Sapık gibi..

Göz tacizi olayı kadar hayattan soğutan bir şey yok. Görgü kuralları gereği bile tanımadığın insana 4-5 saniyeden fazla bakamazsın.
Bunun boşanmış olmanızla alakalı olduğunu sanmıyorum bir cafeye bile gitseniz bazen angut gibi bakan gözünü çekmeyen modeller çıkıyor karşımıza veya toplu taşımaya binseniz gözünü öyle diken sersem tipler…
Normalde görmezden gelin derim ama sizinkisi hep aynı ortamda olduğu için açık açık “ne baktın bir sorun mu vardı?” Demekten başka çareniz yok.

Arkadaşlar gecenin bu saatinde kafamı rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum size. Ya ben boşandım bir yıl oldu. Çalıştığım yerde aşırı değişim olmadı davranış konusunda. Ama çay ocağından çay alıyorum oradaki adam gözünü dikip bakıyor ya hayvan mısın be adam? Hemen alıp çıkıyorum ama inanın bıktım ya insan azıcık utanır. Başımı sallıyorum,yüzümü çeviriyorum fln rahatsız olduğumu anlasın diye acaba etkileşimde olduğumuzu mu düşünüyor ya babam yaşında oturup anlatamıyorum da kimseye iftira gibi olur diye.. Ama çok hadsizler ya. Kata çıkıyorlar temizliğe merdivenden inerken öküz gibi bakıyorlar ne yapmalı bunlara? Böyle yaklaşan insanlara karşı nasıl davranmalı ? Ne oluyor kadın boşanınca kolay lokma mı bu ne midem bulandı ya
Maalesef bosaninca uzun süre seks yapmamış kadın gözüyle bakıyorlar. Bize de burdan iş çıkar mı diye şanslarını denemekten geri durmuyorlar. yaşı büyük çaycı falan profili de bu profile uyuyor maalesef.

Arkadaşlar gecenin bu saatinde kafamı rahatsız eden bir durumdan bahsetmek istiyorum size. Ya ben boşandım bir yıl oldu. Çalıştığım yerde aşırı değişim olmadı davranış konusunda. Ama çay ocağından çay alıyorum oradaki adam gözünü dikip bakıyor ya hayvan mısın be adam? Hemen alıp çıkıyorum ama inanın bıktım ya insan azıcık utanır. Başımı sallıyorum,yüzümü çeviriyorum fln rahatsız olduğumu anlasın diye acaba etkileşimde olduğumuzu mu düşünüyor ya babam yaşında oturup anlatamıyorum da kimseye iftira gibi olur diye.. Ama çok hadsizler ya. Kata çıkıyorlar temizliğe merdivenden inerken öküz gibi bakıyorlar ne yapmalı bunlara? Böyle yaklaşan insanlara karşı nasıl davranmalı ? Ne oluyor kadın boşanınca kolay lokma mı bu ne midem bulandı ya
Tenezzül edip muhattap olmayın.

Maalesef bosaninca uzun süre seks yapmamış kadın gözüyle bakıyorlar. Bize de burdan iş çıkar mı diye şanslarını denemekten geri durmuyorlar. yaşı büyük çaycı falan profili de bu profile uyuyor maalesef.
Türk filmleri sağolsun dul kadınsın bacııım ihtiyaçların vardır agagdgdh iğrenç şaka bir yana ben olsam bir şey mi diyeceksin derim yo filan dersede ne bakıp duruyorsun o zaman başka işin yok galiba der bozar geçerim

Türk filmleri sağolsun dul kadınsın bacııım ihtiyaçların vardır agagdgdh iğrenç şaka bir yana ben olsam bir şey mi diyeceksin derim yo filan dersede ne bakıp duruyorsun o zaman başka işin yok galiba der bozar geçerim
O türk filmleri de insanlardaki bu anlayıştan dolayı yapılıyor işte. Üniversitede bir seminer almıştım.adam da hoca. Koskoca salonda bile örnek olarak kadın agresifligini seks yapmamasina bağlamıştı. Bu düşünce maalesef var.

O türk filmleri de insanlardaki bu anlayıştan dolayı yapılıyor işte. Üniversitede bir seminer almıştım.adam da hoca. Koskoca salonda bile örnek olarak kadın agresifligini seks yapmamasina bağlamıştı. Bu düşünce maalesef var.
Ay zaten ya seks yapmıyordur ya adet dönemidir bu algıyı kim çıkarttıysa Allah onu beter etsin 🤨

Göz tacizi olayı kadar hayattan soğutan bir şey yok. Görgü kuralları gereği bile tanımadığın insana 4-5 saniyeden fazla bakamazsın.
Bunun boşanmış olmanızla alakalı olduğunu sanmıyorum bir cafeye bile gitseniz bazen angut gibi bakan gözünü çekmeyen modeller çıkıyor karşımıza veya toplu taşımaya binseniz gözünü öyle diken sersem tipler…
Normalde görmezden gelin derim ama sizinkisi hep aynı ortamda olduğu için açık açık “ne baktın bir sorun mu vardı?” Demekten başka çareniz yok.
Bana bir keresinde gözünü hiç ayırmadan dikip bakan bir adam denk gelmişti. Kaşlarımı çatıyorum ve hala bana bakıyor. Normalde bakan bir erkek sen fark edince önüne döner ve dönmüyor. Bir de sırıtıyordu. Adamın deli olduğundan şüpheleniyorum hala.

Böyle terbiyesizce dik dik bakan birini görürsem ben de dik dik bakıyorum. Böyle hayırdır bakışı. Hele hamileyken bir teyze yolun başından başladı bakmaya, yanından geçerken kafasını benimle bir döndürerek bakmaya devam etti. Ağzım açık kaldı yani. Ben de ona tip tip baktım. Genelde böyle bakınca dönerler önlerine. Hala bakıyorsa kafa sallarım bir de ne var der gibi. Gözleriyle yiyecekler insanı neredeyse, çok itici. Sürekli görmek durumunda olduğum bir kimse olsa gider yüzüne söylerim niye bakıyorsun, kimseyi dik dik bakarak rahatsız etmeye hakkın yok diye.

Bana bir keresinde gözünü hiç ayırmadan dikip bakan bir adam denk gelmişti. Kaşlarımı çatıyorum ve hala bana bakıyor. Normalde bakan bir erkek sen fark edince önüne döner ve dönmüyor. Bir de sırıtıyordu. Adamın deli olduğundan şüpheleniyorum hala.

Normal olmadıkları kesin inatla önüne dönsün gözünü çeksin diye ters ters bakmanı bile farklı algılayabiliyor öyle tipler

Bakışlara sessiz kalıp gözünü çevirdiğin sürece onlar utanmadan hala gözle taciz etmeye devam ediyorlar. Yanımda 2 çocuğum var bı davetteyiz, adaminda yanında 1 çocuğu var ,ama sürekli gözünü dikmiş bana bakıyor , ben yer değiştiriyorum sürekli oda benim olduğum ortamda , böyleleri evli çocuklu olsanda kendide evli olsada yine bakıyor . Hayırdır bişey mi oldu niye baktın diyeceksin. Sessiz kalınca rahatsız olduğunu anlasalarda umurlarinda olmuyor

Ananamı benzettin yavşak hiç çekinmeden söylerim net abartısız seviyeymiş terbiyeymiş dinlemem birdaha bakarsan seni önce burda sonra karakolda rezil ederim sapik diye de korkut böyle tipler sinik olur

Dimdik bakmaktan geri durmuyorsa laf sokup çemkirince gönlünüzün olduğunu falan düşünebilir. Üstünüz kimse ona söyleyin isim vermeden o haşlasın muhatap olmayın.

Bunun boşanmış olmakla alakası yok . Evli kadına da bu muamele yapılıyor bekara da evlenip ayrılana da . Bu dul karisin lazım olur kafasından acilen çıkın zira size hep dul muamelesi yapan insanları çekersiniz . Böyle dangalak gibi bakanı görünce hayırdır dayi ne baktın diyerek bozup geçin.

Geçenlerde 70lerinde bi adam bi dükkanda çalışan esnaf bir kıza (kızın nişanlısının dükkanı) önce şeker alıp sonra yanaşıp tecavüze yeltenmiş kız 20yaşında anca.

Çay ocaginda başka bir iş arkadaşınız da varken yanınızda baktığında niye gözünüzü dikip bakıyorsunuz rahatsız oluyorum bir şey mi diyeceksiniz diyin. Yanınızda bir şahitte olur o da utanır belki biri olunca

Kafamı sallayıp "hayırdır niye baktınız?" derim.

Siz onlardan çekinip kaçtıkça onlar tarafından daha çok rahatsız edilirsiniz. Muhattap olucam diye düşünmeyin, lafınızı esirgemeden çat çut karşılık verin ki sizden çekinsinler.

Bekar evli hata cocuklu demiyorlar malesef sizde kaslarinizi bir dahaki sefere catip dik dik bakin belki utanir

X