Saraçoğlu kürlerini kullananlar

hadiyandan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
438
390
31
Selamlar öncelikle.

Tüm denemelere rağmen bebek sahibi olamıyoruz. Eşimde de sıkıntı yok bende de. Bu konuyu açma sebebim bu süreçte benim durumumda olan kişiler de faydalanır. Belki birine dokunmuş oluruz. Bu zamanlarda insan çok araştırıyor ve bir yol arıyor. dilerim allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Amh testi vereceğim bu hafta korkuyorum açıkçası adetlerim düzenli ama bu şekilde olup amh düşüklüğü olan çok kişi varmış.
Annemin de erken menapoz geçmişini düşününce korkuyorum biraz ama ecele faydası yok..

Buradan araştırmalar yaparken saraçoğluna danışıp, onun verdiği kürler ile hamile kalanlara denk geldim.

Bu gün mail attım bilgilerimle beraber. Bitki karışımı almamı söylediler.
İçeriğinde

Bitki karışımı 80 g

Alchemilla vulgaris 3 x 20ad süzen poşet (aslanpençesi)

Soğuk Pres Üzüm çekirdeği yağı 250 mL

Melisa officinalis 2x20ad süzen poşet (limon otu)

Lavandula stoechas 2x20ad süzen poşet (karabaş otu)

araştırdım hepsini genelde hep ruhsal rahatlatma üzerine bitkiler. bana çok gerekli çünkü zihnimi elimde değil çok meşgul ediyorum.
kafaya takarım olumsuzları ve takıntı haline bile gelir.

Bu tarz karışım kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu?
Yarın da doktora gideceğim yumurta takibi için ama bakalım.

Selamlar öncelikle.

Tüm denemelere rağmen bebek sahibi olamıyoruz. Eşimde de sıkıntı yok bende de. Bu konuyu açma sebebim bu süreçte benim durumumda olan kişiler de faydalanır. Belki birine dokunmuş oluruz. Bu zamanlarda insan çok araştırıyor ve bir yol arıyor. dilerim allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Amh testi vereceğim bu hafta korkuyorum açıkçası adetlerim düzenli ama bu şekilde olup amh düşüklüğü olan çok kişi varmış.
Annemin de erken menapoz geçmişini düşününce korkuyorum biraz ama ecele faydası yok..

Buradan araştırmalar yaparken saraçoğluna danışıp, onun verdiği kürler ile hamile kalanlara denk geldim.

Bu gün mail attım bilgilerimle beraber. Bitki karışımı almamı söylediler.
İçeriğinde

Bitki karışımı 80 g

Alchemilla vulgaris 3 x 20ad süzen poşet (aslanpençesi)

Soğuk Pres Üzüm çekirdeği yağı 250 mL

Melisa officinalis 2x20ad süzen poşet (limon otu)

Lavandula stoechas 2x20ad süzen poşet (karabaş otu)

araştırdım hepsini genelde hep ruhsal rahatlatma üzerine bitkiler. bana çok gerekli çünkü zihnimi elimde değil çok meşgul ediyorum.
kafaya takarım olumsuzları ve takıntı haline bile gelir.

Bu tarz karışım kullanıp olumlu sonuç alan oldu mu?
Yarın da doktora gideceğim yumurta takibi için ama bakalım.
Yasın Z kaç anneniz ne zaman girdi menopoza

Yasın Z kaç anneniz ne zaman girdi menopoza
Benim yaşım 30. annem 24 yaşında başlamış ilaç vermiş doktorlar hamile kalsın diye sonra ilaçlarla devam etmiş. erken yaşta rahmini aldılar ama hep çekti. 40 yaşında ameliyat oldu aldılar rahmini komple. ben de o yüzdem sık sık kontrole gidiyorum.

kimse yok mu?????

bu gün doktara gittim 2 adet sağ kasıkta 2 cm bi tane sol kasıkta 3 cm yumurta vardı.
3 cm değil ama 2 cm tam istediğimiz büyüklükte dedi doktor. yumurtlamayı ne tetikliyor acaba diye de sorguladı.

iyi bişey değil mi diye sordum ama yumurta kistin bundan oluşuyor dedi. bir şey tetikliyor dedi.
çatlatma iğnesi istedim vermedi. hormon değerlerimi ve amh görmeden hormon veremem sanan dedi.

doğal yollarla çatlatmayı deniycem. merdiven çıkmak, zıplama ve yürümek iyi geliyormuş. bakalım :KK70:
ateş takibi de yapıyorum.

doğurganlık bilekliği aldım gerçekliğine emin olduğum bir yerden sipariş ettim. bir de saraçoğlunun kürünü aldım. onlar gelmeden hamile kalırsam benim gibi çabalayan birine hediye ederim artık :KK70:

allahım hayırlısı nasip etsin.

Yani sebep mi bilmem ama ilk oğluma soğan kürü yaptıktan sonra hamile kaldım.
Şimdi hamileyim 10 yıl sonra şükür, Haziran ayında brokoli kürü ve zeytinyağı incir kürü yapmıştım, sonra hamile kaldığımı öğrendim.. isteyen herkese nasip olsun inşallah en kısa zamanda zorlaştırmadan

Yani sebep mi bilmem ama ilk oğluma soğan kürü yaptıktan sonra hamile kaldım.
Şimdi hamileyim 10 yıl sonra şükür, Haziran ayında brokoli kürü ve zeytinyağı incir kürü yapmıştım, sonra hamile kaldığımı öğrendim.. isteyen herkese nasip olsun inşallah en kısa zamanda zorlaştırmadan
çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. soğan suyunu denemiştim önceden ama açıkçası çok istikrarlı ilerlemedim :KK70: hayıt tohumu demliyordum. o da beni korkuttu nedense ama devam edeceğim en azından akşamları içeceğim. her gün havuç yiyorum suyunu yapmakla uğraşmaktansa :KK70:

evet saraçoğlu kargom geldi.
kullanım talimatında adetten sonra 15 gün soğan kürü sonra 15 gün sabah öğle testere dişli aslan pençesi akşam karabaş otu çayı onun bitiminde tekrar soğan kürü 15 gün sonra özel bitki karışımı daha sonra da 21 gün brokoli kürü bu arada her sabah aç karnına soğuk sıkım üzüm çekirdeği yağı demiş.

benim adetime 15 gün var. şu an gebelik oluşuyor bile olabilir sizce adetimi mi bekleyeyim yoksa testere dişli aslan pençesi ve karabaşa başlayayım mı?

aklım karıştı bu kür sırasında hamile kalırsam bitki çayları zarar vermez mi acaba?

deneyimli hanımlar yardımınıza ihtiyacım var.

X