Saç Bakım Ürünleri Sanovital Saç Bakım Yağı kullanan var mı??Kullansam saçlarımı döker mi?

bombshell

Merhaba,ben yaşayan ölü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
2.856
2.811
Merhaba ,
Saçlarım döküldüğü ve azaldığı(cansız göründüğü)için aktardan saç bakım yağı alayım dedim.
Bana Sanovital saç bakım yağı verdi ,E vitaminli imiş.
İçinde 15 çeşit doğal yağ varmış.Yağların isimleri;
Argan,badem,yılan,sarı kantaron,hint,ceviz,mersin yaprak,susam,çam terebentin,fındık,menekşe,buğday özü,jojoba,keten ve ısırgan otu yağı..
Saçlarım çok uzun ,gür değil ,ve dökülmeler var,ayrıca çok yağlı ve cansız gibi biraz..
Sizce bu yağı kullansam saçlarıma zarar verir mi?Kullananlar yardımcı olabilir mi?:KK50::KK50:

ben yaklaşık 1,5 2 aydır kullanıyorum. alnımda saçlar bile çıkmaya başladı :)) dolgunlaştırdı saçlarımı. ama arada kestirmek ve kırıkları aldırmak gerekiyor bence, haftaya krııkları aldıracağım. sonra yağa devam. yağın herhangi bir zararı yok bence, doğal şeyler sonuçta. benim aldığım aktar baya büyük ve bilinen bir yer. garantili yani, korkmadan kullanıyorum şahsen.

Son düzenleme:
ben yaklaşık 1,5 2 aydır kullanıyorum. alnımda saçlar bile çıkmaya başladı :)) dolgunlaştırdı saçlarımı. ama arada kestirmek ve kırıkları aldırmak gerekiyor bence, haftaya krııkları aldıracağım. sonra yağa devam. yağın herhangi bir zararı yok bence, doğal şeyler sonuçta. benim aldığım aktar baya büyük ve bilinen bir yer. garantili yani, korkmadan kullanıyorum şahsen.

tşk ederim canım,aynı markadan mı kullanıyosun sen de?

2 yil once aldim ama her zaman acele yikayip evden cikmam gerektigi icin cok duzenli kullanamadm .ilk aldigim zamanlarda duzenli kullaniyordum cok memnun kaldim hic zararini gormedim.

X