Sarı sümüksü akıntı gebelik belirtisi olabilir mi ?

gunesss48

🌺
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
465
198
25
Bende de sarımsı akıntı oldu acaba iltihap mi oldu diye de endişelendim. Şimdi acilden geliyorum beta 279 çıktı. Sat 4 Ağustos. 6 Eylül gibi olurum diye bekliyordum. Herhangi bir belirtim yok gebelik için.
Canım hayırlı olsun çok sevindim 🥰 darısı bizim başımıza inşallah 🙏🏻

esil2837

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
409
341
29
Aa aynı şeyi yaşıyoruz :) Ay hadi İnşallah bebişlerimiz vardır 🙏🏻 Takipte kalalım mutlaka. Benim uygulamada BAT 8 Eylül. Peki hangi testi yaptın erken gebelik testlerinden mi?
İnşaAllahh canımm😇🤲🏻 laboquick gebelik testi yaptım yarın sabah tekrarlıcam bakalım yarın ne sonuç çıkıcak

esil2837

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
409
341
29
Bende de sarımsı akıntı oldu acaba iltihap mi oldu diye de endişelendim. Şimdi acilden geliyorum beta 279 çıktı. Sat 4 Ağustos. 6 Eylül gibi olurum diye bekliyordum. Herhangi bir belirtim yok gebelik için.
Hayırlı olsun Rabbim bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşaAllah🥰 darısı bizim başımıza😇 evde gebelik testi yaptınız mı?

Zeynoasln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2016
81
29
34
Merhaba kızlar benimde yumurtlamadan beri devam eden akıntım var bugünde sarı akıntı gelmiş arada kahve akıntıda gelmişti yumurtlama 2 Eylül 3 Eylül çatlama gördüm teste aynıngün gecesi yapışkan uzayan akıntıda olmustu arada kasıklarıma birden bi ağrı geliyor bende 16 eylülü bekliyorum