sarı saç siyah kaş

ben bi de sırıtmasın diye kaşınıda boyayanı gördüm öyle komik oluyor ki kaydirigubbakcemile3

bende kaş rengimi hafif acıyorum cokta güzel oluyor. ne yapalım yani sarışın doğmadık dieeeee senağlama

Komik duruyor bence.Ben sarı saçı seviyorum ama sarı kaştan nefret ederim.
Benim kaşlarım siyah değil kahverengi yani kendi saç rengimle aynı olmasına rağmen saçımı sarıya boyamak istemiyorum.Sırıtıyo çünkü

bence sarı saçlı birinde açık kahve kaş en iyisi.
ayrıca çok doğal duruyor gerçek sarışınların bile kaşları daha koyudur.
sarı saç siyah kaş ise felaket gerçekten
benim de eskiden öyleydi artık boyuyorum süper oluyor
saçlarım da doğal bi sarı insanlar beni gerçek sarışın sanmaya başladılar göçmen misin fln diye soruyorlar :KK70:
niye daha önce yapmamışım diye düşünüyorum :)))

Of resmen acı çektim şu kaşları görünce :S :S çok kötü çok berbat, ziyadesiyle iğrenççç

Bu hatuna yakışmış bence. Tarz hatun... Ama klasik tarzı olup da böyle olanlar bana da itici geliyor. Hele ki esmer kara kaşlı kara gözlü olanlar sarı saçtan uzak dursunlar. Herkese yakışan bir renk var. Esmerlere sarı değil de karamel tonları daha çok yakışıyor bence...

agyness_deyn.jpg

Platini kısa saça çok yakıştırıyorum. Saçlarımı kısacık kestirip platine boyayasım geldi valla. :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
sarı saça açık renk kaş gidiyor kesinlikle çok kızıyorum böyle yapanlara çok bakımsız duruyor :KK20:

susu;bende senin gibi düşünüyorum sarı saça siyah kaş yapan çok ve tek bi kişiyi beğenmedim şimdiye kadar yani saç ve kaş uyumunu...bi insanın saçını sarı yapması için tek kaş değil ten rengide önemli hatta göz rengi bile etkili diye düşünüyorum..ama bazı kişiler sarı saça özenim yüzünden kendi güzelliğini mahvediyolar..kiminin teni açık oluoyr ama gözleri siyah yapıyor sarı uyum yok kaşlar gibi..:)berbaaaaaaaatttttttttt fotodakiler bile:)

gercekten buradan kara kaşlı olup sarıya boyuyanlara seslenıyorum lutfen kasınızın rengını de actırın

X