sarı saç siyah kaş

susu_

22.06.2013 :)
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
7.459
38
int.te gezıınıyodum bu resımlere rastladım gerçekten baya iğrenç duruyor.
çogu sarısınlarımız bu şekılde geziyorzemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
evet maalesef insanlar saçını sarıya boyayınca sarışın olacaklarını sanıyorlar ama kaşlar ele veriyor. çok kötü bir görüntü.

ıkiside en sevdiğim ünlülerden ama normalde bu kaşlarla gezmediklerini biliyorum. Başka resimlerde böyle değiller çünkü ikisinide severek takip ederim.

Mesela Beyonce ve Scarlett bu resimlerde siyah kaşlı değiller ama şu da varki Türkiyede yapay sarışın çok simsiyah kaşlarla gerçekten hoş durmuyorlar mesela bende beyaz tenliyim ama kaşlarım simsiyah olduğu için sarışın olmaktan korkuyorum.

kaş boyaları da var (ama görmediğim kullanmadığım bir şeyi size öneremem)
bari onlardan kullansalar ya böyle sarışın siyah kaşlı olmaktan iyidir.

bi ara modaydı çünkü bu
simdilerde kimse böyle yapmıyor

çok kötü duruyo bence çakMa şarısın oldukları ortaya çıkıyo :)

sarı saç sarı kaş daha hoş duruyo bnce ..

hafıften açmak daha hoş oluyor sapsarı kaşlarda fazla hos durmuyor

kaşları çok koyu ve kalın olunca kötü duruyor ve saç sırıtıyor resmen baştaki iki resimde de böyle

bencede hafıfce rengını acmak ve goze batmayacak hale getırmek gerek:eek:

ay berbat görünüyorlar bende saçlarım sarıyken açıyordum rengini kaşlrımın ne o öyle kezban gibi :1closedeyes:

bence guzel// begeniorm...... gulsen de yapti ona da cok yakisti//// sexi duruyor

scarlett orjinal sarışındır.
sarı saç siyah kaşın yakıştığı insanlar var,mesela agyness deyn.

eee bende cakma sarısındım ama sarı ıllakı sarısınlara yakısmıyor yaaaa mesela zencı bırıne beyaz nasıl yakısırsa kıyafet olarak dusunun bugdaya esmerede dogru ton ve kesım tutturulunca yakısır ben kırıyodum rengını tuy sarartıcıyla ama burda dogla halı hemıde gapppp gara:kedi:

yanlız bır noktayı belırteyım roflede sarı ve koyu ton bır arada oldugu ıcın sırıtmıyor ama duz platınde bencede ıgrenc

bencede çok iğrenç duruyor,ben sarıya boyatsam kaşlarımı da boyatırım ama sarıya değil kumral renge,sarı kaş doğuştan sarışın görünmeye çalışıp batırmak gibi geliyo ne bileyim gerçek sarışınların teninde kaş rengi doğal duruyor ama esmerlerde kumrallarda sarı değilde kumral kaş daha doğal olur.

ama beyonce ve scarlette'ten bunu beklemezdim:1shok:

platin ve siyah kaş...amannnn ne çirkin duruyo...hanzovari oluo biraz... sempatiksalakcinni

kaşı gözü güzel olana yakışıyor bence....zevk meselesizemuszemus

X