Saplantılı Şekilde Aşığım ve Aşamıyorum

Konu eski ama yine de yazmak istedim. O kadar caresiz kalmis ki erkek uyenin yasak oldugu bir forumda aramis careyi. Uzuldum. Yine de saklamayip erkek oldugunu acikca yazma durustlugunu de gostermis. Burayi hala okuyor mudur acaba? Unutmys mudur o kizi? 21 yasinda iken cogumuzun yasadigi seyi yasamis. Boylr boyle buyuyoruz. Her yasadigimiz iliski bize bir seyler ogretiyor. Hayatina ilk giren kisiyle bu deneyimi yasamasi cok kotu olmus. O duyguyla ilk defa tanismis. Kizimiz aslinda duydugu guzel sozlerden hoslamis, egosunu tatmin etmis belki de. Bosluktaymis. Konu sahibini sevmemis, o ruhunun oksanmasini sevmis. Hayatina biri girdiginde konu sahibiyle gorusmeyi kesmis ama ne zaman bosluga dusse ya da ayrilsa civi civiyi soker misali konu sahibiyle gorusmus.
Konu sahibi burayi okuyormusun bilmiyorun ama bu kiz icin yillarini harcama, gelmez. Gelse de o boslugunu dolduracak birini buldugunda ilk firsatta tekrar gider. Yeniden sevemem diye dusunme. O yurek daha kimleri sever, yeter ki sen kendine firsat ver. Yeniden sevebilecegin biri karsina ciktiginda o yurek yeniden yine ayni atar merak etme.

X