanbulda degilim ama Oldugum ilcede karsi sokagimdaki okuldan oylar calindi yer yerinden oynadi da bi medya totosuna guvenip haber yapamadi adalet mi????? Artik var olduguna inanmiyorun

Tarafsiz olmak objektif bakabilmek hakkaniyetli davranabilmek bu kadar mi zor lamelif.İdeolojini bir yana birak ve lutfen mantik cercevesinde dusun tum yayin organlari aa veriyi kestigi anda algi op. basladi trt1 dahil olmak uzre.Bu ulkede akpnin ustunde bir guc yokki hile yapabilsin biraz vicdan biraz ongoru lutfen
Marla bir çok mesajımda yıldırım alsa dahi icime sinmeyecek.dedim elimi vicdanima koydugum için....evet ben chpyi.sevmiyorum ama onu secen herkesi değil. Herkesin oyu kıymetliBelkide ak prti hakli burda düzeltilen bir kac partiye tutanak dışında kac tane daha tutanak var bu 1 yada 2 degil. Bir sürü 0 oy yazıyor ...yıldırımın sandığından 1 oy çıkıyor yildirima hatunu bosatcaklar diyolar :)hem sayilmasindan chp neden bu kadar rahatsız.Kamerelar.onunde sayılsin.tekrar tebrik edelimDaha simdi 2014 yerel.secim yalova incenin .açıklamasını izledim.bulursam yollayacağım hemen.

Hem aa icin ysk o benim kuruluşum mu neden sürekli ordan geliyorsunu dedi.Hem veri kesildiginde yıldırım öndeydi eminim surekli yeniledim...yani operasyon varsa bize var

Herşey ortaya çıkacaktır.İmamoğlu ankara da istanbulda kesin alacağız dedi ve miting yapmadı hdp liler de mitinge katılır da işbirliği ortaya çıkar diye.Bunlar herzaman bizim oylar çalındı naraları atardı ne hikmetse bu sefer çıt yok.Seçim sonuç tutanağını yanlış tutan 35 kişi dün gece gözaltına alındı.Avukat eşliğinde oylar sayılınca gerçekler ortaya çıkacaktır.Ondan sonra gerçekten kim kazanırsa tebrik edeceğiz.Halkın iradesi en önemlisi
Emniyet açıklama yaptı öyle bir gözaltı yok... Dediğiniz gibi her ne hikmetse malum partinin musahitleri ertesi güne kadar seslerini çıkarmıyor... Gözlerinin önünde tutanaklar imzalanıyor gene ses yok...AA sonucu duyurmayı erteliyor gene ses yok... Sonuçlar kesinleşmeden kutlama yapılıyor ...ertesi gün İstanbul bilboardlarina boy boy tesekkür reklamları asılıyor...sonuç ortada adam gibi bir adam çıkıp kazanıyor....yani olan biteni biz yemedik....zaten kazanan da hakkımı yedirmem dedi...helal olsun...

Emniyet açıklama yaptı öyle bir gözaltı yok... Dediğiniz gibi her ne hikmetse malum partinin musahitleri ertesi güne kadar seslerini çıkarmıyor... Gözlerinin önünde tutanaklar imzalanıyor gene ses yok...AA sonucu duyurmayı erteliyor gene ses yok... Sonuçlar kesinleşmeden kutlama yapılıyor ...ertesi gün İstanbul bilboardlarina boy boy tesekkür reklamları asılıyor...sonuç ortada adam gibi bir adam çıkıp kazanıyor....yani olan biteni biz yemedik....zaten kazanan da hakkımı yedirmem dedi...helal olsun...
Ankara dada itirazlar sürüyor mansur yavas bilboardlarda teşekkürler ankara yazmis bence bi beis yok....illaa kazanincami tesekkur etmeliler ve kimsede yirtmaya kalkmıyor sonuç kesinlesmedi diye

X