Sapık gibi..

Mylittlehoneybee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
2.282
1.246
Arkadaşlar gecenin bu saatinde kafamı rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum size. Ya ben boşandım bir yıl oldu. Çalıştığım yerde aşırı değişim olmadı davranış konusunda. Ama çay ocağından çay alıyorum oradaki adam gözünü dikip bakıyor ya hayvan mısın be adam? Hemen alıp çıkıyorum ama inanın bıktım ya insan azıcık utanır. Başımı sallıyorum,yüzümü çeviriyorum fln rahatsız olduğumu anlasın diye acaba etkileşimde olduğumuzu mu düşünüyor ya babam yaşında oturup anlatamıyorum da kimseye iftira gibi olur diye.. Ama çok hadsizler ya. Kata çıkıyorlar temizliğe merdivenden inerken öküz gibi bakıyorlar ne yapmalı bunlara? Böyle yaklaşan insanlara karşı nasıl davranmalı ? Ne oluyor kadın boşanınca kolay lokma mı bu ne midem bulandı ya

Bekarlarada bakıyorlar. Lütfen bu boşanmış psikolojisinden çıkın. Açıkça ne bakıyorsun diyebilirsiniz. Daha bakmazlar. Ben dön önüne hayırdır diyorum, bakmıyorlar daha
Ya ona dikkat etmedim muhtemelen bakıyorlardır. Ama ben rahatsız oluyorum ya doğru diyorsunuz
Bekarlarada bakıyorlar. Lütfen bu boşanmış psikolojisinden çıkın. Açıkça ne bakıyorsun diyebilirsiniz. Daha bakmazlar. Ben dön önüne hayırdır diyorum, bakmıyorlar daha
ya aslında bekar olsam da rahatsız olurdum ne bileyim ya çok hoş değil

Ya evet işe yaramıyor salak fln sanıyorlar heralde gözünü dikip bakıyor artık ayıp yani ben utanıyorum
Ya anlıyorum sizi direk öyle bakana hayırdır birşey mi var niye bakıyorsun veya bakma istemiyorum gibi tepki gosterbrkarda evlide boşanmış da olsan öküz gibi bakılmasından kimse memnun değil sessiz olduğun sürece bakışlar ileri boyuta geçiyor

Bunun evliyle bekarla boşanmışla çok alakası olduğunu sanmıyorum. Bazıları öyle bakıyor.
Köye misafirliğe gelen bi akrabamızın damadı ,7-8 aylık hamileyim afedersiniz mal gibi gözünü ayırmadan bakıyordu. Karnım burnumda. sonra etraftan bi kaç kişi de aynı şekilde bahsetmişti.
Ben akraba iki gün sonra gidecek diye bişey demedim. Tabi eşimin yapacaklarınıda düşünerek.
Ama siz açıkça ne bakıyorsun deyin ki belki utanırlar.

Ortam müsait olsa çekeceğim ama ortamda çok müsait değil
Ayyy hic farketmez beybi o bana bakarken ortam umrunda degilse ben ona nah saklatirken ortam umrumda olmaz :süslü: soranlara da valla nah saati gelmis gozu ariyodu dik dik bakinca bana bende eksikligini giderdim derim 🤷🏻‍♀️

Ya anlıyorum sizi direk öyle bakana hayırdır birşey mi var niye bakıyorsun veya bakma istemiyorum gibi tepki gosterbrkarda evlide boşanmış da olsan öküz gibi bakılmasından kimse memnun değil sessiz olduğun sürece bakışlar ileri boyuta geçiyor
Evet bende sessiz kalıyorum bence ama o an ne desem bilemiyorum ya insan utanıyor kocaman adam ya onların düşünmesi gerekmez mi ayıp gerçekten

Bunun evliyle bekarla boşanmışla çok alakası olduğunu sanmıyorum. Bazıları öyle bakıyor.
Köye misafirliğe gelen bi akrabamızın damadı ,7-8 aylık hamileyim afedersiniz mal gibi gözünü ayırmadan bakıyordu. Karnım burnumda. sonra etraftan bi kaç kişi de aynı şekilde bahsetmişti.
Ben akraba iki gün sonra gidecek diye bişey demedim. Tabi eşimin yapacaklarınıda düşünerek.
Ama siz açıkça ne bakıyorsun deyin ki belki utanırlar.
Bencede bunlara kadın olsun nefes alsın yeter midem bulandı ya çay içmeden duramam yeminle çaydan soğudum Allah’ın cezası herif

Bakinca gözün mu daliyor cok dalma misafir gelir sonra haaa diyin gecin anlayan anlar

Arkadaşlar gecenin bu saatinde kafamı rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum size. Ya ben boşandım bir yıl oldu. Çalıştığım yerde aşırı değişim olmadı davranış konusunda. Ama çay ocağından çay alıyorum oradaki adam gözünü dikip bakıyor ya hayvan mısın be adam? Hemen alıp çıkıyorum ama inanın bıktım ya insan azıcık utanır. Başımı sallıyorum,yüzümü çeviriyorum fln rahatsız olduğumu anlasın diye acaba etkileşimde olduğumuzu mu düşünüyor ya babam yaşında oturup anlatamıyorum da kimseye iftira gibi olur diye.. Ama çok hadsizler ya. Kata çıkıyorlar temizliğe merdivenden inerken öküz gibi bakıyorlar ne yapmalı bunlara? Böyle yaklaşan insanlara karşı nasıl davranmalı ? Ne oluyor kadın boşanınca kolay lokma mı bu ne midem bulandı ya
Ben böyle insanlara ters ters bakıyorum o baktıkça ne bakıyorsun hıyar deyip agizinin payını veriyorum utanmalari olmadığı için mecbur böyle davranmak gerekir

Ters bisekilde ne bakıyorsun hıyar desen nerden cikardin bakmıyorum ki der. Ben böyle durumlarda gülümseyip başımla selam verip buyrun bişey mi söyleyeceksiniz diyorum yoo deyince siz uzun bakınca bişey söyleyeceksiniz sandım diyorum. Nezaketimle onu bozuyorum. Bu bende hep işe yarar. Genelde tekrar bakma olmaz. Tavsiye edebilirim

Böyle öküzler evli bekar fark etmez herkese bakar.Haddini bildirmek lazım ne bakiyorsun diye insan içinde belki utanırda birdaha yapmaz.

X